Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  Přeborová tipovačka: Jak vidí 21. kolo Vladimír Solař z Dukly Jižní Město?

Přeborová tipovačka: Jak vidí 21. kolo Vladimír Solař z Dukly Jižní Město?

Přeborová tipovačka: Jak vidí 21. kolo Vladimír Solař z Dukly Jižní Město?

13. dubna 2018 07:00 » Fotbalisté Dukly Jižní Město ve středu propásli velikou možnost k dotáhnutí se na vedoucí Třeboradice. Za nimi zaostávali o tři body a k dobru měli domácí dohrávku proti Tempu. Favorit byl jasný, ale z vítězství 3:2 se nakonec radovali hosté. Stále tak platí, že vede třeboradický tým, tři body zpět je Dukla a další tři Horní Měcholupy. A právě druhý s třetím celkem se o víkendu utkají v Kunraticích, kde hraje Dukla domácí zápasy.

"Dohrávka s Tempem se mi  zdála dost utahaná. Minimálně mně se nehrálo vůbec dobře," vrací se ke středeční prohře obránce Dukly Vladimír Solař. "Vliv na naši hru mohl mít nedělní zápas, který nějaké síly vzal. To ale nemění nic na tom, že s Tempem jsme měli vyhrát a dotáhnout se na Třeboradice. Dvakrát vedeme a hned vzápětí si necháme dát snadné góly," kroutí hlavou.

Právě promrhaná možnost dotáhnout se bodově na lídra asi mrzí nejvíce. "V hlavě to někdo mít mohl, ale nemyslím si, že by to narušilo soustředěnost v zápase. Tempo na nás hrálo chytře a my si s tím v určitých fázích nevěděli rady," vysvětluje Solař.

Podzim měla Dukla skvělý, ale na jaře trochu tápe. Zvedla se, ale sérii vítězství přerušilo právě Tempo. Proč se mašina zadrhla? "To kdybych věděl, tak ty body takhle neztrácíme. Věřím tomu, že vyhrávat chce každý a že všichni jdeme za jedním cílem, kterým je vyhrát přebor. Fotbal je ale o chybách a my jsme jich bohužel pár udělali," míní.

Mužstvo Dukly má v nejbližších třech kolech dva největší soupeře. Teď se doma střetne s třetími Měcholupy a za dva týdny jede do Třeboradic. "Může to hodně napovědět, ale ještě to nerozhodne. Na jaře je v každém kole nějaké výsledkové překvapení. Tím, jak je přebor vyrovnaný, tak se bude bojovat až do konce. Jak o první místo, tak o udržení," říká obránce Dukly.

A jak tipuje osmičku víkendových zápasů Pražská teplárenská přeboru?


Uhelné sklady – Tempo, tip: 1
V Uhelkách mám pár kamarádů a vzhledem k tomu, že nás teď Tempo porazilo, tak jim body nepřeji. Tudíž se přikláním ke třem bodům pro Uhelky. Realita může být ovšem jiná. Tempo hrálo dobře.

Vršovice - Motorlet B, tip: 2
Rezerva Motorletu obměnila kádr a podle výsledků to vypadá, že se na podzimní trápení už zapomnělo. Proto volím výhru hostů.

Dukla JM - Horní Měcholupy, tip: 1
Přímý souboj o druhé místo a já věřím, že se vrátíme zpět na vítěznou vlnu. Navíc jim chceme vrátit porážku z podzimu. Takže jasná 1 a tři body k nám na Duklu.

Královice – Zbraslav, tip: 1
Královice mají kvalitní mužstvo, hrají spolu dlouho a myslím si, že Zbraslav porazí. Doufám, že za Královice nastoupí Jarda Hančl a připíše si svůj první soutěžní gól po zimním přestupu z Čestlic.

Přední Kopanina - Admira B, tip: 2
Těžké určit vítěze. Kopanina měla vždycky kvalitu, ale momentálně se mi nezdá v moc velké pohodě. Naopak Admira má aktuálně jednu z nejlepších forem z celého přeboru. Tipuju proto její výhru.

Dolní Chabry – Třeboradice, tip: 0
Doufám v další ztrátu Třeboradic. Nemám tu ještě žádný kříž, tak si myslím, že by to mohlo padnout právě na tento zápas.

Braník - Újezd nad Lesy, tip: 1
S Braníkem i s Újezdem jsme na jaře už hráli a i přesto, že se Braníku moc nedaří, tak jim věřím. Újezd mě nepřesvědčil o tom, že by měl dělat body nějak ve velkém.

Ďáblice – ČAFC, tip: 1
Na Ďáblice moc dobré vzpomínky nemám, nehrál jsem tam snad nikdy za dobrého počasí a ještě jsem tam dostal rudou. Každopádně si říkám, že Ďáblice si představovaly start do jarní časti určitě jinak. Tak bych řekl, že tři body zůstanou na domácím hřišti.


Jak byli úspěšní předchozí tipéři?

1. kolo jsme netipovali
2. kolo: David Hruška (Třeboradice) 2 správné tipy - 6 špatných
3. kolo: Adam Trávník (Braník) 2 - 6
4. kolo: Jan Ondrůšek (Ďáblice) 5 - 3
5. kolo: Ivo Drahorád (ČAFC) 1 - 7
6. kolo: Martin Minařík (Vršovice) 2 - 6
7. kolo: Josef Bičanik (Dukla JM) 3 - 5
8. kolo: Daniel Hlubuček (Újezd nad Lesy) 6 - 2
9. kolo: Tomáš Bláha (Přední Kopanina) 3 - 5
10. kolo: František Kocourek (Zbraslav) 3 - 5
11. kolo: Lukáš Dufek (Dolní Chabry) 3 - 5
12. kolo: Lukáš Beníšek (Admira B) 2 - 6
13. kolo: Jiří Holík (Horní Měcholupy) 5 - 3
14. kolo: Ondřej Měska (Motorlet B) 4 - 4
15. kolo: Petr Jeřábek (Královice) 3 - 5
16. kolo: Tomáš Pechar (Braník) 2 - 6
17. kolo: Petr Junek (Třeboradice) 1 -7
18. kolo: Karel Protivínský (Vršovice) 6 - 2
19. kolo: Erich Brabec (Dolní Chabry) 2 - 6
20. kolo: Petr Kovář (Újezd nad Lesy) 4 - 4
Michal Káva
Foto: Jiří Inneman
Soutěže

Soutěže