Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  VIDEO: Fanoušek Motorletu se na hřišti chtěl prát s hráčem Královic. Podívejte se!

VIDEO: Fanoušek Motorletu se na hřišti chtěl prát s hráčem Královic. Podívejte se!

VIDEO: Fanoušek Motorletu se na hřišti chtěl prát s hráčem Královic. Podívejte se!

2. listopadu 2015 14:45 » Fotbalisté Královic pokračují v báječné podzimní jízdě na hřišti soupeřů: kvůli rekonstrukci vlastního trávníku hrají jen venku a vůbec tím netrpí výsledky - po výhře 3:0 s béčkem Motorletu jsou Královice třetí, jen o bod za druhými Třeboradicemi, na první Kopaninu jim chybí čtyři body. Triumf na Motorletu provázely velké emoce na hřišti i mimo něj. V závěru utkání pořadatelé museli ze hřiště vyvést tři příznivce Motorletu, kteří si chtěli fyzicky vyřídit předešlou slovní rozepři s královickým fotbalistou Pospíšilem. Podívejte se na nejzajímavější momenty utkání a komentáře z obou stran.

Zápas byl velmi emotivní pro Tomáše Fischera, stopera Královic, který na Motorletu v předešlých letech působil. A návrat do Jinonic mu po letním přestupu vyšel báječně. Na výhře 3:0 se podílel dvěma góly. Nejdřív využil toho, že brankáři Pacovskému vypadl míč z rukou, pak se prosadil hlavou po rohu. „S klukama jsem si před zápasem psal, hecování bylo. Pro ně je to nepříjemné, když jsem jim dal dva góly,“ usmíval se Fischer.

Ten si před utkáním vyměnil několik SMS zpráv právě s brankářem Pacovským. „Psal mi, ať si pořídím nějaké lepší rukavice, že mi dá nějaké góly. Bohužel mu to vyšlo,“ řekl Pavel Pacovský. „Měli jsme dobrý nástup do zápasu, ale soupeř dal z první šance gól, z druhé druhý gól, my jsme přišli o vyloučeného hráče a už jsme se nedostali do zápasu,“ litoval.

Motorlet B o poločase prohrával o dva góly, navíc ve 40. minutě byl po skluzu na Formáčka vyloučený Mareš. „Tím bylo de facto po zápase,“ hodnotil Josef Tóth, asistent trenéra Motorletu. „Kdybychom dali na 1:0, utkání by se vyvíjelo jinak,“ zmínil situaci, kdy běžel Jonáš sám na brankáře Jeřábka, ale zvolil frajerský lob, který se mu nevyvedl, takže gólman Královic šanci lehce zmařil. Vychytal tak svou třetí nulu v sezoně. I když v tomto směru není nejlepší, téměř po každém utkání z Královic zní, jak je letní posila z Jesenice podržela.

Je to opravdu posila, chytá výborně. V nejednom zápase už to potvrdil,“ chválí Jeřábka kapitán týmu Jiří Šmíd, jemuž se utkání příliš nelíbilo. „Moc krásné nebylo. Bylo to spíš vyhecované.“

Kromě vyloučení rozhodčí Šaróka rozdal devět žlutých karet, šest hostům. Že se zápas nenesl ve zcela přátelském duchu naznačil i asistent Tóth. „Takový zkušený tým nemá zapotřebí pořád brečet jako pan Hyský a pan Šmíd. Je těžké, když přijedou starší hráči jako jsou v Královicích, kteří říkají těm našim, že jsou cucáci a nic nedokázali. Rozdávají rány, ale sami neumějí přijmout,“ řekl Tóth.

Už za rozhodnutého stavu vběhl na hřiště v 81. minutě neznámý muž, který zamířil k záložníkovi Královic Pospíšilovi, jehož chytil rukama a chvíli ho tlačil před sebou. Zdálo se, že se chce prát, ale Pospíšilovi rychle přiběhli na pomoc spoluhráči. Za mužem následně vběhla na plochu mladá žena, později se na Pospíšila sápala ještě další žena, která si chtěla s Pospíšilem zřejmě vyřídit předešlý slovní konflikt.

Takto celou situaci z vypjatého závěru pospal rozhodčí v zápise: V 81. minutě vběhla v přerušené hře na hr. plochu příznivkyně domácích menší postavy, tmavě rudých vlasů, s tmavými brýlemi, oblečená do světlé strakaté bundy. Běžela k hráči H4 a křičela na něj „Takovej cucák na mě nebude vyskakovat a říkat mi, že jsem kráva! Já ti ji fláknu!“ S ní běžel muž v zelené bundě a čepici, pravděpodobně její partner, a směřoval mezi hráče hostí. Bezprostředně na to zasáhli 2 pořadatelé v zelených vestách a z prostoru mezi lavičkami doběhl na místo hlavní pořadatel. Zasáhli okamžitě, aniž by došlo k jakémukoli fyzickému kontaktu mezi zmíněnou ženou a mužem a kýmkoli hráčů, nebo rozhodčích. Pořadatelé oba okamžitě vyvedli mimo prostor hřiště. Hlavní pořadatel, p. Michal Skořepa přivolal pomocí tísňové linky 156 hlídku Městské policie. Muž i žena však z areálu stadionu odešli ještě před jejich příjezdem, takže se nepodařilo zjistit jejich totožnost. Komunikaci, která pravděpodobně proběhla mezi zmíněnou ženou a H4 neslyšel R ani žádný z AR ani DFA, takže případný výrok H4 směrem k ní nelze ani potvrdit ani vyvrátit a H4 z toho důvodu nemohl být potrestán osobním trestem.“

Podívejte se!

 

 

Motorlet B - Královice 0:3 (0:2)
Branky: 34. a 51. Fischer, 43. Pospíšil. ŽK: 12. Scharf, 17. Mareš, 62. Kundelásek - 15. Nykl, 54. Jeřábek, 60. Krejča, 73. Formáček, 79. Randa, 84. Hyský. ČK: 40. Mareš (Motorlet B). Rozhodčí: Šaróka – Gotthard, Švorc. Diváků: 50.
Motorlet B: Pacovský - Eppert, Mareš, Kučera, Kalvas - Mašek (46. Fiala), Scharf, Čácha (58. Rothe), Jonáš (68. D. Novotný) - Klouček (19. Burýšek), Kundelásek (70. Šmoranc). Trenér: Zdeněk Matějka.
Královice: Jeřábek - Dušek (46. Slováček), Hyský, Fischer, Záhorec (59. Michut) - Šmíd - Pospíšil, Randa, Krejča - Nykl, Formáček. Trenér: Martin Hyský.


Nejlepší hráč Motorletu B: Luboš Kučera.
Nejlepší hráč Královice: Šimon Michut (hrající brankář).
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Tomáš Fischer (Královice).

Autor: Martin Karger

Soutěže

Soutěže