Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  Drobílek rozhodl v této sezoně už čtyři penaltové rozstřely

Drobílek rozhodl v této sezoně už čtyři penaltové rozstřely

Drobílek rozhodl v této sezoně už čtyři penaltové rozstřely

16. května 2018 16:10 » Specialistou na rozhodování penaltových rozstřelů je 24letý ofenzivní záložník třetiligového Vyšehradu Filip Drobílek. V tomto ročníku obstaral vítěznou trefu v penaltové loterii už počtvrté; naposledy během uplynulého víkendu v utkání ČFL s Domažlicemi, když už předtím dal v tomto střetnutí dva góly.

Na podzim Drobílek zařídil pro Vyšehrad druhý bonusový bod ve třech zápasech venku, a sice na hřištích Čížové, Záp a Benešova, nyní doma proti Chodům. Teoreticky vzato, nebýt těchto čtyř bodů navíc, měli by jich nyní „Šemíci“ jen 39 a tudíž i starosti se záchranou.

Rozhodující gól v penaltovém rozstřelu se také počítá do tabulky střelců, a Drobílek tak má i díky tomu na svém kontě celkově 12 branek, přičemž jednu z nich vstřelil v Mol Cupu. V této nové disciplíně, dá-li se to tak vůbec nazvat, jsou za Drobílkem dva divizní hráči pražských klubů: Karel Holeček z Meteoru a Jakub Troníček z Aritmy, oba totiž dvakrát rozhodli penaltové rozstřely.

Třeboradice nezadržitelně míří k historickému triumfu v Pražská teplárenská přeboru Prahy, nicméně Petr Junek, nejlepší střelec týmů z metropole napříč soutěžemi, v utkání s Uhelnými sklady (4:1) nenastoupil. Na jaře dal jen tři góly, ale celkově jich má na svém kontě 18 a nadále tříbrankový náskok před kvintetem nejbližších pronásledovatelů, který tvoří autoři 15 tref Josef Čtvrtníček (Vyšehrad), Jiří Mošna (Admira), Michal Zeman (Dolní Chabry), Vojtěch Brabenec (na podzim juniorka Dukly Praha, na jaře Dukla Jižní Město) a Tomáš Kadlec z Třeboradic.

Na jaře je prozatím nejlepším pražským střelcem autor deseti gólů Jiří Holík z Horních Měcholup.

Pořadí brankářů vévodí nadále Ondřej Koblenc (Loko Vltavín) s 11 čistými konty. Jarní části dominuje slávista Ondřej Kolář vychytanými nulami.


Pražský střelec (počet gólů)

18 – P. Junek (Třeboradice)
15 – Čtvrtníček (Vyšehrad, z toho 1 v Mol Cupu), Mošna (Admira), T. Kadlec (Třeboradice), Zeman (Dolní Chabry), Brabenec (na podzim 7 za juniorku Dukly, na jaře 8 za Duklu JM)
14 – Láf (Královice), Viktorin (Třeboradice)
13 – Škoda (Slavia, z toho 1 v Mol Cupu), Glasnovič, J. Junek (oba Aritma), Sodoma (Motorlet, z toho 1 v Mol Cupu a 1 za B-tým v přeboru), J. Holík (Horní Měcholupy), Kotlík (Dukla JM)
12 – Drobílek (Vyšehrad, z toho 4 rozhodující penalty v rozstřelu v ČFL a 1 gól v Mol Cupu), V. Klán (Uh. sklady), Urban (Přední Kopanina), Juliš (Sparta jun.)
11 – Pejša (Loko Vltavín), Bičanik (Dukla JM)
10 – Đuranović (Dukla, 1 v Mol Cupu a 6 za juniorku), Hrdina (Meteor, 1 v Mol Cupu), Formáček (Královice), Dias (Bohemians 1905 jun.)
9 – Holenda (Dukla, z toho 2 v Mol Cupu), Kabajev (Bohemians 1905, 3 v Mol Cupu a 2 za juniorku), Šural (Sparta, 1 v Mol Cupu), Katidis (Olympia), Podrazký (Viktoria Žižkov, 1 v Mol Cupu), Maione (Loko Vltavín, 1 v Mol Cupu), Pyšek (Motorlet, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi), Měska (Motorlet, 5 za B-tým v přeboru), Grznár (Třeboradice), Kalivoda (Královice), Micka (Dukla JM), Dao (Sparta jun.)
8 – Schranz (Dukla, z toho 4 za juniorku), Ezeala (Meteor), J. Štefan (Admira, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi a 7 za B-tým v přeboru), L. Novák (Braník)
7 – Mašek (Bohemians 1905, z toho 1 v Mol Cupu), van Buren (Slavia, 2 za juniorku), Michálek (Admira, 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi a 5 za B-tým v přeboru), Gračko, D. Hájek (oba Horní Měcholupy), D. Bláha (Tempo), Deré (ČAFC), O. Novotný, Traoré (oba Sparta jun.), Zubashivskyi (Dukla jun.)
6 – V. Kadlec, Stanciu (oba Sparta), Stoch (Slavia, z toho 2 v Mol Cupu), Necid (Slavia, 3 v Mol Cupu), Tecl (Slavia, 2 v Mol Cupu a 1 za juniorku), Kuchta (na podzim 2 za Bohemians 1905 jun., na jaře 4 za Viktorii Žižkov), Hodas, Šípek (oba Loko Vltavín), Pavlata (Admira), Čácha (Admira, 1 za B-tým v přeboru), Gábor (Motorlet), V. Hašek (Zbraslav), Lupínek (Admira B), Šahini (Motorlet B), Badocha, Sintean (oba Slavia jun.), Vlček (Dukla jun.)
5 – Lafata (Sparta), Z. Mustedanagić (na podzim 3 za Duklu, z toho 1 za juniorku, na jaře 2 za Spartu jun.), Batioja (Viktoria Žižkov), D. Hašek (Vyšehrad), Podzemský (Motorlet, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi), Kraus (Aritma), Cvrček, Neveršil, Vybíral (všichni Braník), T. Bláha, Melničuk (oba Přední Kopanina), Schwank, Šmídek (oba Tempo), J. Černý (Dolní Chabry), Dafčík (Ďáblice), Dejmek (Horní Měcholupy), Inneman (Dukla JM), P. Kovář (Újezd nad Lesy), Mašlej (ČAFC), Tomaides (Union Vršovice), Zilvar (Uh. sklady), Lauko (Dukla jun.), Matoušek (Sparta jun.)
4 – Zmrhal (Slavia), Hušbauer (Slavia, z toho 1 v Mol Cupu), Frydrych (Slavia, 3 v Mol Cupu), M. Hašek (Bohemians 1905), Vaníček (Bohemians 1905, 1 za juniorku), Kanga (Sparta), L. Holík (Dukla), Preisler (Dukla, 3 za juniorku), Bazal (Viktoria Žižkov, 1 v Mol Cupu), Abena, Růžička (oba Loko Vltavín), D. Černý (Vyšehrad), J. Beneš (Aritma), Majer (Admira, 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi), Panýrek (Admira, 2 za B-tým v přeboru), Belán, Bartůněk, Steinocher, Šafránek (všichni Uh. sklady), T. Pechač, Šalanda, Trávník (všichni Braník), Fiala, Jackl, Mařík, Zmeškal (všichni Ďáblice), Fitzel, Jerie (oba ČAFC), Konečný, S. Sýkora (oba Zbraslav), M. Bláha (Horní Měcholupy), Minařík (Union Vršovice), Křelina (Újezd nad Lesy), Prucek (Tempo), V. Strnad (Dolní Chabry), Šíma (Motorlet B), Bucha, Freit, Mitrano, Vejvar (všichni Slavia jun.), Bassey, Brak (oba Bohemians 1905 jun.), Douděra (Dukla jun.)
3 – Kušnír (Dukla), Brandner, Kovaľ (oba Dukla, oba 2 góly za juniorku), Reiter (Bohemians 1905), Tetteh (Bohemians 1905, 1 za juniorku), Zahustel (Sparta), P. Hašek (Viktoria Žižkov), Engelmann, Musa, Z. Volek (všichni Viktoria Žižkov, všichni 1 v Mol Cupu), Hejný, Žežulka (oba Olympia), Císařovský (Loko Vltavín), Macháč (Loko Vltavín, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL), Podzimek, Pozníček (oba Loko Vltavín, oba 1 v Mol Cupu), J. Doležal, Matějka (oba Vyšehrad), Máče (Vyšehrad, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL), P. Berger, D. Dvořák, Ibe (všichni Meteor), L. Kučera, Rajnoch (oba Motorlet), Lukič (Motorlet, z toho 1 za B-tým v přeboru), Karbulka (Motorlet, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi a 1 za B-tým v přeboru), Tylšar, Zdichynec (oba Motorlet, oba 2 za B-tým v přeboru), Baran, Mart. Macek, O. Rybka (všichni Aritma), Fric (Admira, 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi), Turák (Admira, 1 za B-tým v přeboru), Čech, Frei, Geissler, J. Klouček, Netušil, Perl, Vltavský (všichni Tempo), Čihák, Flaks, Řežábek, Vágner (všichni Přední Kopanina), Brabec, Dufek, Linek (všichni Dolní Chabry), Eppert, Jonáš, Zítka (všichni Motorlet B), Jerhot, Nwogu, Slunéčko (všichni Ďáblice), Camara, Pechar (oba Braník), F. Jeřábek, Kuč (oba Union Vršovice), Sedláček, Žižka (oba Zbraslav), Petr Janda I (Třeboradice), Konejl (Újezd nad Lesy), Sus (Královice), Vachoušek (Admira B), Varjan (ČAFC), Beňo, Čvančara, Havrda, M. Lauricella, Muradov, Nabiyev, Stropek (všichni Slavia jun.), Begič, Káš, Vetešník (všichni Bohemians 1905 jun.), Greš (Dukla jun.)
2 – Plavšić (Sparta), Janko (Sparta, z toho 1 v Mol Cupu), Ćivić, Drchal (oba Sparta, oba 1 za juniorku), Bartek, Šmíd (oba Bohemians 1905), Nečas (Bohemians 1905, 1 v Mol Cupu), T. Souček (Slavia), Altintop, J. Sýkora (oba Slavia, oba 1 v Mol Cupu), Milošević, Podaný (oba Dukla), Jelínek (Viktoria Žižkov), M. Čermák, Galuška, Hurka, Stratil, Štípek (všichni Viktoria Žižkov, všichni 1 v Mol Cupu), Liener, Ruml (oba Olympia), Klesa, Smolák (oba Vyšehrad), Vacík (na podzim 1 za Bohemians 1905 jun., na jaře 1 za Vyšehrad), Schindler (Loko Vltavín), Valíček (Loko Vltavín, 1 v Mol Cupu), Vokoun (Loko Vltavín, 1 rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL a 1 v Mol Cupu), O. Janda (na podzim 1 za Loko Vltavín v Mol Cupu, na jaře 1 za Motorlet v divizi), M. Filip (Motorlet), Scharf (Motorlet, z toho 1 za B-tým v přeboru), Frantl, Hanek, Janků, Kamlach, Pavlík, Vaněk, Zolotuchin (všichni Meteor), Holeček (Meteor, oba góly rozhodující penalta v rozstřelu v divizi), Bielesz, Martinic, Š. Zahálka (všichni Admira), Plechatý (Aritma, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi), Troníček (Aritma, 2 rozhodující penalty v rozstřelu v divizi), D. Blažek, Jiroušek, Ondrůšek, Snop (všichni Ďáblice), Borek, M. Boček, Kolínský, Slajchrt (všichni Horní Měcholupy), M. Čáp, P. Červenka, Hruška, Petr Janda II (všichni Třeboradice), Farkaš, Lafek, Solař, Vrzal (všichni Dukla JM), Čumpelík, J. Janda (oba Zbraslav), Humpl, Kaiser, Krivosheev, Špaček (všichni Union Vršovice), Konečný, Palma, Š. Veselý (všichni Dolní Chabry), Cejnar, David Hájek (oba Admira B), Jan Červenka, Hlubuček (oba Újezd nad Lesy), Koubek, Sainer (oba Uh. sklady), Machálek, Průša (oba Přední Kopanina), Chvátal (ČAFC), Nerad (Motorlet B), Randa (Královice), Šebák (Braník), Balvín, Čajkovský, Mareček, Radwan, Ristić, Špaček (všichni Sparta jun.), Dancák, D. Kolman, Král, Lohoyda, Vyleta (všichni Dukla jun.), Antwi, Bjeloš, Rondić (všichni Slavia jun.), Horizrál, Jeslínek, Vieria Dos Santos (všichni Bohemians 1905 jun.)
1 – M. Frýdek, Hovorka, Rosický, Štetina (všichni Sparta), Vătăjelu (Sparta, gól v Mol Cupu), Hůlka, Jirásek (oba Bohemians 1905), Luts (Bohemians 1905, gól v Mol Cupu), Danny, Deli, Jugas, Sobol (všichni Slavia), Flo (Slavia, gól v Mol Cupu), D. Tetour (Dukla), Ostojic (Dukla, gól v Mol Cupu), Broukal, Duben, Frizoni, Giditz, Jukl, Keita, Opluštil, P. Rothe, Vasileiou, Vopat (všichni Olympia), Kodeš, Toml, Urbanec (všichni Viktoria Žižkov), Hovorka, Tichý, Uvíra (všichni Loko Vltavín), T. Rada (Loko Vltavín, rozhodující gól v penaltovém rozstřelu v ČFL), Hendrych, Heřman, Hradecký, Jakab, Macej (všichni Vyšehrad), Egert (Vyšehrad, gól v Mol Cupu), Paťha, Vosický (oba Admira), Šulc (Admira, gól v Mol Cupu), Horák (Admira, rozh. gól v pen. rozstřelu v divizi), Frnoch, Hrabák, Modr (všichni Aritma), Turbák (Aritma, rozhodující gól v penaltovém rozstřelu v divizi), Janíček, Valta (oba Meteor), Trojanec (Meteor, rozhodující penalta v rozstřelu v divizi), J. Hájek (Motorlet), O. Bláha, F. Kocourek, Kudrna, Nguyen, R. Souček, M. Svoboda, Šafář, Vodička (všichni Zbraslav), F. Jeřábek, Lakatoš, Pavlíček, Protivínský, Rusanov, Špulka, Turek (všichni Union Vršovice), Bláža, T. Kaliba, Marek, Nagy, Nováček, Sadílek, Ulrich, Wulkan (všichni ČAFC), Davídek, Horváth, Kurčík, Radomskyi (všichni Ďáblice), Jáchym Červenka, Jírovec, Kalaš, Kozler (všichni Dolní Chabry), Bednář, Dratva, Kohout, Novák, Soroka, P. Vácha, Veselovský (všichni Újezd nad Lesy), Gronych, Tománek, Trojan (všichni Tempo), Hulínský, Konjevič, Markuzi, R. Souček, Vidlička (všichni Dukla JM), Habětín, Kodytek, Markuzi, Mráz, Pekárek, M. Pilík (všichni Braník), Buzek, Kozlík, M. Pospíšil, Tržický, Zadina (všichni Přední Kopanina), Hořický, Nezbeda, J. Pospíšil, Sulek, Valenta (všichni Královice), Bouguetouta, Hron, Másílko, Pergl, D. Šindelář (všichni Admira B), Andrle, Vejr (oba Horní Měcholupy), Homola, Kubišta (oba Motorlet B), Ferstl, Hrazdíra, Koc, A. Kučera, Pártl, Švorčík (všichni Uh. sklady), Faitl, Grábner, Votava (všichni Třeboradice), Vokurka (Střešovice, gól v Mol Cupu), Brejcha, Kozel, D. Šimek (všichni Dukla jun.), Bederka, Buneš, Hadi, Hubínek, Krch, Melíšek, Nitrianský, Urdinov, Vrána, Záviška (všichni Bohemians 1905 jun.), Boula, Březina, Čapek, Čmelík, Kouyaté, Köstl, Penc (všichni Sparta jun.), Alvir, Drozda, Krejdl, Schnürer (všichni Slavia jun.).


Pražský brankář (vychytané nuly)

11 – Koblenc (Loko Vltavín)
9 – Laštůvka (Slavia), Řemínek (Horní Měcholupy), Tlustý (Dukla JM)
8 – Fryšták (Bohemians 1905), Kolář (Slavia, z toho 1 v Mol Cupu)
7 – Dúbravka (Sparta, z toho 1 v Mol Cupu), Havránek (Vyšehrad), Vorel (Sparta jun.)
6 – Hrubeš (Viktoria Žižkov), Foferka (Motorlet), D. Toman (Meteor), P. Jeřábek (Královice), Kudláček (Braník)
5 – Rada (Dukla), Pacovský (Tempo)
4 – Nită (Sparta), Stareček (Aritma), Dikusar (Dolní Chabry), Drahorád (ČAFC), Maha (Union Vršovice)
3 – Frydrych, Stejskal (oba Olympia), Malík (Motorlet, z toho 1 za B-tým v přeboru), Sklenář (Motorlet, z toho 2 za B-tým v přeboru), Víšek (Admira), A. Kučera (Uh. sklady), Švarc (Přední Kopanina), Zich (Zbraslav), Žulevič (Admira B), Kouba, Šrámek (oba Bohemians 1905 jun.)
2 – Koubek (Sparta), M. Hruška (Dukla, z toho 1 v Mol Cupu), L. Soukup (Olympia), Grégr (Motorlet B), Bartalský (Třeboradice), Borský (Uhelné sklady), Cingel (Admira B), Bačkovský (Sparta jun.), Lisa (Slavia jun.)
1 – Kovář (Slavia), Řehák (Viktoria Žižkov, v Mol Cupu), Roušal (Loko Vltavín), Rondzik (Aritma), Blažek, Pecho (oba Újezd nad Lesy), Krch, Prebsl (oba Třeboradice), Bártl (Motorlet B), Činovec (Zbraslav), Procházka (ČAFC), T. Svoboda (Horní Měcholupy), V. Zeman (Ďáblice), Zima (Admira B), Otáhal (Slavia jun.), Štorc (Sparta jun.).

Denis Postler

Soutěže

Soutěže