Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  Motorlet B přišel o tři body, Uhelným skladům se jeden vrací

Motorlet B přišel o tři body, Uhelným skladům se jeden vrací

Motorlet B přišel o tři body, Uhelným skladům se jeden vrací

25. dubna 2013 11:55 » Další klub v Pražská teplárenská přeboru doplatil na funkcionářskou chybu a přijde o body: za Motorlet B v posledních třech kolech nastoupil neoprávněně Milan Bialek, který neměl zaplacený členský poplatek FAČR – STK PFS tak zkontumovala tato utkání 3:0 ve prospěch soupeřů. Motorlet kvůli tomu přijde o tři body, dvě utkání totiž prohrál.

Na celé situaci nejvíc vydělala poslední Bílá Hora, která Motorletu B podlehla 0:4, místo toho jí bude do tabulky připsána výhra 3:0. V dalších utkáních se Žižkovem B a Meteorem B mladíci z Jinonic podlehli 0:2, resp. 1:2. Tady si soupeři jen vylepšili skóre.

Drobná úprava nastala u Uhelných skladů, kterým bylo původně zkontumováno pět jarních zápasů. Po konzultaci s FAČR zůstávají v platnosti tyto výsledky: Uhelné sklady – ČAFC 1:1, Háje – Uhelné sklady 3:1 a Uhelné sklady – Libuš 1:2.

Neoprávněný start brankáře Miroslava Kopeckého se vztahuje jen na utkání Zbraslav – Uhelné sklady (2:4) a Uhelné sklady – Královice (2:2). Poslední dva duely byly zkontumovány ve prospěch Zbraslavi a Královic shodně 3:0.

„Uhlíři“ tak v tabulce přišli o čtyři body, bod za remízu s Čafkou se jim vrací.

Více informací najdete v zápise STK ze dne 24. dubna 2013.

Soutěže

Soutěže