Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství

 

Doufám, že nic podobného už nezažiju, říká manažer ČAFC Kaliba Doufám, že nic podobného už nezažiju, říká manažer ČAFC Kaliba

22. června 2018 » To byl ale nervák! Pro fotbalisty ČAFC měl ale šťastný konec. Tradiční účastník Pražská teplárenská přeboru remizoval v posledním kole s Horními Měcholupy 3:3 a udržel nejvyšší pražskou soutěž i pro další sezonu. „Nikdy jsem takové nervy nezažil,“ komentuje dramatický konec sezony Miroslav Kaliba, sportovní manažer ČAFC.

Derby se Stodůlkami i fotbalové legendy. Řeporyje oslaví 90 let Derby se Stodůlkami i fotbalové legendy. Řeporyje oslaví 90 let

21. června 2018 » Devadesát let = krásné kulaté výročí. A právě takové narozeniny se chystají v sobotu 23. června oslavit fotbalové Řeporyje. Na programu bude bohatý program, kde se pobaví celé rodiny. „Celý den bude věnovaný fotbalu, k vidění bude řada osobností, chceme, aby to byl pro všechny zážitek,“ říká Petr Vosmík, místopředseda FK Řeporyje, které skončily na 11. místě A skupiny I. B třídy.

VIDEO: Šest gólů Dukly JM za poločas i krásné trefy z dálky. Podívejte se! VIDEO: Šest gólů Dukly JM za poločas i krásné trefy z dálky. Podívejte se!

21. června 2018 » Velké nervy si prožili fotbalisté ČAFC. Proti Horním Měcholupům potřebovali k jistotě záchrany v Pražská teplárenská přeboru zvítězit – dvakrát vedli, ale hosté vždy dvěma parádními střelami Doležela a Gračka srovnali. Deset minut před koncem šli dokonce do vedení. V tu chvíli stačil v souběžně hraném utkání Zbraslavi gól proti Třeboradicím a do I. A třídy by místo ní putovala Čafka. Ta v závěru aspoň srovnala, což jí v kombinaci s porážkou Zbraslavi 2:4 stačilo k záchraně.

Nejlepším pražským střelcem je Brabenec, gólmanskou jedničkou Koblenc Nejlepším pražským střelcem je Brabenec, gólmanskou jedničkou Koblenc

20. června 2018 » Dvacetiletý Vojtěch Brabenec z Dukly Jižní Město nastřílel během sezony 2017/18 celkem 24 branek, a stal se tak vítězem soutěže o nejlepšího pražského kanonýra napříč soutěžemi od I. ligy přes juniorskou ligu až po Pražská teplárenská přebor Prahy. Nejlepším gólmanem je Ondřej Koblenc z Loko Vltavín, jenž vychytal 12x čisté konto.

Pražský fotbalový svaz hledá projektového manažera/manažerku Pražský fotbalový svaz hledá projektového manažera/manažerku

20. června 2018 » Krajský fotbalový svaz hlavního města Prahy vypisuje výběrové řízení na pozici projektového manažera/manažerky Pražského fotbalového svazu.

Byl bych rád, abychom za rok byli zpátky, říká kapitán Újezdu Kovář Byl bych rád, abychom za rok byli zpátky, říká kapitán Újezdu Kovář

20. června 2018 » Vyhrát na půdě soupeře 4:1, to se počítá. Tři body z Ďáblic však měly pro fotbalisty Újezdu nad Lesy trochu hořkou příchuť. Tým dostaly jen z posledního místa tabulky, na tom, že se oba celky budou pakovat z nejvyšší pražské soutěže do I. A třídy, se nic nezměnilo. "Aspoň jsme měli příjemnější dokopnou. Je to zvláštní, ale my když máme zápisné, nebo dokopnou, tak vyhrajeme," usmíval se kapitán Petr Kovář.

30. kolo přeboru: Sestup Zbraslavi a brankový rekord 30. kolo přeboru: Sestup Zbraslavi a brankový rekord

19. června 2018 » Až poslední kolo Pražská teplárenská přeboru rozhodlo, že čtvrtým sestupujícím je Zbraslav. Jen výhra s lídrem tabulky Třeboradicemi mohla vést k záchraně. Nestalo se a prohra 2:4 poslala Zbraslav o patro níž. Poslední kolo přineslo střelecký rekord. Pětačtyřicet branek v soutěži nikdy nepadlo. Rekordních je i osm penalt. Dvě zůstaly neproměněné a tak mohl být střelecký rekord ještě vyšší.

Smutné loučení Ďáblic s přeborem: Bylo to ospalé, odchozené, zní z klubu Smutné loučení Ďáblic s přeborem: Bylo to ospalé, odchozené, zní z klubu

19. června 2018 » Smutní a skleslí se trousili fotbalisté Ďáblic do šaten po posledním kole této sezony Pražská teplárenská přeboru. V bitvě o to, kdo neskončí v tabulce u úplného dna, dostali napráskáno od Újezdu nad Lesy. Prohráli 1:4. "Nechtěli jsme skončit poslední, ale stalo se. Proti Újezdu jsem to nezvládl hlavně já," povídal stoper Petr Jackl. Evidentně se mu do povídání nechtělo, přesto našel sílu a postavil se k věci jako chlap, který dokáže přiznat chybu.

Memoriál Vladimíra Betky: výběr PFS U12 skončil čtvrtý na republikovém finále Memoriál Vladimíra Betky: výběr PFS U12 skončil čtvrtý na republikovém finále

19. června 2018 » V areálu FK Motorlet Praha se odehrálo republikové finále výběrů OFS U12 za účasti šesti finalistů: OFS Náchod, OFS Žďár nad Sázavou, OFS Olomouc, OFS Beroun, OFS Klatovy a FS Praha. Po jednom vítězství, jedné remíze a třech porážkách obsadili Pražané čtvrté místo. Vítězem se stal výběr OFS Žďár nad Sázavou.

Výběr dívek U13 a U14 vyhrál Talent Cup 2018 v Třebíči Výběr dívek U13 a U14 vyhrál Talent Cup 2018 v Třebíči

19. června 2018 » Po přípravných kempech, na kterých se vystřídalo kolem 25 hráček, byl na stadionu Dukovany v Třebíči odehrán druhý ročník dívčího turnaje „TALENT CUP 2018“. Toho se zúčastnilo osm krajských výběrů: Východočeský, Západočeský, Severočeský, Jihočeský, Středočeský, Praha, Jihomoravský a Severomoravský. Výběr Prahy po úvodní remíze se Západočeským krajem 1:1 ve zbývajících zápasech zvítězil a zaslouženě celý turnaj vyhrál, když ve finále porazil velmi dobře hrající výběr Středočeského kraje 3:0.

« 1 2 3 4 5 »
Soutěže

Soutěže