Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  Až poslední hrací víkend určí nejlepšího pražského střelce i brankáře

Až poslední hrací víkend určí nejlepšího pražského střelce i brankáře

Až poslední hrací víkend určí nejlepšího pražského střelce i brankáře

13. června 2018 16:45 » V nejzazším možném termínu, což je letos sobota 16. června, se rozhodne o tom, kdo se stane nejlepším pražským střelcem i brankářem napříč soutěžemi, tedy od I. ligy přes juniorskou ligu až po Pražská teplárenská přebor Prahy.

Petr Junek z Třeboradic a Vojtěch Brabenec z Dukly Jižní Město mají před derniérou přeboru na svém kontě shodně 21 branek: rozhodne se tedy na dálku v zápasech Zbraslav – Třeboradice a Dolní Chabry – Dukla JM.

Bez šancí ale ještě rozhodně není ani Junkův spoluhráč Tomáš Kadlec, který si během uplynulého víkendu připsal hattrick v zápase s Tempem a nejlepší celek letošního ročníku přeboru zvítězil vysoko 7:1. Tři branky nyní nastřílel i Jiří Janoušek z Dukly Jižní Město, jež vyhrála 5:1 v Královicích.

Prognózy o prvenství Junka, Brabence či Kadlece může postavit na hlavu kanonýr Vyšehradu Josef Čtvrtníček, má k tomu poslední příležitost – v případě, pokud si ve čtvrtečním utkání ČFL s Dobrovicí otevře střelnici. Vyšehrad má ale na jaře mizernou formu, z posledních devíti zápasů jen dva alespoň zremizoval a ostatní prohrál. Čtvrtníček má na svém kontě 18 branek a za ním je pak trio se 17 góly Marin Glasnovič (Aritma), Václav Klán (Uhelné sklady), Petr Viktorin (Třeboradice). Možné je v posledních zápasech ledacos.

Rozhodnuto o prvenství ještě není ani mezi brankáři. Vede Ondřej Koblenc z Loko Vltavín s 12 vychytanými nulami, pro něho ale už sezona skončila. Martin Tlustý z Dukly Jižní Město má teď sice o jedno čisté konto méně, pokud ale přidá další v chaberské derniéře svého týmu, stane se vítězem právě on. Bude mít totiž menší počet odchytaných zápasů v sezoně (30) než Koblenc (33 v ČFL a 2 v Mol Cupu).


Pražský střelec (počet gólů)

21 – P. Junek (Třeboradice), Brabenec (na podzim 7 za juniorku Dukly, na jaře 14 za Duklu JM)
19 – T. Kadlec (Třeboradice)
18 – Pejša (Loko Vltavín), Čtvrtníček (Vyšehrad, z toho 1 v Mol Cupu)
17 – Glasnovič (Aritma), V. Klán (Uh. sklady), Viktorin (Třeboradice)
15 – Mošna (Admira), Bičanik, Micka (oba Dukla JM), Zeman (Dolní Chabry)
14 – Sodoma (Motorlet, z toho 1 v Mol Cupu a 2 za B-tým v přeboru), Láf (Královice)
13 – Škoda (Slavia, z toho 1 v Mol Cupu), J. Junek (Aritma), J. Holík (Horní Měcholupy), Kotlík (Dukla JM)
12 – Maione (Loko Vltavín, z toho 1 v Mol Cupu), Drobílek (Vyšehrad, z toho 4 rozhodující penalty v rozstřelu v ČFL a 1 gól v Mol Cupu), Urban (Přední Kopanina), Juliš (Sparta jun.)
11 – J. Štefan (Admira, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi a 9 za B-tým v přeboru), Formáček, Kalivoda (oba Královice), Grznár (Třeboradice)
10 – Šural (Sparta, z toho 1 v Mol Cupu), Kabaev (Bohemians 1905, 3 v Mol Cupu a 3 za juniorku), Đuranović (Dukla, 1 v Mol Cupu a 6 za juniorku), Hrdina (Meteor, 1 v Mol Cupu), L. Novák (Braník), Dias (Bohemians 1905 jun.)
9 – Holenda (Dukla, z toho 2 v Mol Cupu), Katidis (Olympia), Podrazký (Viktoria Žižkov, 1 v Mol Cupu), Pyšek (Motorlet, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi), Měska (Motorlet, 5 za B-tým v přeboru), Ezeala (Meteor), Dao, O. Novotný (oba Sparta jun.)
8 – Schranz (Dukla, z toho 4 za juniorku), D. Bláha (Tempo), Dafčík (Ďáblice), Deré (ČAFC), Lupínek (Admira B), Zubashivskyi (Dukla jun.)
7 – Mašek (Bohemians 1905, z toho 1 v Mol Cupu), van Buren (Slavia, 2 za juniorku), Šípek (Loko Vltavín), Pavlata (Admira), Michálek (Admira, 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi a 5 za B-tým v přeboru), Gračko, D. Hájek (oba Horní Měcholupy), Jackl (Ďáblice), Vybíral (Braník), Bassey (Bohemians 1905 jun.), Traoré (Sparta jun.)
6 – V. Kadlec, Stanciu (oba Sparta), Stoch (Slavia, z toho 2 v Mol Cupu), Necid (Slavia, 3 v Mol Cupu), Tecl (Slavia, 2 v Mol Cupu a 1 za juniorku), Kuchta (na podzim 2 za Bohemians 1905 jun., na jaře 4 za Viktorii Žižkov), Musa (Viktoria Žižkov, 1 v Mol Cupu), Šípek (Loko Vltavín), Čácha (Admira, 1 za B-tým v přeboru), Gábor (Motorlet), Podzemský (Motorlet, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi), Belán (Uhelné sklady), Dejmek (Horní Měcholupy), V. Hašek (Zbraslav), Schwank (Tempo), Šahini (Motorlet B), Tomaides (Union Vršovice), Badocha, Sintean (oba Slavia jun.), Lauko, Vlček (oba Dukla jun.)
5 – Lafata (Sparta), Zmrhal (Slavia), Z. Mustedanagić (na podzim 3 za Duklu, z toho 1 za juniorku, na jaře 2 za Spartu jun.), Preisler (Dukla, 3 za juniorku), Batioja (Viktoria Žižkov), D. Hašek (Vyšehrad), Růžička (Loko Vltavín), Kraus (Aritma), Rajnoch (Motorlet), Bartůněk, Steinocher (oba Uh. sklady), T. Bláha, Melničuk (oba Přední Kopanina), Cvrček, Neveršil (oba Braník), J. Černý, Palma (oba Dolní Chabry), M. Bláha (Horní Měcholupy), Inneman (Dukla JM), P. Kovář (Újezd nad Lesy), Mařík (Ďáblice), Mašlej (ČAFC), Šmídek (Tempo), Zilvar (Uh. sklady), Matoušek (Sparta jun.)
4 – Hušbauer (Slavia, z toho 1 v Mol Cupu), Frydrych (Slavia, 3 v Mol Cupu), M. Hašek (Bohemians 1905), Vaníček (Bohemians 1905, 1 za juniorku), Kanga (Sparta), L. Holík (Dukla), Bazal (Viktoria Žižkov, 1 v Mol Cupu), Abena, D. Černý, D. Matějka (oba Vyšehrad), O. Janda (na podzim 1 za Loko Vltavín v Mol Cupu, na jaře 3 za Motorlet v divizi), J. Beneš (Aritma), Majer (Admira, 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi), Panýrek (Admira, 2 za B-tým v přeboru), Zdichynec (Motorlet, 3 za B-tým v přeboru), Fiala, Ondrůšek, Slunéčko, Zmeškal (všichni Ďáblice), T. Pechač, Pechar, Šalanda, Trávník (všichni Braník), Fitzel, Jerie (oba ČAFC), Konečný, Sedláček, S. Sýkora, Žižka (všichni Zbraslav), Linek, V. Strnad (oba Dolní Chabry), Perl, Prucek (oba Tempo), Minařík (Union Vršovice), Křelina (Újezd nad Lesy), Šafránek (Uh. sklady), Šíma (Motorlet B), Vachoušek (Admira B), Bucha, Freit, Mitrano, Rondić, Vejvar (všichni Slavia jun.), Dancák, Douděra (oba Dukla jun.), Brak (Bo-hemians 1905 jun.)
3 – Kušnír (Dukla), Brandner, Kovaľ (oba Dukla, oba 2 góly za juniorku), Reiter (Bohemians 1905), Tetteh (Bohemians 1905, z toho 1 za juniorku), Zahustel (Sparta), T. Souček (Slavia), J. Sýkora (Slavia, 1 v Mol Cupu), P. Hašek (Viktoria Žižkov), Engelmann, Z. Volek (oba Viktoria Žižkov, oba 1 v Mol Cupu), Hejný, Žežulka (oba Olympia), Císařovský, Schindler (oba Loko Vltavín), Macháč (Loko Vltavín, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL), Podzimek, Pozníček (oba Loko Vltavín, oba 1 v Mol Cupu), T. Rada (Loko Vltavín, 3x rozhodující gól v penaltovém rozstřelu v ČFL), J. Doležal (Vyšehrad), Máče (Vyšehrad, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL), P. Berger, D. Dvořák, Frantl, Ibe (všichni Meteor), Holeček (Meteor, všechny 3 góly rozhodující penalta v rozstřelu v divizi), L. Kučera (Motorlet), Lukič (Motorlet, z toho 1 za B-tým v přeboru), Karbulka (Motorlet, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi a 1 za B-tým v přeboru), Tylšar (Motorlet, 2 za B-tým v přeboru), Baran, Mart. Macek, Modr, O. Rybka (všichni Aritma), Fric (Admira, 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi), Turák (Admira, 1 za B-tým v přeboru), Čech, Frei, Geissler, J. Klouček, Netušil, Vltavský (všichni Tempo), Čihák, Flaks, Machálek, Řežábek, Vágner (všichni Přední Kopanina), Eppert, Jonáš, Zítka (všichni Motorlet B), David Hájek, Hron, D. Šindelář (všichni Admira B), Jerhot, Nwogu (oba Ďáblice), Brabec, Dufek (oba Dolní Chabry), Jan Červenka, Konejl (oba Újezd nad Lesy), Farkaš, J. Janoušek (oba Dukla JM), Hruška, Petr Janda I (oba Třeboradice), F. Jeřábek, Kuč (oba Union Vršovice), T. Kaliba, Varjan (oba ČAFC), Camara (Braník), Sus (Královice), Beňo, Bjeloš, Čvančara, Havrda, M. Lauricella, Muradov, Nabiyev, Stropek (všichni Slavia jun.), Begič, Jeslínek, Káš, Vetešník (všichni Bohemians 1905 jun.), Greš (Dukla jun.)
2 – Plavšić (Sparta), Janko (Sparta, z toho 1 v Mol Cupu), Ćivić, Drchal (oba Sparta, oba 1 za juniorku), Bartek, Šmíd (oba Bohemians 1905), Nečas (Bohemians 1905, 1 v Mol Cupu), Altintop (Slavia, 1 v Mol Cupu), Milošević, Podaný (oba Dukla), Jelínek (Viktoria Žižkov), M. Čermák, Galuška, Hurka, Stratil, Štípek (všichni Viktoria Žižkov, všichni 1 v Mol Cupu), Keita, Liener, Ruml, Vasileiou (všichni Olympia), Klesa, Smolák (oba Vyšehrad), Vacík (na podzim 1 za Bohemians 1905 jun., na jaře 1 za Vyšehrad), Todorovič (Loko Vltavín), Tichý (Loko Vltavín, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL), Valíček (Loko Vltavín, 1 v Mol Cupu), Vokoun (Loko Vltavín, 1 rozhodující penalta v rozstřelu v ČFL a 1 v Mol Cupu), M. Filip (Motorlet), Scharf (Motorlet, z toho 1 za B-tým v přeboru), Hanek, Janků, Kamlach, Pavlík, Vaněk, Zolotuchin (všichni Meteor), Bielesz, Martinic, Š. Zahálka (všichni Admira), Plechatý (Aritma, z toho 1 rozhodující penalta v rozstřelu v divizi), Troníček (Aritma, 2 rozhodující penalty v rozstřelu v divizi), Humpl, Kaiser, Krivosheev, Luksch, Špaček, Špulka, Turek (všichni Union Vršovice), Borek, M. Boček, Kolínský, Slajchrt, Vejr (všichni Horní Měcholupy), M. Čáp, P. Červenka, Faitl, Petr Janda II, Votava (všichni Třeboradice), D. Blažek, Davídek, Jiroušek, Snop (všichni Ďáblice), Bláža, Chvátal, Wulkan (všichni ČAFC), Lafek, Solař, Vrzal (všichni Dukla JM), Cejnar, Sázel (oba Admira B), Čumpelík, J. Janda (oba Zbraslav), Koc, Koubek, Sainer (oba Uh. sklady), Nezbeda, Randa (oba Královice), Konečný, Š. Veselý (oba Dolní Chabry), M. Pospíšil, Průša (oba Přední Kopanina), Hlubuček (Újezd nad Lesy), Nerad (Motorlet B), Šebák (Braník), Trojan (Tempo), Balvín, Čajkovský, Mareček, Radwan, Ristić, Špaček (všichni Sparta jun.), D. Kolman, Král, Lohoyda, Vyleta (všichni Dukla jun.), Horizrál, Vieria Dos Santos (oba Bohemians 1905 jun.), Antwi (Slavia jun.)
1 – M. Frýdek, Hovorka, Rosický, Štetina (všichni Sparta), Vătăjelu (Sparta, gól v Mol Cupu), Hůlka, Jirásek (oba Bohemians 1905), Luts (Bohemians 1905, gól v Mol Cupu), Danny, Deli, Jugas, Ngadeu, Sobol (všichni Slavia), Flo (Slavia, gól v Mol Cupu), D. Tetour (Dukla), Ostojic (Dukla, gól v Mol Cupu), Broukal, Duben, Fišl, Frizoni, Giditz, Jukl, Moulazimis, Opluštil, P. Rothe, Vopat (všichni Olympia), Kodeš, Toml, Urbanec (všichni Viktoria Žižkov), Hovorka, Uvíra (oba Loko Vltavín), Hendrych, Heřman, Hradecký, Jakab, Macej (všichni Vyšehrad), Egert (Vyšehrad, gól v Mol Cupu), Paťha, Vosický (oba Admira), Šulc (Admira, gól v Mol Cupu), Horák (Admira, rozh. gól v pen. rozstřelu v divizi), Frnoch, Hrabák (oba Aritma), Turbák (Aritma, rozhodující gól v penaltovém rozstřelu v divizi), Frohna, Janíček, Valta (všichni Meteor), Jarovský, V. Junek, Trojanec (všichni Meteor, všichni rozhodující penalta v rozstřelu v divizi), J. Hájek, Penc (oba Motorlet), O. Bláha, F. Kocourek, Kudrna, Nguyen, R. Souček, M. Svoboda, Šafář, Vodička (všichni Zbraslav), Jenderka, F. Jeřábek, Lakatoš, Pavlíček, Protivínský, Rusanov (všichni Union Vršovice), Marek, Nagy, Nováček, Sadílek, Ulrich (všichni ČAFC), Horváth, Kurčík, Petržílka, Radomskyi (všichni Ďáblice), Jáchym Červenka, Jírovec, Kalaš, Kozler (všichni Dolní Chabry), Bednář, Dratva, Kodr, Kohout, Novák, T. Novotný, Soroka, P. Vácha, Veselovský (všichni Újezd nad Lesy), Adámek, Gronych, Tománek (všichni Tempo), Hulínský, Konjevič, Markuzi, R. Souček, Vidlička (všichni Dukla JM), Habětín, Kodytek, Kryštof, Markuzi, Mráz, Pekárek, M. Pilík (všichni Braník), Buzek, Kozlík, Tržický, Zadina (všichni Přední Kopanina), Hořický, J. Pospíšil, Slováček, Sulek, Valenta (všichni Královice), Bouguetouta, Másílko, Pergl, J. Šimek, Šmidrkal (všichni Admira B), Duch, Homola, Kubišta, Sloup (všichni Motorlet B), Ferstl, Hrazdíra, A. Kučera, Pártl, Švorčík (všichni Uh. sklady), Andrle, Doležel (oba Horní Měcholupy), Grábner (Třeboradice), Vokurka (Střešovice, gól v Mol Cupu), Brejcha, Kozel, Neca, D. Šimek (všichni Dukla jun.), Bederka, Buneš, Hadi, Hubínek, Krch, Melíšek, Nitrianský, Urdinov, Vrána, Záviška (všichni Bohemians 1905 jun.), Boula, Březina, Čapek, Čmelík, Kouyaté, Köstl, Palečko, Penc (všichni Sparta jun.), Alvir, Drozda, Krejdl, Schnürer, Vilotič (všichni Slavia jun.).


Pražský brankář (vychytané nuly)

12 – Koblenc (Loko Vltavín)
11 – Tlustý (Dukla JM)
10 – Řemínek (Horní Měcholupy)
9 – Fryšták (Bohemians 1905), Laštůvka (Slavia), Foferka (Motorlet)
8 – Kolář (Slavia, z toho 1 v Mol Cupu)
7 – Dúbravka (Sparta, z toho 1 v Mol Cupu), Havránek (Vyšehrad), D. Toman (Meteor), Kudláček (Braník), Vorel (Sparta jun.)
6 – Nită (Sparta), Hrubeš (Viktoria Žižkov), Stareček (Aritma), P. Jeřábek (Královice), Zich (Zbraslav)
5 – Rada (Dukla), Maha (Union Vršovice), Pacovský (Tempo)
4 – Sklenář (Motorlet, z toho 3 za B-tým v přeboru), Žulevič (Admira z toho 3 za B-tým v přeboru), Dikusar (Dolní Chabry), Drahorád (ČAFC), A. Kučera (Uh. sklady), Lisa (Slavia jun.)
3 – Frydrych, Stejskal (oba Olympia), Malík (Motorlet, z toho 1 za B-tým v přeboru), Víšek (Admira), Švarc (Přední Kopanina), Kouba, Šrámek (oba Bohemians 1905 jun.), Bačkovský (Sparta jun.)
2 – Koubek (Sparta), M. Hruška (Dukla, z toho 1 v Mol Cupu), L. Soukup (Olympia), Bartalský (Třeboradice), Blažek (Újezd nad Lesy), Borský (Uhelné sklady), Cingel (Admira B), Grégr (Motorlet B)
1 – Kovář (Slavia), Řehák (Viktoria Žižkov, v Mol Cupu), Roušal (Loko Vltavín), Rondzik (Aritma), Bartoň, Zima (oba Admira B), Krch, Prebsl (oba Třeboradice), Bártl (Motorlet B), Činovec (Zbraslav), Pecho (Újezd nad Lesy), Procházka (ČAFC), T. Svoboda (Horní Měcholupy), Vácha (Přední Kopanina), V. Zeman (Ďáblice), Czehowsky (Dukla jun.), Otáhal (Slavia jun.), Štorc (Sparta jun.).

Denis Postler

Soutěže

Soutěže