Facebook YouTube
PFS »  Soutěže »  Kluby

 

Zprávy z klubů

Střešovický pohár i Aritma Cup zůstaly doma Střešovický pohár i Aritma Cup zůstaly doma

20. března 2018 » Před týdnem skončil zimní turnaj O Střešovický pohár a tento víkend Aritma Cup 2018. Ten bohužel svůj program nenaplnil. V úterním zápase posledního kola domácí Aritma porazila Hostivice 1:0 a zajistila si tak prvenství v turnaji. Poslední tři zápasy tento víkend se kvůli počasí neodehrály a asi se už ani neodehrají. Účastníkům turnaje už totiž začínají mistrovské soutěže.

Kalivoda si užil báječný víkend. Z derby S mi stačil druhý poločas, směje se Kalivoda si užil báječný víkend. Z derby S mi stačil druhý poločas, směje se

20. března 2018 » Dva jarní zápasy Pražská teplárenská přeboru proměnili fotbalisté Královic ve čtyři body, naposledy na umělé trávě v Uhříněvsi smázli Újezd nad Lesy 3:0 a hrající kouč vítězů David Kalivoda zářil spokojeností. Vše ještě umocnila remíza „jeho“ Slavie v derby na Letné, kde sešívaní dohnali manko tří branek. „Víkend to byl fakt hodně příjemný,“ směje se bývalý záložník vršovického klubu.

Jediný odehraný zápas 17. kola přeboru pro sebe rozhodly Královice Jediný odehraný zápas 17. kola přeboru pro sebe rozhodly Královice

18. března 2018 » Za mrazivého počasí přivítali fotbalisté Královic na vzorně připravené umělce v Uhříněvsi předposlední tým přeboru Újezd nad Lesy a začali velmi dobře. Už po pěti minutách šli rychlou Formáčkovou brankou do vedení. Když pak po půlhodině hry přesně zamířil Láf a krátce po změně stran přidal stejný hráč třetí úspěch domácích, bylo o zisku bodů rozhodnuto. Hosté navíc už od 6. minuty dohrávali zápas bez zraněného gólmana Blažka.

Nedělní program Pražská teplárenská přeboru byl zrušen! Nedělní program Pražská teplárenská přeboru byl zrušen!

17. března 2018 » Vyhlídky na zlepšení počasí jsou minimální a tak bylo nakonec, po čtyřech odložených zápasech 17. kola Pražská teplárenská přeboru, rozhodnuto i o zrušení zbývajícího programu v neděli. Hrát se nebudou zápasy Přední Kopanina- Horní Měcholupy, Admira B - Zbraslav a Ďáblice - Motorlet B. O náhradních termínech těchto zápasů rozhodne STK PFS.

Další dva zápasy přeboru byly odloženy! Další dva zápasy přeboru byly odloženy!

17. března 2018 » I program sobotního odpoledne v Pražská teplárenská přeboru byl počasím a přívalem sněhu narušen. Nehraje se duel Dolní Chabry - Uhelné sklady. Soupeři se předběžně dohodli na náhradním termínu 4.4. v 17:30. Pro fotbal jako nezpůsobilý uznal sudí Tereba i povrch hřiště V Úžlabině, kde měly sehrát svůj zápas Vršovice s Braníkem. Dohoda soupeřů je na nový termín 27.3. ve 20:00 opět na hřišti V Úžlabině. Obě dohody samozřejmě podléhají schvální STK PFS. Takže ze sobotního pragramu bude sehrán jen zápas Královice - Újezd nad Lesy na umělé trávě v Uhříněvsi.

Na Jižním Městě ani na ČAFC se nehraje! Na Jižním Městě ani na ČAFC se nehraje!

17. března 2018 » Do Prahy se vrátila zima a zastavila fotbal. Dnes v sobotu dopoledne byly odloženy oba zápasy Pražská teplárenská přeboru Dukla JM - FC Tempo a ČAFC - Třeboradice. Soupeři se dohodli na náhradních termínech. V prvním případě na 18.4. v 17:00 na hřišti v Kunraticích, v druhém případě na 4.4. v 17:30. Obě tyto dohody podléhají ještě schválení STK PFS.

Přeborová tipovačka: Jak vidí 17. kolo Petr Junek z Třeboradic? Přeborová tipovačka: Jak vidí 17. kolo Petr Junek z Třeboradic?

16. března 2018 » S tipy na osmičku víkendových zápasů Pražská teplárenská přeboru přichází nejlepší střelec dosavadního průběhu soutěže, Petr Junek z Třeboradic. Jeho tým překvapivě v úvodním jarním kole prohrál s béčkem Admiry - stejně jako na začátku minulého roku. "Nám se tyhle první jarní zápasy proti Admiře nedaří dlouhodoběji. Nevím čím to je, jestli ještě spíme po zimní pauze, nebo je to velkou bojovností Admiry," říká autor patnácti gólů v tomto ročníku. "Teď na Čafce se určitě budeme snažit odčinit prohru z minulého týdne. I když nás nečeká vůbec lehký zápas," má jasno.

VIDEO: Góly, které zařídily nečekané triumfy. Podívejte se! VIDEO: Góly, které zařídily nečekané triumfy. Podívejte se!

15. března 2018 » Víkend plný překvapení přineslo první jarní kolo Pražská teplárenská přeboru. Čtyři nejlepší týmy podzimu shodně prohrály. Vedoucí Třeboradice padly 1:2 na hřišti Admiry B, Duklu JM položil parádní přímý kop vršovického Jeřábka, Ďáblice otočily utkání v Horních Měcholupech, kde triumfovaly 3:2, Braník doma nečekaně dostal tři góly od Dolních Chaber. Velké problémy mělo i Tempo, po první polovině soutěže pátý tým tabulky, které doma proti zachraňující se Zbraslavi vyrovnalo až v poslední minutě na 1:1.

Start plný překvapení na úkor favoritů. Bude vzpoura pokračovat? Start plný překvapení na úkor favoritů. Bude vzpoura pokračovat?

15. března 2018 » Jedno překvapení na kolo, to není nic zvláštního. I Plzeň v lize klopýtá. Jenže jarní start Pražská teplárenská přeboru trochu šokoval. K vidění totiž byla vzpoura týmů ze spodku tabulky a taky klopýtání mužstev ze špičky. Aby nevyhrál nikdo z první čtyřky, to tu dlouho nebylo. A opakující se hláška, že v přeboru může každý porazit každého, která vypadala jako fráze, se ukázala jako pravdivá. Teď se blíží druhé jarní kolo, vrátí se všechno k papírovým předpokladům, nebo bude zase všechno naruby?

Ukázali jsme, že se s námi musí počítat, řekl trenér Ďáblic Boev Ukázali jsme, že se s námi musí počítat, řekl trenér Ďáblic Boev

14. března 2018 » Bylo to jedno z největších překvapení prvního jarního kola Pražská teplárenská přeboru. Fotbalisté Ďáblic, kteří jsou na spodku tabulky mezi nejohroženějšími týmy, zvítězili 3:2 na hřišti silných Horních Měcholup a nejlepším možným způsobem se odrazili za vysněnou záchranou v nejvyšší pražské soutěži. „Věřili jsme si, jeli jsme do Horních Měcholup vyhrát,“ prohlásil ďáblický trenér Vasil Boev.

« 1 2 3 4 »
Soutěže

Soutěže