Facebook YouTube
PFS »  Soutěže »  Kluby

 

Zprávy z klubů

ČAFC má nového trenéra, tým povede Zdeněk Andrlík ČAFC má nového trenéra, tým povede Zdeněk Andrlík

18. ledna 2018 » A je to venku. Doba nejasností skončila. Fotbalisty ČAFC povede za záchranou v Pražská teplárenská přeboru zkušený kouč Zdeněk Andrlík. Vedení záběhlického klubu, který přezimuje na dvanácté příčce tabulky, se po podzimu rozhodlo ukončit spolupráci s Lubošem Vondrou a dát týmu nový impulz. „Pro trenéra Andrlíka jsme se rozhodli, protože je to zkušený trenér, který má k našemu klubu vztah,“ prozradil sportovní manažer ČAFC Miroslav Kaliba.

V kádru Ďáblic nastal pořádný průvan. Klub hledá útočníka V kádru Ďáblic nastal pořádný průvan. Klub hledá útočníka

17. ledna 2018 » Čtrnácté místo a třináct bodů na kontě. S touhle vizitkou začnou zimní přípravný dril fotbalové Ďáblice. „Musíme být nachystaní skvěle, protože jaro bude hodně drsné,“ připomněl trenér Vasil Boev, že z nejvyšší pražské soutěže - Pražská teplárenská přeboru - se tentokrát budou poroučet do A třídy čtyři týmy! A Ďáblice přezimují na pozici, z níž by dostaly padáka.

Motorlet B povede za záchranou trenér Hakl. Na hřišti chci vidět rváče a vlčáky, říká Motorlet B povede za záchranou trenér Hakl. Na hřišti chci vidět rváče a vlčáky, říká

15. ledna 2018 » Na přeborovou tabulku se fotbalistům Motorletu B v zimě dobře nekouká. Jsou totiž u dna. Ze šestnácté příčky je za záchranou na jaře povede nový trenér Jiří Hakl, jenž byl dosud asistentem kouče Poustky v divizním áčku. Na lavičce mladíků z Jinonic střídá zkušeného Zdeňka Mikuše. „Kvalitu přeboru respektujeme, chceme ho pro Motorlet udržet,“ hlásí nový kouč. Je odhodlaný se o udržení prát ze všech sil.

Nejlepšího trenéra roku 2017 má Tempo. Jsem tady šťastný, říká Teplan Nejlepšího trenéra roku 2017 má Tempo. Jsem tady šťastný, říká Teplan

12. ledna 2018 » Odměna, milé překvapení a pro někoho možná i senzace. Šéftrenér mládeže a týmu do 15 let v pražském Tempu Jaroslav Teplan byl na 16. Galavečeru Grassroots fotbalu na pražském Žofíně společně s Jiřím Kovárníkem z Pardubic vyhlášen nejlepším trenérem v žákovské kategorii za rok 2017. „Je to něco neuvěřitelného, je to obrovská pocta. Tohle ocenění bych neobdržel bez lidí, kteří tráví spoustu času na Tempu. Chci smeknout před trenérským kolektivem na Tempu, protože jejich práce má lví podíl na tomto ocenění,“ uvedl Teplan.

Na ČAFC představí nového trenéra do 15. ledna Na ČAFC představí nového trenéra do 15. ledna

11. ledna 2018 » Dnes vám nabízíme poslední pětici klubů Pražská teplárenská přeboru s jejich plány do zimní přípravy na jarní část sezony. Ve většině těchto klubů byl přes zimu klid a nepřišly žádné dramatické změny. Tu nejzásadnější hlásí ČAFC Praha. Skončil trenér Luboš Vondra a nový je stále na cestě. Jeho jméno by mělo vedení klubu odtajnit nejpozději do 15. ledna.

Újezd nad Lesy povede k záchraně jako trenér Josef Šimek Újezd nad Lesy povede k záchraně jako trenér Josef Šimek

10. ledna 2018 » Dnes vám přinášíme další pokračování informací o přípravách mužstev Pražská teplárenská přeboru. K zásadním změnám v zimní přestávce došlo v Újezdě nad Lesy. Trenéra Milana Šafra nahradil Josef Šimek. Na podzim hrající asistent. Ten se bude muset v první řadě vyrovnat s odchodem brankářské legendy, internacionála Jaromíra Blažka. Na Kopanině, v Královicích, Ďáblicích a v Dolních Chabrech v zimní pauze k velkým změnám nedošlo.

Poslední se začne připravovat jako první Poslední se začne připravovat jako první

9. ledna 2018 » Celkem šestice přeborových týmů začne svou přípravu na jarní část sezony už v tomto týdnu. Mezi nimi i rezerva Motorletu, která je aktuálně po podzimní části na posledním místě tabulky. Do těžkých bojů o záchranu mužstvo povede Jiří Hakl, který si pozici asistenta u divizního áčka vyměnil s trenérem rezervy Zdeňkem Mikušem. Zajímavě pojali přípravu na Braníku. Trenér Martin Vališ naordinoval širokému kádru obou mužstev mužů celkem osmnáct přípravných zápasů.

Slivenec má nového trenéra, tým povede bývalý gólman Rodinger Slivenec má nového trenéra, tým povede bývalý gólman Rodinger

5. ledna 2018 » Sportovní ředitel, manažer a teď nově i trenér. Dominik Rodinger, bývalý gólman se zkušenostmi z nejvyšších soutěží, se posadí na lavičku AFK Slivenec, 12. týmu B skupiny pražské I. A třídy. „Během zápasů jsem měl často nutkání do toho mluvit, tak jsem si řekl, že to zkusím. Začínám také studovat licenci,“ říká třicetiletý Rodinger. Že by se vrátil mezi tyče, o tom neuvažuje.

Kanonýr Kotlík z Dukly Jižní Město míří na testy do druholigové Opavy Kanonýr Kotlík z Dukly Jižní Město míří na testy do druholigové Opavy

3. ledna 2018 » Odměna, na jakou tajně čekal. Střelec Dukly Jižní Město Ondřej Kotlík jde na testy do Opavy, která vede druhou ligu a na jaře bude hrát o postup mezi českou elitu. Přeborový kanonýr zaujal trenéra Romana Skuhravého, jenž se rozhodl autora třinácti podzimních tref pozvat do klubu na zkoušku. „Byl to takový předčasný vánoční dárek, o kterém jsem se dozvěděl už v listopadu, tedy tři zápasy před koncem podzimu,“ říká 24letý Kotlík. „Ale byl to nejkrásnější dárek.“

Čtveřice přeborových týmů odehrála podzim bez vyloučení Čtveřice přeborových týmů odehrála podzim bez vyloučení

20. prosince 2017 » Braník, Třeboradice, Tempo a Dolní Chabry. Tyto čtyři celky Pražská teplárenská přeboru na podzim neměly ani jednoho vyloučeného hráče. Naopak jednou pětinou ze všech vyloučených se na této bilanci podíleli fotbalisté Ďáblic. Ty dohrávaly zápas v početním oslabení celkem čtyřikrát. O dvacet červených karet se postaralo celkem dvacet fotbalistů. Nikdo tak na podzim nebyl vyloučený dvakrát.

« 1 2 3 4 »
Soutěže

Soutěže