Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství

 

Pokud chcete o víkendu na fotbal, musíte za Prahu Pokud chcete o víkendu na fotbal, musíte za Prahu

21. července 2017 » Tři kluby z Prahy nastupují do 1. kola MOL CUPu, ale jen Meteor hraje v Praze. Vltavín a Vyšehrad cestují na hřiště svých soupeřů. Viktoria Žižkov si svůj zápas v Mariánský Lázních předehrála a po vítězství 4:1 postupuje dál. Stejný situace je i v programu přípravných zápasů. Většina klubů hledá azyl na hřištích mimo naší metropoli.

Fotbalista na silničce Fotbalista na silničce

21. července 2017 » Už šestým rokem hraje za Chuchli, díky níž si do fotbalového životopisu může zapsat neobyčejnou zajímavost. DAN URBAN totiž s Čechoslovanem nezažil sezonu, v níž by buď nepostoupil, nebo naopak nesestoupil. Postupně tak okusil tři různé soutěže od I. A třídy po II. třídu. Krom toho je usměvavý Moravák velkým fanouškem silniční cyklistiky. Tomuto koníčku propadl před třemi lety, když, jak sám říká, jednou o Vánocích zjistil, že je tlustý a potřebuje zhubnout.

Všichni účastníci nového ročníku přeboru už se pilně připravují Všichni účastníci nového ročníku přeboru už se pilně připravují

20. července 2017 » Včera jsme vám představili přípravné plány sedmi mužstev, která se nastoupí v novém ročníku Pražská teplárenská přeboru. Dnes všech šestnáct účastníku dokompletujeme dalšími devíti kluby, včetně nováčků Tempa a Chaber. Právě Chabry začaly přípravu vůbec jako první, už 10. července. Královice hlásí změnu trenéra a Ďáblice výrazný pohyb v kádru mužstva.

Mužstva Pražská teplárenská přeboru začala přípravu na novou sezonu Mužstva Pražská teplárenská přeboru začala přípravu na novou sezonu

19. července 2017 » Neuplynul ani měsíc, kdy skončil minulý ročník Pražská teplárenská přeboru. A účastníci nového ročníku této soutěže už se schází k přípravě na sezonu 2017 - 2018. Všechny kluby jsme oslovili se žádostí o informace o aktuálních změnách před novou sezonou a programech přípravných zápasů. Ne všechny kluby odpověděly. Dnes vám nabízíme první aktuální informace ze sedmi mužstev.

Vltavín přišel o útočníka Elvise, testuje řadu mladíků. O postupu jsme se nebavili, říká kouč Vltavín přišel o útočníka Elvise, testuje řadu mladíků. O postupu jsme se nebavili, říká kouč

18. července 2017 » Druhý týden tvrdé dřiny. Fotbalisté Vltavínu makají pod vedením trenéra Martina Frýdka na tom, aby uhájili vybojované pozice, nebo je i vylepšili. Naposledy skončili v ČFL na třetím místě a otevírala se jim šance postupu, tu ale klub odmítl. „Snažíme se pracovat na tom, abychom navázali na naše výkony z poslední sezony. Pokud se nám to povede, přijdou i výsledky,“ říká Frýdek.

MOL Cup pro pražské týmy: čtyřikrát konečná. Největší porážku utrpěl Motorlet MOL Cup pro pražské týmy: čtyřikrát konečná. Největší porážku utrpěl Motorlet

17. července 2017 » Čtyři zápasy, čtyři porážky. Tak vstoupily pražské týmy do MOL Cupu. S pohárovou soutěží se rozloučily divizní Admira, Aritma i Motorlet, na soupeře nestačily ani Střešovice. Tým z I. A třídy hrál předkolo jako vítěz Teskahor Poháru PFS. Doma podlehl Souši 1:3. „Zápas jsme brali jako odměnu, chtěli jsme být Souši důstojným soupeřem,“ říkal trenér Střešovic Pavel Gregor.

Čtyři kluby z Prahy vstoupí do MOL CUPu Čtyři kluby z Prahy vstoupí do MOL CUPu

14. července 2017 » Ani jsme se nenadáli a už začíná podzimní část soutěží. O tomto víkendu startuje předkolem nový ročník MOL CUPu. V něm se představí čtveřice týmů z Prahy. Svou premiéru v této soutěži absolvuje vítěz Poháru PFS SK Střešovice. Účastník 1.A třída na domácím hřišti přivítá divizní Baník Souš. Doma se ještě představí divizní Aritma. Další dva divizní celky, Admira a Motorlet, jedou na hřiště svých soupěřů.

Kdyby byla šance, do přeboru bych šel hned, říká hrající trenér Kbel Kdyby byla šance, do přeboru bych šel hned, říká hrající trenér Kbel

13. července 2017 » Parádní sezona, kde ale nakonec chyběla postupová tečka. Fotbalisté Spartaku Kbely se hnali tabulkou I. B třídy výš a výš, nakonec jim ale v konečném účtování patřila druhá příčka ve skupině B. „Těšili jsme se, že by to mohlo s postupem klapnout. Byly roky, kdy šly z B třídy nahoru tři týmy, ale nestalo se,“ mrzí Tomáše Haniaka, šéfa, trenéra i hráče kbelského klubu.

Hunal, Mašek i futsalová elita v Satalicích končí. Tým bude dál bojovat v I. B třídě Hunal, Mašek i futsalová elita v Satalicích končí. Tým bude dál bojovat v I. B třídě

12. července 2017 » Dva roky a dost. Fotbalové Satalice čeká během léta zásadní proměna. V klubu z pražské I. B třídy totiž končí zkušení exligisté a současní špičkoví futsalisté, kteří do Satalic přišli s manažeren Františkem Drbalem z Ďáblic. Splnili cíl dostat klub ze druhé třídy, teď je ale spolupráce u konce. „Rozhodli se jít jinou cestou,“ říká Roman Hogen, bývalý hráč Slavie a nově i hrající trenér týmu.

Když matematika poráží fotbal Když matematika poráží fotbal

11. července 2017 » Před pár lety měl možnost jít trénovat s ligovým týmem Bohemians 1905. Jenže brankář PETR MAHA odmítl kvůli škole. Současná jednička přeborových Vršovic měla právě před maturitou na gymnáziu, po němž zamířila na netradiční adresu – tedy co se fotbalistů týče: na Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy. Je schopný zasvěceně mluvit o teorii relativity a zároveň vyvrací zažité mýty o „matfyzácích“.

« 1 2 3 4 5 »
Soutěže

Soutěže