Facebook YouTube
PFS »  Soutěže »  G3G - 85 SPŘ  (1HP) »  Rozpis zápasů

G3G – 85 SPŘ (1HP) – rozpis zápasů

Výsledky zápasů

1. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0101 05. 09. 17:30 Slivenec Nebušice Slivenec … 15:2
G3G0102 06. 09. 09:00 FA AZ Chuchle Zlíchov … 15:3
G3G0103 06. 09. 09:30 Uhelné sklady Řeporyje Stodůlky … 12:1
G3G0104 06. 09. 11:00 Lipence Bílá Hora Lipence … 8:3
G3G0105 05. 09. 15:30 Vyšehrad Ruzyně Vyšehrad … 2:22

2. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0201 16. 09. 17:00 Nebušice Ruzyně Nebušice … 1:4
G3G0202 13. 09. 10:30 Bílá Hora Vyšehrad Bílá Hora… 5:3
G3G0203 13. 09. 09:00 Řeporyje Lipence Řeporyje … 3:7
G3G0204 12. 09. 17:30 Chuchle Uhelné sklady Chuchle … 3:26
G3G0205 12. 09. 17:30 Slivenec FA AZ Slivenec … 5:13

3. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0301 20. 09. 09:00 FA AZ Nebušice Zlíchov … 5:9
G3G0302 20. 09. 09:30 Uhelné sklady Slivenec Stodůlky … 7:10
G3G0303 20. 09. 11:00 Lipence Chuchle Lipence … 11:4
G3G0304 19. 09. 15:30 Vyšehrad Řeporyje Vyšehrad … 3:10
G3G0305 21. 09. 15:00 Ruzyně Bílá Hora Ruzyně … 9:1

4. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0401 26. 09. 17:00 Nebušice Bílá Hora Nebušice … 7:6
G3G0402 27. 09. 09:00 Řeporyje Ruzyně Řeporyje … 11:9
G3G0403 26. 09. 17:30 Chuchle Vyšehrad Chuchle … 7:12
G3G0404 26. 09. 17:30 Slivenec Lipence Slivenec … 8:8
G3G0405 27. 09. 09:00 FA AZ Uhelné sklady Zlíchov … 7:5

5. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0501 04. 10. 09:30 Uhelné sklady Nebušice Stodůlky … 9:7
G3G0502 04. 10. 11:00 Lipence FA AZ Lipence … 3:16
G3G0503 03. 10. 16:30 Vyšehrad Slivenec Vyšehrad … 2:22
G3G0504 05. 10. 15:00 Ruzyně Chuchle Ruzyně U… 7:9
G3G0505 04. 10. 09:00 Bílá Hora Řeporyje Bílá Hora… 12:0

6. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0601 10. 10. 16:30 Nebušice Řeporyje Nebušice … 8:6
G3G0602 10. 10. 17:00 Chuchle Bílá Hora Chuchle … 3:13
G3G0603 10. 10. 17:30 Slivenec Ruzyně Slivenec … 11:4
G3G0604 11. 10. 09:00 FA AZ Vyšehrad Zlíchov … 7:6
G3G0605 11. 10. 11:00 Uhelné sklady Lipence Stodůlky … 12:2

7. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0701 18. 10. 11:00 Lipence Nebušice Lipence … 8:9
G3G0702 17. 10. 15:30 Vyšehrad Uhelné sklady Vyšehrad … 0:15
G3G0703 19. 10. 15:00 Ruzyně FA AZ Ruzyně U… 4:7
G3G0704 18. 10. 11:00 Bílá Hora Slivenec Bílá Hora… 6:9
G3G0705 18. 10. 09:00 Řeporyje Chuchle Řeporyje … 10:4

8. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0801 25. 10. 08:30 Nebušice Chuchle Nebušice … 16:4
G3G0802 24. 10. 17:30 Slivenec Řeporyje Slivenec … 7:5
G3G0803 25. 10. 09:00 FA AZ Bílá Hora Zlíchov … 19:2
G3G0804 25. 10. 09:30 Uhelné sklady Ruzyně Stodůlky … 12:2
G3G0805 08. 10. 17:00 Lipence Vyšehrad Lipence … 16:3

9. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0901 29. 10. 15:30 Vyšehrad Nebušice Vyšehrad … 8:13
G3G0902 02. 11. 15:00 Ruzyně Lipence Ruzyně U… 4:19
G3G0903 01. 11. 11:00 Bílá Hora Uhelné sklady Bílá Hora… 2:8
G3G0904 01. 11. 09:00 Řeporyje FA AZ Řeporyje … 2:23
G3G0905 01. 11. 10:30 Chuchle Slivenec Chuchle … 4:15

10. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G1001 18. 04. 10:00 Nebušice Slivenec Nebušice … 11:0
G3G1002 17. 04. 17:00 Chuchle FA AZ Chuchle … 4:20
G3G1003 18. 04. 09:00 Řeporyje Uhelné sklady Řeporyje … 2:19
G3G1004 18. 04. 11:00 Bílá Hora Lipence Bílá Hora… 5:8
G3G1005 19. 04. 15:00 Ruzyně Vyšehrad Ruzyně … 20:2

11. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G1101 26. 04. 15:00 Ruzyně Nebušice Ruzyně … 2:20
G3G1102 25. 04. 13:00 Vyšehrad Bílá Hora Vyšehrad … 0:17
G3G1103 25. 04. 11:00 Lipence Řeporyje Lipence … 7:5
G3G1104 25. 04. 10:00 Uhelné sklady Chuchle Stodůlky … 15:1
G3G1105 25. 04. 09:00 FA AZ Slivenec Zlíchov … 8:4

12. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G1201 28. 04. 17:00 Nebušice FA AZ Nebušice … 7:6
G3G1202 01. 05. 17:30 Slivenec Uhelné sklady Slivenec … 5:10
G3G1203 29. 04. 17:00 Chuchle Lipence Chuchle … 3:16
G3G1204 28. 04. 17:00 Řeporyje Vyšehrad Řeporyje … 7:1
G3G1205 28. 04. 17:00 Bílá Hora Ruzyně Bílá Hora… 11:3

13. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G1301 08. 05. 11:00 Bílá Hora Nebušice Bílá Hora… 3:11
G3G1302 10. 05. 15:00 Ruzyně Řeporyje Ruzyně … 7:5
G3G1303 08. 05. 16:00 Vyšehrad Chuchle Vyšehrad … 5:13
G3G1304 08. 05. 11:00 Lipence Slivenec Lipence … 7:3
G3G1305 08. 05. 11:00 Uhelné sklady FA AZ Stodůlky … 10:9

14. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G1401 14. 05. 17:00 Nebušice Uhelné sklady Nebušice … 19:1
G3G1402 16. 05. 09:00 FA AZ Lipence Zlíchov … 4:4
G3G1403 15. 05. 17:30 Slivenec Vyšehrad Slivenec … 16:1
G3G1404 15. 05. 17:30 Chuchle Ruzyně Chuchle … 2:15
G3G1405 16. 05. 09:00 Řeporyje Bílá Hora Řeporyje … 5:9

15. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G1501 23. 05. 09:00 Řeporyje Nebušice Řeporyje … 1:27
G3G1502 23. 05. 11:00 Bílá Hora Chuchle Bílá Hora… 8:10
G3G1503 24. 05. 15:00 Ruzyně Slivenec Ruzyně … 3:12
G3G1504 22. 05. 16:00 Vyšehrad FA AZ Vyšehrad … 2:14
G3G1505 23. 05. 14:30 Lipence Uhelné sklady Lipence … 9:2

16. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G1601 07. 06. 14:00 Nebušice Lipence Nebušice … 14:7
G3G1602 30. 05. 10:00 Uhelné sklady Vyšehrad Stodůlky … 15:0
G3G1603 30. 05. 09:00 FA AZ Ruzyně Zlíchov … 10:8
G3G1604 29. 05. 17:30 Slivenec Bílá Hora Slivenec … 4:12
G3G1605 29. 05. 17:30 Chuchle Řeporyje Chuchle … 5:6

17. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G1701 05. 06. 17:30 Chuchle Nebušice Chuchle … 1:25
G3G1702 06. 06. 09:00 Řeporyje Slivenec Řeporyje … 1:7
G3G1703 06. 06. 11:00 Bílá Hora FA AZ Bílá Hora… 7:14
G3G1704 07. 06. 15:00 Ruzyně Uhelné sklady Ruzyně … 3:11
G3G1705 05. 06. 16:00 Vyšehrad Lipence Vyšehrad … 4:9

18. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G1801 11. 06. 17:00 Nebušice Vyšehrad Nebušice … 18:4
G3G1802 14. 06. 11:00 Lipence Ruzyně Lipence … 15:2
G3G1803 13. 06. 08:30 Uhelné sklady Bílá Hora Stodůlky … 7:2
G3G1804 13. 06. 09:00 FA AZ Řeporyje Zlíchov … 8:3
G3G1805 12. 06. 17:30 Slivenec Chuchle Slivenec … 15:2
Fotbal ve školách 2015/2016

Pražský fotbalový svaz ve spolupráci s FAČR podporuje fotbal ve školách.

Více o projektech se dozvíte zde: Školní fotbal2015.pdf

Staň se fotbalovým rozhodčím!

Pražský fotbalový svaz hledá nové rozhodčí. 

Chceš se stát jedním z nich?

Tak se přihlaš!

Vyplň tento přihlašovací formulář a třeba z tebe bude nový Collina...

více
Soutěže

Soutěže

TV.COM Video záznamy z utkání