Facebook YouTube
PFS »  Soutěže »  Kluby »  Tělovýchovná jednota Březiněves

Tělovýchovná jednota Březiněves – rozpis zápasů

A3A


Zápasy doma
A3A0104 BřeziněvesSlavoj Podolí  B 24. 08. 2014, 17:00 Březiněves  T.
A3A0303 BřeziněvesSK Praha 4 07. 09. 2014, 17:00 Březiněves  T.
A3A0502 BřeziněvesPř.Kopanina  B 21. 09. 2014, 16:30 Březiněves  T.
A3A0701 BřeziněvesBílá Hora 05. 10. 2014, 16:00 Březiněves  T.
A3A0807 BřeziněvesBohnice 12. 10. 2014, 16:00 Březiněves  T.
A3A1006 BřeziněvesSlavia Malešice 26. 10. 2014, 14:30 Březiněves  T.
A3A1205 BřeziněvesZličín  B 09. 11. 2014, 14:00 Březiněves  T.
A3A1505 BřeziněvesMiškovice 28. 03. 2015, 15:00 Březiněves  T.
A3A1706 BřeziněvesTroja 11. 04. 2015, 10:30 Kačerov  UMT.
A3A1907 BřeziněvesŘeporyje 25. 04. 2015, 15:00 Březiněves  T.
A3A2202 BřeziněvesStodůlky  B 16. 05. 2015, 14:00 Březiněves  T.
A3A2403 BřeziněvesZlíchov 30. 05. 2015, 14:30 Březiněves  T.
A3A2604 BřeziněvesKačerov 12. 06. 2015, 18:00 Březiněves  T.
Zápasy venku
A3A0205 MiškoviceBřeziněves 30. 08. 2014, 10:15 Miškovice  T.
A3A0406 TrojaBřeziněves 14. 09. 2014, 10:15 Březiněves  T.
A3A0607 ŘeporyjeBřeziněves 27. 09. 2014, 14:00 Řeporyje   T.
A3A0902 Stodůlky  BBřeziněves 19. 10. 2014, 15:00 Stodůlky  T.
A3A1103 ZlíchovBřeziněves 01. 11. 2014, 14:00 Zlíchov     T.
A3A1304 KačerovBřeziněves 15. 11. 2014, 10:30 Kačerov  UMT.
A3A1404 Slavoj Podolí  BBřeziněves 21. 03. 2015, 10:30 Podolí    T.
A3A1603 SK Praha 4Březiněves 06. 04. 2015, 16:30 Nusle   T.
A3A1802 Př.Kopanina  BBřeziněves 19. 04. 2015, 17:00 Př.Kopanina    T.
A3A2001 Bílá HoraBřeziněves 03. 05. 2015, 17:00 Bílá Hora UMT.
A3A2107 BohniceBřeziněves 10. 05. 2015, 17:00 Bohnice  T.
A3A2306 Slavia MalešiceBřeziněves 23. 05. 2015, 17:00 Malešice   T.
A3A2505 Zličín  BBřeziněves 07. 06. 2015, 17:00 Zličín   T.

D3A


Zápasy doma
D3A0203 BřeziněvesĎáblice  B 13. 09. 2014, 17:00 Březiněves  T.
D3A0402 BřeziněvesSuchdol 27. 09. 2014, 16:30 Březiněves  T.
D3A0706 BřeziněvesBohnice 18. 10. 2014, 15:30 Březiněves  T.
D3A0905 BřeziněvesKolovraty 02. 11. 2014, 14:00 Březiněves  T.
D3A1104 BřeziněvesŘeporyje 17. 11. 2014, 13:30 Březiněves  T.
D3A1204 BřeziněvesKunratice 01. 04. 2015, 17:00 Březiněves  T.
D3A1405 BřeziněvesChabry 18. 04. 2015, 15:00 Březiněves  T.
D3A1606 BřeziněvesSlavoj Podolí 01. 05. 2015, 17:00 Březiněves  T.
D3A1701 BřeziněvesPř.Kopanina 08. 05. 2015, 17:00 Březiněves  T.
D3A1902 BřeziněvesČechie Smíchov 24. 05. 2015, 17:00 Březiněves  T.
D3A2103 BřeziněvesSlivenec 07. 06. 2015, 17:00 Březiněves  T.
Zápasy venku
D3A0104 KunraticeBřeziněves 06. 09. 2014, 14:30 Kunratice   T.
D3A0305 ChabryBřeziněves 20. 09. 2014, 10:45 Chabry  T.
D3A0506 Slavoj PodolíBřeziněves 05. 10. 2014, 16:00 Podolí    T.
D3A0601 Př.KopaninaBřeziněves 11. 10. 2014, 16:00 Př.Kopanina    T.
D3A0802 Čechie SmíchovBřeziněves 25. 10. 2014, 12:00 Čechie Smíchov  T.
D3A1003 SlivenecBřeziněves 09. 11. 2014, 11:30 Slivenec    T.
D3A1303 Ďáblice  BBřeziněves 12. 04. 2015, 14:00 Ďáblice  UMT
D3A1502 SuchdolBřeziněves 25. 04. 2015, 14:30 Suchdol  T.
D3A1806 BohniceBřeziněves 17. 05. 2015, 12:15 Bohnice  T.
D3A2005 KolovratyBřeziněves 31. 05. 2015, 12:00 Kolovraty UMT.
D3A2204 ŘeporyjeBřeziněves 14. 06. 2015, 10:30 Řeporyje   T.

E2B


Zápasy doma
E2B0104 BřeziněvesBohnice 07. 09. 2014, 15:00 Březiněves  T.
E2B0303 BřeziněvesAritma  B 21. 09. 2014, 14:30 Březiněves  T.
E2B0502 BřeziněvesZličín 05. 10. 2014, 14:00 Březiněves  T.
E2B0701 BřeziněvesPř.Kopanina 19. 10. 2014, 15:30 Březiněves  T.
E2B0805 BřeziněvesĎáblice 26. 10. 2014, 12:30 Březiněves  T.
E2B1103 BřeziněvesZbraslav 25. 04. 2015, 17:00 Březiněves  T.
E2B1304 BřeziněvesStodůlky 10. 05. 2015, 17:00 Březiněves  T.
E2B1505 BřeziněvesHáje 24. 05. 2015, 13:00 Březiněves  T.
E2B1802 BřeziněvesSK Střešovice  B 13. 06. 2015, 17:00 Březiněves  T.
Zápasy venku
E2B0203 ZbraslavBřeziněves 13. 09. 2014, 15:15 Zbraslav    T.
E2B0404 StodůlkyBřeziněves 27. 09. 2014, 13:00 Stodůlky  T.
E2B0605 HájeBřeziněves 11. 10. 2014, 08:30 Háje  UMT.
E2B0902 SK Střešovice  BBřeziněves 02. 11. 2014, 12:00 SK Střešovice   UMT
E2B1004 BohniceBřeziněves 18. 04. 2015, 12:15 Bohnice  T.
E2B1203 Aritma  BBřeziněves 02. 05. 2015, 08:15 Aritma  UMT.
E2B1402 ZličínBřeziněves 17. 05. 2015, 14:45 Zličín   T.
E2B1601 Př.KopaninaBřeziněves 28. 05. 2015, 18:00 Př.Kopanina    T.
E2B1705 ĎábliceBřeziněves 06. 06. 2015, 11:30 Ďáblice  UMT

F3A


Zápasy doma
F3A0203 BřeziněvesNebušice 14. 09. 2014, 15:00 Březiněves  T.
F3A0402 BřeziněvesRadotín 28. 09. 2014, 14:30 Březiněves  T.
F3A0706 BřeziněvesTroja 19. 10. 2014, 13:30 Březiněves  T.
F3A0905 Březiněves 02. 11. 2014, 14:00 Březiněves  T.
F3A1104 BřeziněvesLochkov 17. 11. 2014, 11:30 Březiněves  T.
F3A1204 BřeziněvesLipence 28. 03. 2015, 13:00 Březiněves  T.
F3A1405 BřeziněvesČakovice 18. 04. 2015, 13:00 Březiněves  T.
F3A1606 BřeziněvesFA AZ 01. 05. 2015, 15:00 Březiněves  T.
F3A1701 BřeziněvesBílá Hora 10. 05. 2015, 15:00 Březiněves  T.
F3A1902 BřeziněvesZličín  B 20. 05. 2015, 17:00 Březiněves  T.
F3A2103 BřeziněvesŘepy 05. 06. 2015, 17:30 Březiněves  T.
Zápasy venku
F3A0104 LipenceBřeziněves 07. 09. 2014, 13:30 Lipence  T.
F3A0305 ČakoviceBřeziněves 20. 09. 2014, 14:45 Čakovice   T.
F3A0506 FA AZBřeziněves 04. 10. 2014, 09:00 Lochkov   T.
F3A0601 Bílá HoraBřeziněves 11. 10. 2014, 09:00 Bílá Hora UMT.
F3A0802 Zličín  BBřeziněves 25. 10. 2014, 15:30 Zličín   UMT.
F3A1003 ŘepyBřeziněves 09. 11. 2014, 11:45 ZŠ Socháňova  UMT
F3A1303 NebušiceBřeziněves 11. 04. 2015, 10:00 Nebušice  T.
F3A1502 RadotínBřeziněves 26. 04. 2015, 14:45 Radotín    UMT.
F3A1806 TrojaBřeziněves 17. 05. 2015, 15:30 Troja tráva malá
F3A2005 Březiněves 31. 05. 2015, 17:00
F3A2204 LochkovBřeziněves 14. 06. 2015, 12:00 Lochkov   T.

G3H


Zápasy doma
G3H0103 BřeziněvesČakovice 07. 09. 2014, 12:30 Březiněves  T.
G3H0302 BřeziněvesSatalice 21. 09. 2014, 12:00 Březiněves  T.
G3H0501 Březiněves 05. 10. 2014, 14:00 Březiněves  T.
G3H0606 BřeziněvesVinoř 12. 10. 2014, 14:00 Březiněves  T.
G3H0805 BřeziněvesHrdlořezy 26. 10. 2014, 10:30 Březiněves  T.
G3H1004 BřeziněvesPraga 09. 11. 2014, 12:00 Březiněves  T.
G3H1305 BřeziněvesSparta - dívky 12. 04. 2015, 17:00 Březiněves  T.
G3H1506 BřeziněvesBohnice 25. 04. 2015, 13:00 Březiněves  T.
G3H1802 BřeziněvesĎáblice 17. 05. 2015, 15:00 Březiněves  T.
G3H2003 BřeziněvesTřeboradice 28. 05. 2015, 17:00 Březiněves  T.
G3H2204 BřeziněvesXaverov sdružení 13. 06. 2015, 15:00 Březiněves  T.
Zápasy venku
G3H0205 Sparta - dívkyBřeziněves 11. 09. 2014, 17:00 Satalice   UMT.
G3H0406 BohniceBřeziněves 27. 09. 2014, 10:30 Bohnice  T.
G3H0702 ĎábliceBřeziněves 17. 10. 2014, 16:00 Ďáblice  UMT
G3H0903 TřeboradiceBřeziněves 01. 11. 2014, 11:00 Třeboradice  UMT malá
G3H1104 Xaverov sdruženíBřeziněves 16. 11. 2014, 11:30 H.Počernice -UMT
G3H1203 ČakoviceBřeziněves 28. 03. 2015, 13:00 Čakovice   T.
G3H1402 SataliceBřeziněves 19. 04. 2015, 11:00 Satalice   UMT.
G3H1601 Březiněves 03. 05. 2015, 17:00
G3H1706 VinořBřeziněves 07. 05. 2015, 17:30 Vinoř   T.
G3H1905 HrdlořezyBřeziněves 24. 05. 2015, 15:00 Hrdlořezy T.
G3H2104 PragaBřeziněves 07. 06. 2015, 17:00 Praga    T.

G3I


Zápasy doma
G3I0203 BřeziněvesRadotín 14. 09. 2014, 12:30 Březiněves  T.
G3I0402 BřeziněvesAritma 28. 09. 2014, 12:00 Březiněves  T.
G3I0705 BřeziněvesZbraslav 19. 10. 2014, 11:30 Březiněves  T.
G3I0904 BřeziněvesVršovice 02. 11. 2014, 10:00 Březiněves  T.
G3I1003 BřeziněvesPř.Kopanina 19. 04. 2015, 13:00 Březiněves  T.
G3I1204 BřeziněvesChabry 03. 05. 2015, 13:00 Březiněves  T.
G3I1405 BřeziněvesTempo 17. 05. 2015, 18:30 Březiněves  T.
G3I1501 BřeziněvesZličín 24. 05. 2015, 15:00 Březiněves  T.
G3I1702 BřeziněvesÚjezd nad Lesy 27. 05. 2015, 17:30 Březiněves  T.
Zápasy venku
G3I0103 Př.KopaninaBřeziněves 06. 09. 2014, 10:45 Př.Kopanina    T.
G3I0304 ChabryBřeziněves 21. 09. 2014, 15:00 Chabry  T.
G3I0505 TempoBřeziněves 03. 10. 2014, 16:30 Tempo   T.
G3I0601 ZličínBřeziněves 11. 10. 2014, 13:30 Zličín   UMT.
G3I0802 Újezd nad LesyBřeziněves 25. 10. 2014, 10:30 Újezd n.Lesy   T.
G3I1103 RadotínBřeziněves 25. 04. 2015, 11:00 Radotín    UMT.
G3I1302 AritmaBřeziněves 07. 05. 2015, 17:00 Aritma  UMT.
G3I1605 ZbraslavBřeziněves 30. 05. 2015, 15:30 Zbraslav    T.
G3I1804 VršoviceBřeziněves 14. 06. 2015, 13:30 Vršovice malá UMT - 40x60

H3E


Zápasy doma
H3E0101 BřeziněvesSK Střešovice 07. 09. 2014, 10:30 Březiněves  T.
H3E0206 BřeziněvesPř.Kopanina 13. 09. 2014, 15:00 Březiněves  T.
H3E0405 BřeziněvesLipence 27. 09. 2014, 14:30 Březiněves  T.
H3E0604 BřeziněvesZbraslav 12. 10. 2014, 12:00 Březiněves  T.
H3E0803 BřeziněvesFA Praha 25. 10. 2014, 12:00 Březiněves  T.
H3E1002 BřeziněvesŘepy 09. 11. 2014, 10:00 Březiněves  T.
H3E1402 BřeziněvesAritma 19. 04. 2015, 15:00 Březiněves  T.
H3E1603 BřeziněvesČakovice 03. 05. 2015, 15:00 Březiněves  T.
H3E1804 BřeziněvesSatalice 16. 05. 2015, 11:00 Březiněves  T.
H3E2005 BřeziněvesPraga 30. 05. 2015, 12:30 Březiněves  T.
H3E2206 BřeziněvesFA AZ 13. 06. 2015, 10:00 Březiněves  T.
Zápasy venku
H3E0302 AritmaBřeziněves 19. 09. 2014, 17:00 Aritma  UMT.
H3E0503 ČakoviceBřeziněves 04. 10. 2014, 09:00 Čakovice   T.
H3E0704 SataliceBřeziněves 19. 10. 2014, 11:00 Satalice   UMT.
H3E0905 PragaBřeziněves 02. 11. 2014, 08:45 Praga    T.
H3E1106 FA AZBřeziněves 15. 11. 2014, 09:00 Zlíchov     T.
H3E1201 SK StřešoviceBřeziněves 27. 03. 2015, 16:00 SK Střešovice   UMT
H3E1306 Př.KopaninaBřeziněves 11. 04. 2015, 09:15 Př.Kopanina    T.
H3E1505 LipenceBřeziněves 26. 04. 2015, 11:00 Lipence  T.
H3E1704 ZbraslavBřeziněves 10. 05. 2015, 15:30 Zbraslav    T.
H3E1903 FA PrahaBřeziněves 20. 05. 2015, 15:30 Střížkov - UMT
H3E2102 ŘepyBřeziněves 07. 06. 2015, 15:00 Řepy   T.

H3F


Zápasy doma
H3F0203 BřeziněvesLochkov 14. 09. 2014, 17:00 Březiněves  T.
H3F0402 BřeziněvesKlánovice 28. 09. 2014, 10:00 Březiněves  T.
H3F0705 Březiněves1999 Praha 18. 10. 2014, 13:30 Březiněves  T.
H3F0904 BřeziněvesDolní Počernice 02. 11. 2014, 12:00 Březiněves  T.
H3F1003 BřeziněvesXaverov sdružení 19. 04. 2015, 17:00 Březiněves  T.
H3F1204 BřeziněvesĎáblice 01. 05. 2015, 13:00 Březiněves  T.
H3F1405 BřeziněvesTřeboradice 17. 05. 2015, 17:00 Březiněves  T.
H3F1501 BřeziněvesBohnice 20. 05. 2015, 17:00 Březiněves  T.
H3F1702 BřeziněvesSK Střešovice 07. 06. 2015, 15:00 Březiněves  T.
Zápasy venku
H3F0103 Xaverov sdruženíBřeziněves 07. 09. 2014, 10:00 H.Počernice T2
H3F0304 ĎábliceBřeziněves 19. 09. 2014, 17:00 Ďáblice  UMT
H3F0505 TřeboradiceBřeziněves 04. 10. 2014, 09:00 Třeboradice  UMT malá
H3F0601 BohniceBřeziněves 11. 10. 2014, 08:45 Bohnice  T.
H3F0802 SK StřešoviceBřeziněves 23. 10. 2014, 16:30 SK Střešovice   UMT
H3F1103 LochkovBřeziněves 25. 04. 2015, 15:00 Lochkov   T.
H3F1302 KlánoviceBřeziněves 07. 05. 2015, 17:00 Klánovice   T.
H3F1605 1999 PrahaBřeziněves 29. 05. 2015, 18:00 Stodůlky  UMT
H3F1804 Dolní PočerniceBřeziněves 13. 06. 2015, 13:30 D.Počernice    T.
Fotbal ve školách 2015/2016

Pražský fotbalový svaz ve spolupráci s FAČR podporuje fotbal ve školách.

Více o projektech se dozvíte zde: Školní fotbal2015.pdf

Staň se fotbalovým rozhodčím!

Pražský fotbalový svaz hledá nové rozhodčí. 

Chceš se stát jedním z nich?

Tak se přihlaš!

Vyplň tento přihlašovací formulář a třeba z tebe bude nový Collina...

více
Soutěže

Soutěže