Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  VIDEO: Penalta, která udržela Zbraslav ve hře i nádherný hattrick Janouška. Podívejte se!

VIDEO: Penalta, která udržela Zbraslav ve hře i nádherný hattrick Janouška. Podívejte se!

VIDEO: Penalta, která udržela Zbraslav ve hře i nádherný hattrick Janouška. Podívejte se!

14. června 2018 06:00 » Napínavá zápletka až do posledního kola, to je boj o udržení v Pražská teplárenská přeboru. Ze hry po remíze 2:2 ve Vršovicích vypadly Dolní Chabry, ale ještě jeden tým musí do I. A třídy. Zbraslav už v ní jednou nohou byla: ještě na začátku nastaveného času jejího zápasu na Motorletu byl stav 0:0, což by Zbraslav poslalo o patro níž. Ale ve druhé minutě, která se hrála navrch, proměnil Žižka bezpečně penaltu a zbraslavský tým nadále žije.

V posledním kole však musí porazit první Třeboradice a čekat na zaváhání Braníku (v Královicích) nebo ČAFC (doma s Horními Měcholupy). I tyto dva celky, které hrají se Zbraslaví o všechno, o víkendu bodovaly naplno – Braník porazil Přední Kopaninu 3:0, Čafka dala tři góly na půdě sestupujícího Újezdu (1:3).

Hattrick s nejvyšší známkou za umělecký dojmem nastřílel záložník Dukly Jiří Janoušek. Všechny jeho tři góly při výhře 5:1 v Královicích padly tak, že Janoušek technicky přehodil brankáře Jeřábka. Nádhera!

Admira B si pojistila třetí místo v přímém souboji v Horních Měcholupech, jimž dala čtyři góly.

Podívejte se na sestřih gólových okamžiků z uplynulého víkendu, který je vyroben ze záběrů klubových kamer. Ty přenáší zápasy živě na serveru tvcom.cz. Kvůli technickým problémům chybí zápasy Třeboradice – Tempo (7:1) a Uhelné sklady – Ďáblice (5:5).

 

 

Autor: Martin Karger

Soutěže

Soutěže