Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  Přeborová tipovačka: Jak vidí 1. kolo Richard Valoušek ze Zličína?

Přeborová tipovačka: Jak vidí 1. kolo Richard Valoušek ze Zličína?

Přeborová tipovačka: Jak vidí 1. kolo Richard Valoušek ze Zličína?

12. srpna 2016 07:00 » Máme tu první víkend nové sezony Pražská teplárenská přeboru. Jak vidí úvodní zápasy obránce FC Zličín Richard Valoušek? "Nemám vůbec přehled o tom, jak se týmy přes léto změnily, proto budu odhadovat výsledky spíše z dlouhodobé zkušenosti. Přeci jen přebor hraju dvanáctým rokem, takže většinu mančaftů znám velmi dobře," říká Valoušek.

ČAFC - Uhelné sklady. Tip: 1
Pro mě osobně pikantní souboj, kdy v obou týmem mám řadu kamarádů. Uhelky jsou vždy na začátku sezóny trošku nečitelným týmem. Prý je posílil útočník Zmeškal, který hrál i u nás na Zličíně. Je gólový, přesto budu věřit domácím, kteří jsou doma vždy silní.

Háje - Újezd nad Lesy. Tip: 2
Nováček soutěže z Újezda se bude chtít ukázat hned od začátku, navíc proti sobě nebude mít na úvod velkého favorita. Háje umí pozlobit, ale jejich síla poslední roky slábne, věřím hostům.

Vršovice - Dukla JM. Tip: 0
Další nováček soutěže, ten to bude mít těžší než Újezd, přesto mu věřím. S prázdnou z Vršovic, které jsou prý oproti minulé sezoně oslabené, neodjede. Dávám alibistickou nulu, snad diváci alespoň uvidí hodně branek a skončí to třeba 2:2.

Královice - Zličín. Tip: 0
Nejradši bych dal naší výhru, ale musím být pokorný. Skládáme nový tým plný hodně mladých kluků, nebude to snadné, navíc nás hned na úvod čeká velký favorit. Máme k soupeři respekt, ale nic mu nedarujeme. Věřím, že díky skvělé partě a chuti, kterou do sezony máme, neprohrajeme.

Admira B - Třeboradice. Tip: 2
Derby hned na úvod, to bude parádní zápas. Více věřím zkušeným hostům, kteří jsou pro mě jedním z favoritů celé soutěže. Padne hodně branek a radovat se budou Třeboradice.

Zbraslav - Motorlet B. Tip: 1
Zbraslav to doma umí, hraje nepříjemným stylem, na který mladíci z Jinonic recept nenajdou. Bude to možná vyrovnané utkání, ale výhra zůstane doma.

Ďáblice - Horní Měcholupy. Tip: 2
Souboj nováčků, u kterých absolutně netuším, jak na tom jsou. Každopádně Horní Měcholupy jdou z vyšší soutěže a měly by tento souboj zvládnout.

Cholupice - Braník. Tip: 0
Tady je to z mé strany velké věštění z křišťálové koule, protože ani jeden tým moc neznám. Cholupicím se loni nepovedl úvod soutěže, to letos budou chtít napravit, každopádně Braník patří k těm fotbalovějším týmům v přeboru a v Cholupicích neprohraje.

Michal Káva

Soutěže

Soutěže