Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství

 

Vyberte si, kam o víkendu v Praze na fotbal Vyberte si, kam o víkendu v Praze na fotbal

19. ledna 2018 » Přestože se zimní příprava teprve rozebíhá, určitě si vyberete. Na Vyšehradě a v Xaverově se hraje Tipsport liga. Druhým kolem pokračují zimní turnaje na Vyšehradě, Aritmě, v Radotíně i ve Střešovicích. Hodně zajímavých zápasů nabízí i přátelská utkání. Třeba divizní Motorlet se popasuje na hřišti v Satalicích s třetiligovým Vltavínem. V neděli Na Vyšehradě domácí přivítají Viktorii Žižkov. Uhelné sklady změří své síly s divizním týmem Sedlčan.

Já a pokladník? Díky, nechci! Já a pokladník? Díky, nechci!

19. ledna 2018 » Na hřišti je nepřehlédnutelný: ADAM TRÁVNÍK patří k nejvýraznějším osobám v sestavě Braníku, který je v Pražská teplárenská přeboru dlouhodobě chválený za líbivý fotbal. A tahounem je Trávník i mimo hřiště, kde vede ještě větší tým: ač je mu teprve 27 let, už tři roky šéfuje úspěšné firmě Friends Forever, která se zabývá hypotečními úvěry, investicemi všeho druhu, realitami, pojištěním i sportovním managementem. „Při tom všem si ale neumím představit život bez fotbalu. Potřebuju ho,“ říká Trávník ve své kanceláři v centru Prahy.

Letošní ročník Aritma Cupu s osmi účastníky Letošní ročník Aritma Cupu s osmi účastníky

18. ledna 2018 » Čtyři mužstva z Prahy a čtyři mimopražská. Taková je skladba zimního turnaje Aritma Cup 2018. Prahu zastupují vedle pořádající Aritmy ještě Řepy, Řeporyje a Sparta Košíře. Mimopražskými účastníky jsou Jinočany, Roztoky, Vonoklasy a Hostivice. Turnaj na umělé trávě Aritmy startuje v neděli 4. února a hraje se systémem každý s každým.

ČAFC má nového trenéra, tým povede Zdeněk Andrlík ČAFC má nového trenéra, tým povede Zdeněk Andrlík

18. ledna 2018 » A je to venku. Doba nejasností skončila. Fotbalisty ČAFC povede za záchranou v Pražská teplárenská přeboru zkušený kouč Zdeněk Andrlík. Vedení záběhlického klubu, který přezimuje na dvanácté příčce tabulky, se po podzimu rozhodlo ukončit spolupráci s Lubošem Vondrou a dát týmu nový impulz. „Pro trenéra Andrlíka jsme se rozhodli, protože je to zkušený trenér, který má k našemu klubu vztah,“ prozradil sportovní manažer ČAFC Miroslav Kaliba.

Kyje budou ladit postupovou formu na domácím turnaji Kyje budou ladit postupovou formu na domácím turnaji

17. ledna 2018 » Zimní turnaj v Kyjích patří už tradičně k fotbalové zimě v Praze. Letos je pro pořádající klub o to pikantnější, že se na něm bude připravovat na jarní část sezony, která by měla završit jeho postup do 1. A třídy. Tento turnaj absolvují i přeborové Dolní Chabry. Ty budou také ladit formu, ale na udržení nejvyšší soutěže v Praze. Turnaj začíná v sobotu 27. ledna a zápasy o konečné pořadí jsou na programu první březnový víkend.

V kádru Ďáblic nastal pořádný průvan. Klub hledá útočníka V kádru Ďáblic nastal pořádný průvan. Klub hledá útočníka

17. ledna 2018 » Čtrnácté místo a třináct bodů na kontě. S touhle vizitkou začnou zimní přípravný dril fotbalové Ďáblice. „Musíme být nachystaní skvěle, protože jaro bude hodně drsné,“ připomněl trenér Vasil Boev, že z nejvyšší pražské soutěže - Pražská teplárenská přeboru - se tentokrát budou poroučet do A třídy čtyři týmy! A Ďáblice přezimují na pozici, z níž by dostaly padáka.

Osmý ročník Dětského fotbalového poháru startuje se 101 účastníky! Osmý ročník Dětského fotbalového poháru startuje se 101 účastníky!

16. ledna 2018 » Dětský fotbalový pohár je největší halovou soutěží pro děti prvních a druhých tříd pražských základních škol. Tento tradiční fotbalový turnaj se těší velké oblibě. Do letošního ročníku se přihlásil rekordní počet 101 týmů - poprvé se tak podařilo pokořit magickou stovku.

Jelínek vítězem turnaje starých gard na Xaverově Jelínek vítězem turnaje starých gard na Xaverově

16. ledna 2018 » Svoji devátou účast na turnaji internacionálů proměnil tým Jelínku ve zlato. V 6. kole porazil Buldoky 5:1 a přestože má v závěrečném dějství volný los, už ho na umělce v Horních Počernicích nemůže nikdo předstihnout.

Zimní turnaje v Praze odstartovaly Zimní turnaje v Praze odstartovaly

16. ledna 2018 » Kromě Tipsport ligy a turnaje starých gard tento víkend odstartovaly i tři tradiční zimní turnaje pořádané kluby v Praze. Na Memoriálu Jiřího Kolína na Meteoru se z pražských klubů představila jen Admira. Ta v zajímavém zápase nakonec těsně udolala divizní Hořovicko 3:2. Na Weber Cupu aspirant na postup do přeboru Podolí nestačil na středočeskou Hvozdnici. Pěti zápasy začal i Střešovický pohár.

Motorlet B povede za záchranou trenér Hakl. Na hřišti chci vidět rváče a vlčáky, říká Motorlet B povede za záchranou trenér Hakl. Na hřišti chci vidět rváče a vlčáky, říká

15. ledna 2018 » Na přeborovou tabulku se fotbalistům Motorletu B v zimě dobře nekouká. Jsou totiž u dna. Ze šestnácté příčky je za záchranou na jaře povede nový trenér Jiří Hakl, jenž byl dosud asistentem kouče Poustky v divizním áčku. Na lavičce mladíků z Jinonic střídá zkušeného Zdeňka Mikuše. „Kvalitu přeboru respektujeme, chceme ho pro Motorlet udržet,“ hlásí nový kouč. Je odhodlaný se o udržení prát ze všech sil.

« 1 2 3 4 5 »
Soutěže

Soutěže