Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  VIDEO: Motorlet B přetlačil ČAFC a odpoutal se z posledního místa. Podívejte se!

VIDEO: Motorlet B přetlačil ČAFC a odpoutal se z posledního místa. Podívejte se!

VIDEO: Motorlet B přetlačil ČAFC a odpoutal se z posledního místa. Podívejte se!

12. března 2018 17:30 » Fotbalisté Motorletu B už nejsou poslední v Pražská teplárenská přeboru mužů. Vítěz minulého ročníku se v tom současném výrazně trápí a po nepovedeném podzimu uzavíral tabulku. To však po prvním jarním kole neplatí: díky výhře 3:2 nad týmem ČAFC, který také čeká boj o záchranu, Motorlet B poskočil na 14. místo. Podívejte se na nejzajímavější okamžiky zápasu a komentáře z obou stran.

Domácí dostal v 16. minutě do vedení Šahini, navíc kapitán Eppert neproměnil pokutový kop. Když čtvrthodiny před koncem zvýšil Šahini na 2:0, zdálo se být rozhodnuto, ale ČAFC v závěru utkání zdramatizovala: Deré snížil v 85. minutě, brzy poté však Zítka vrátil Motorletu dvoubrankový náskok. Za hosty už jen v nastavení snížil Chvátal.

„Bylo to dost nervózní utkání, ale hráči k tomu přistoupili dobře. Snažili se plnit, co jsme si řekli, hrát zezadu, kompaktně na rychlé protiútoky. Trochu nám uškodil gól na 1:0, od té doby jsme přestali hrát, bylo to rozhárané a do poslední minuty jsme se strachovali o výsledek,“ hodnotil Jiří Hakl, trenér Motorletu B. „Čeká nás ještě hodně práce a pokory.“

Oba celky čeká boj o záchranu, což se před sezonou nečekalo. Sestupovat budou čtyři týmy. „Myslím, že nemáme kádr, abychom hráli o záchranu. I když se nedaří, měli bychom hrát prostředek tabulky. Ale musí se to dokazovat na hřišti, ne jen na tréninku,“ povídal Miroslav Kaliba, asistent trenéra ČAFC, který si i postěžoval na některé výroky rozhodčích. „První půle byla z naší strany nijaká, nechali jsme iniciativu Motorletu. Góly jsme dostali z nedůslednosti, ve druhém poločase to ale bylo zapříčiněné tím, že jsme hru otevřeli a chtěli jsme skórovat.“

Podívejte se!

 

Motorlet B - ČAFC 3:2 (1:0)
Branky: 16. a 76. Šahini, 88. Zítka - 85. Deré, 90.+3 Chvátal. ŽK: 25. Jonáš, 67. Maruš, 90.+2 Valín - 35. Drahorád, 57. Fitzel. Rozhodčí: Toman - Čermák, Bočok. Diváků: 50.
Motorlet B: Sklenář - Eppert, Salašovič, M. Rajnoch, Jonáš (52. Valín) - Kotrba - Tylšar, Maruš (67. Zdichynec), Lukič, Duch (78. Nerad) – Šahini (81. Zítka). Trenér Jiří Hakl.
ČAFC: Drahorád - Janek, Nagy, Chvátal, Jerie (90. Marek) - Wulkan, Bláža, Fitzel (71. Varjan), Nováček (40. Lukáš) - Deré, Mašlej. Trenér: Zdeněk Andrlík.


Nejlepší hráč Motorletu B: Václav Kotrba.
Nejlepší hráč ČAFC: Aleš Deré.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Václav Kotrba (Motorlet B).

Autor: Jaroslav Dohnal

Soutěže

Soutěže