Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  VIDEO: Vyhrát přebor můžeme a chceme, zní z Motorletu po dalším triumfu. Podívejte se!

3. října 2016 14:15 » Famózní jízda Motorletu B v Pražská teplárenská přeboru nekončí - největší překvapení soutěže porazilo doma Újezd nad Lesy 3:1. Po osmi kolech drží rezerva divizního klubu jako jediná krok s prvními Třeboradicemi. Oba celky zůstávají jedinými neporaženými v přeboru, na třetí Uhelné sklady už si vybudovaly sedmibodový náskok. Podívejte se na nejzajímavější momenty zápasu a komentáře z obou stran.

Osm kol = 7 výher a jedna remíza. Motorlet B dál udivuje nejvyšší pražskou soutěž. Naposledy na umělé trávě v Jinonicích zdolal nováčka z Újezdu nad Lesy, ale musel otáčet skóre. Hosté vedli po šestém zásahu svého kanonýra Mustedanagiče až do 65. minuty. Během následujících třinácti minut už ale měli dvougólovou ztrátu, kterou nedohnali.

Byl to duel s hořkým koncem, protože jsme byli domácím minimálně rovnocenným soupeřem,“ litoval Milan Šafr, trenér Újezdu. „Dostali jsme se do vedení a nedokázali jsme proměnit dalších čtyři, pět šancí. Mezi 65. a 80. minutou jsme ten zápas prohráli svou nedůsledností a špatným přístupem k hráčům.“

Právě v této době Motorlet B třikrát udeřil. A dvakrát se prosadili náhradníci Hájek a Zdychinec. „Soupeř byl výborný. Naštěstí se to ve druhém poločase obrátilo a střídající hráči dali gól,“ pochvaloval si Josef Tóth, trenér Motorletu B. „Pro nás je překvapení, že jsme takhle vysoko, s tím jsme nepočítali,“ přiznal.

Tým plný mladíků těží i ze čtyř tréninkových jednotek týdně, které absolvují dohromady hráči A i B týmu. „Užíváme si to a jsme rádi, že můžeme promluvit do boje o čelo. Je to určitě zajímavější, než hrát uprostřed tabulky o nic,“ říká David Scharf, kapitán béčka Motorletu. „Vyhrát přebor určitě můžeme a chceme. Víme, že to bude těžké, máme mladý kádr, ale můžeme to zvládnout.“

To Újezd až tak vysoké ambice nemá. Po osmi kolech je na polovičním počtu bodů než Motorlet B (11) a je devátý. „Nechceme se vymlouvat, ale sestava se pořád mění, obrana snad ještě nehrála ve stejném složení,“ řekl Šafr. „Ke spokojenosti ještě chybí hodně.“

Podívejte se!

Motorlet B - Újezd nad Lesy 3:1 (0:1)
Branky: 66. Š. Hájek, 74. Zdichynec, 78. Čácha - 26. Mustedanagič. ŽK: 49. Vrabec, 60. Čmejla, 84. D. Novotný - 50. Bartoněk. Rozhodčí: Stěhule - Bočok, Multerer. Diváků: 70.
Motorlet B: Grégr - Eppert (46. Zdichynec), Burýšek, Scharf, Vrabec (65. Š. Hájek) - Stříbrský, Čácha (89. Zítka), Čmejla, Jonáš - Měska (83. Novotný), Klouček (79. Kalvas). Trenér: Josef Tóth.
Újezd nad Lesy: Lukeš - Znamenáček, Daníček, Příhoda, Moudrý (82. Kohout) - Otopal, Fišer, Snop, Veselovský (73. Kodr) - Bartoněk, Mustedanagič (86. M. Kovář). Trenér: Milan Šafr.

Nejlepší hráč Motorletu B: Dominik Grégr.
Nejlepší hráč Újezdu nad Lesy: Ajdin Mustedanagič.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Vojtěch Burýšek (Motorlet B).

Autor: Martin Karger