Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  Finále Dětského fotbalového poháru je za dveřmi

Finále Dětského fotbalového poháru je za dveřmi

Finále Dětského fotbalového poháru je za dveřmi

12. března 2018 19:10 » Po zdařilých semifinálových kolech Dětského fotbalového poháru známe všechny postupující. Úspěšné školy se tak již připravují na finálové kolo. To proběhne již toto úterý 13. března v hale ZŠ Petřiny – jih.

Téměř dva měsíce spolu soutěžily školní fotbalové týmy o možnost dostat se do finále Dětského fotbalového poháru. Z celkového počtu 95 mužstev se do něj mohlo probojovat pouze nejlepších osm. Během 15 odehraných turnajů základních a semifinálových kol jsme mohli vidět mnoho napínavých utkání i překvapivých výsledků, o čemž svědčí také fakt, že jediným účastníkem z loňského finále, kterého uvidíme i v tom letošním, je ZŠ Jílovská. Do bojů o medaile se tentokrát nedostal ani loňský vítěz ZŠ Vinoř.

Přijďte podpořit nadějné fotbalisty i fotbalistky v úterním finále, které rozhodne o celkovém vítězi letošního ročníku Dětského fotbalového poháru 2018.

O titul se utkají tyto školy: ZŠ Kutnohorská, ZŠ Květnového vítězství, ZŠ Chodovická, ZŠ Barrandov, ZŠ Antonína Čermáka, ZŠ Jílovská a ZŠ Novoborská.

Soutěže

Soutěže