Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  Kopanina v devíti udržela remízu s Admirou B

Kopanina v devíti udržela remízu s Admirou B

Kopanina v devíti udržela remízu s Admirou B

16. dubna 2018 10:43 » Rezervní tým Admiry už si na jaře připsal čtyři výhry a domácí Kopanina potřebuje body jako sůl. Začala se blížit pásmu sestupu. Nakonec z toho byla zasloužená remíza. I přesto, že domácí závěr zápasu dohrávali bez vyloučeného Huleše a Kundeláska. Ještě do přestávky dostal hosty do vedení Štefan a krátce po půli vyrovnal Melničuk.

V 10. minutě zmatky před svou brankou domácí vyřešili a na druhé straně si obrana hostů poradila po akci Buzka. V 16. minutě unikl po pravé straně hostující Pergl, přihrál pod sebe Hronovi, ten však branku přestřelil.

Mezi 31. a 36. minutou byl dvakrát blízko domácí Melničuk, dvakrát ho zradil hrbolatý trávník. Nejdříve mu dlouhý aut Bláhy prodloužil Flaks. Míč mu v rozhodujcí chvíli nadskočil a Melničuk jej pořádně netrafil.
Ve druhém případě střílel nad branku.

A tak se jako první radovali hosté. Ve 37. minutě vhazovali aut na pravé straně, následně poslal Pergl míč centrem na zadní tyč, kde se zjevil neobsazený Štefan a zblízka zasunul míč do sítě - 0:1.

V 53. minutě se blýskalo opět před domácí brankou. Po přímém kopu usměrnil Buzek hlavou míč na vlastní branku a Vácha musel s vypětím všech sil vystrčit míč přes břevno na roh. Domácí si oddechli
a za čtyři minuty vyrovnali. Rohový kop poslal před branku Flaks, tam míč na malém vápně vyplaval před Melničukem, který jej pohotově poslal do sítě - 1:1.

Od tohoto okamžiku se větší aktivita přestěhovala na kopačky domácích hráčů. V 61. minutě rozehráli přímý kop Řežábek s Bláhou. Tomu střela moc nesedl, ale ve vápně si míč našel Čihák, mezi tyče ho však usměrnit nedokázal.

V 70. minutě si svou premiéru v dresu Kopaniny odbyl Kundelásek. Hned se dostal svým důrazem do úniku, ale Cingel mu v rozhodujcí chvíli míč z nohy sebral. Po spolupráci Buzka s Flaksem byl Kundelásek volný deset metrů před brankou, ale míč mu v rozhodující chvíli nadskočil a střela prosvištěla vysoko nad brankou. V 81. minutě Kundelásek dostal žlutou kartu a za šest minut druhou. Preméra tak pro něj skončila po sedmnácti mintách.

Do šaten předčasně následoval spoluhráče Huleše, který druhou žlutou kartu nafasoval pět minut před ním. Dvojnásobné oslabení domácí zvládli a připsali si bod za remízu 1:1.

Přední Kopanina - Admira B 1:1 (0:1)
Branky: 57. Melničuk - 37. Štefan. ŽK: 43. Huleš, 48. Zadina, 81. Kundelásek - 51. Šimek, 60. Štefan,
79. Komínek, 89. Hájek. ČK: 82. Huleš, 87. Kundelásek (oba Kopanina).
Rozhodčí: Toman - Tikal, Gotthard. Diváků: 110.
Přední Kopanina: Vácha - Flaks, Čihák, Huleš, Bláha - Melničuk - Buzek, Zadina, Řežábek - Machálek
(70. Kundelásek), Pospíšil. Trenér: Daniel Vott.
Admira B: Cingel - Pergl, Lupínek, Sázel (30. Komínek), Hájek - Šmidrkal (72. Bouguetouta) - Šimek
(57. Klimt), Pelikán, Hron (62. Šindelář), Štefan - Vachoušek. Trenér: František Peřina.

Hlasy trenérů
Daniel Vott (Přední Kopanina): „Já remízu moc neberu. Dokud jsme byli v plném počtu tak jsme měli šancí víc. Dvakrát to ve vyložené šanci přestřelil Melničuk a v závěru Ondra Kundelásek taky. Takové šance by se měli dávat, ale ten náš terén... Odbojovali jsme to a při troše štěstí jsme mohli ty tři body uhrát.”
František Peřina (Admira B): „Byli jsme trošku lepší v prvním poločase. Měli jsme tam situace, kdy jsme mohli dát víc jak jeden gól. Měli jsme převahu, ale nezvládli jsme druhý poločas. Kopanina měla ty druhé poločasy vždycky slabší, ale my jsme , nevím proč, přestali hrát. Zbytečně jsme to nakopávali, zbavovali se balónu, Kopanina se dostala do tlaku na tomhle hrbolatém terénu se moc kombinační fotbal hrát nedal. Nechápu co se s náma stalo. Po dvou vyloučeních jsme nepochopitelně několikrát vrátili soupeři úplně jednoduše balón a nabízeli jim standardky. Remíza je asi nakonec spravedlivá”

Nejlepší hráč Přední Kopaniny: Martin Čihák.
Nejlepší hráč Admiry B: Jakub Štefan.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Jakub Štefan (Admira B).

Lubor Mírek

Soutěže

Soutěže