Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  VIDEO: Desátá výhra Motorletu B v řadě i důležitý záchranářský triumf Ďáblic. Podívejte se!

18. května 2017 14:00 » Famózní vítězná série Motorletu B nebyla prolomena ani na hřišti Horních Měcholup. Ale moc nechybělo… Až do 84. minuty byl stav 0:0, jenže pak Čácha z pár metrů nekompromisně dorazil balon do sítě a hosté tak nadále vedou Pražská teplárenská přebor o 6 bodů před Třeboradicemi. Na jaře ještě neztratili ani bod! Druhé Třeboradice jasně přehrály Zličín na jeho hřišti 4:0. O góly se podělili Junek s Grznárem. Stejným výsledkem triumfovaly v důležité záchranářské bitvě Ďáblice v Cholupicích, které se o víkendu představí na Hájích. I ty jsou vysoce ohrožené sestupem a v posledním kole v Královicích si bodově nepomohly. O remízu je připravil přesnou střelou Randa. Béčko Admiry vedlo po pauze na Dukle 2:1, ale exligista Vidlička srovnal a v 83. minutě zajistil favoritovi výhru 3:2 obránce Slabý.

Podívejte se na sestřih gólových okamžiků uplynulého víkendu, který je vyroben ze záběrů klubových kamer. Ty přenáší zápasy živě na serveru tvcom.cz.

Autor: Martin Karger