Facebook YouTube
PFS »  Soutěže »  G3G - 85 SPŘ  (1HP) »  Rozpis zápasů

G3G – 85 SPŘ (1HP) – rozpis zápasů

Výsledky zápasů

1. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0101 05. 09. 17:30 Slivenec Nebušice Slivenec U... 15:2
G3G0102 06. 09. 09:00 FA AZ Chuchle Zlíchov ... 15:3
G3G0103 06. 09. 09:30 Uhelné sklady Řeporyje Stodůlky ... 12:1
G3G0104 06. 09. 11:00 Lipence Bílá Hora Lipence T... 8:3
G3G0105 05. 09. 15:30 Vyšehrad Ruzyně Vyšehrad ... 2:22

2. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0201 16. 09. 17:00 Nebušice Ruzyně Nebušice ... 1:4
G3G0202 13. 09. 10:30 Bílá Hora Vyšehrad Bílá Hora ... 5:3
G3G0203 13. 09. 09:00 Řeporyje Lipence Řeporyje ... 3:7
G3G0204 12. 09. 17:30 Chuchle Uhelné sklady Chuchle ... 3:26
G3G0205 12. 09. 17:30 Slivenec FA AZ Slivenec U... 5:13

3. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0301 20. 09. 09:00 FA AZ Nebušice Zlíchov ... 5:9
G3G0302 20. 09. 09:30 Uhelné sklady Slivenec Stodůlky ... 7:10
G3G0303 20. 09. 11:00 Lipence Chuchle Lipence T... 11:4
G3G0304 19. 09. 15:30 Vyšehrad Řeporyje Vyšehrad ... 3:10
G3G0305 21. 09. 15:00 Ruzyně Bílá Hora Ruzyně ... 9:1

4. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0401 26. 09. 17:00 Nebušice Bílá Hora Nebušice ... 7:6
G3G0402 27. 09. 09:00 Řeporyje Ruzyně Řeporyje ... 11:9
G3G0403 26. 09. 17:30 Chuchle Vyšehrad Chuchle ... 7:12
G3G0404 26. 09. 17:30 Slivenec Lipence Slivenec U... 8:8
G3G0405 27. 09. 09:00 FA AZ Uhelné sklady Zlíchov ... 7:5

5. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0501 04. 10. 09:30 Uhelné sklady Nebušice Stodůlky ... 9:7
G3G0502 04. 10. 11:00 Lipence FA AZ Lipence T... 3:16
G3G0503 03. 10. 16:30 Vyšehrad Slivenec Vyšehrad ... 2:22
G3G0504 05. 10. 15:00 Ruzyně Chuchle Ruzyně UM... 7:9
G3G0505 04. 10. 09:00 Bílá Hora Řeporyje Bílá Hora ... 12:0

6. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0601 10. 10. 16:30 Nebušice Řeporyje Nebušice ... 8:6
G3G0602 10. 10. 17:00 Chuchle Bílá Hora Chuchle ... 3:13
G3G0603 10. 10. 17:30 Slivenec Ruzyně Slivenec U... 11:4
G3G0604 11. 10. 09:00 FA AZ Vyšehrad Zlíchov ... 7:6
G3G0605 11. 10. 11:00 Uhelné sklady Lipence Stodůlky ... 12:2

7. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0701 18. 10. 11:00 Lipence Nebušice Lipence T... 8:9
G3G0702 17. 10. 15:30 Vyšehrad Uhelné sklady Vyšehrad ... 0:15
G3G0703 19. 10. 15:00 Ruzyně FA AZ Ruzyně UM... 4:7
G3G0704 18. 10. 11:00 Bílá Hora Slivenec Bílá Hora ... 6:9
G3G0705 18. 10. 09:00 Řeporyje Chuchle Řeporyje ... 10:4

8. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0801 25. 10. 08:30 Nebušice Chuchle Nebušice ... 16:4
G3G0802 24. 10. 17:30 Slivenec Řeporyje Slivenec U... 7:5
G3G0803 25. 10. 09:00 FA AZ Bílá Hora Zlíchov ... 19:2
G3G0804 25. 10. 09:30 Uhelné sklady Ruzyně Stodůlky ... 12:2
G3G0805 08. 10. 17:00 Lipence Vyšehrad Lipence T... 16:3

9. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0901 29. 10. 15:30 Vyšehrad Nebušice Vyšehrad ... 8:13
G3G0902 02. 11. 15:00 Ruzyně Lipence Ruzyně UM... 4:19
G3G0903 01. 11. 11:00 Bílá Hora Uhelné sklady Bílá Hora ... 2:8
G3G0904 01. 11. 09:00 Řeporyje FA AZ Řeporyje ... 2:23
G3G0905 01. 11. 10:30 Chuchle Slivenec Chuchle ... 4:15

10. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G1001 18. 04. 10:00 Nebušice Slivenec Nebušice ... - : -
G3G1002 17. 04. 17:00 Chuchle FA AZ Chuchle ... - : -
G3G1003 18. 04. 09:00 Řeporyje Uhelné sklady Řeporyje ... - : -
G3G1004 18. 04. 11:00 Bílá Hora Lipence Bílá Hora ... - : -
G3G1005 19. 04. 15:00 Ruzyně Vyšehrad Ruzyně ... - : -

11. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G1101 26. 04. 15:00 Ruzyně Nebušice Ruzyně ... - : -
G3G1102 25. 04. 13:00 Vyšehrad Bílá Hora Vyšehrad ... - : -
G3G1103 25. 04. 11:00 Lipence Řeporyje Lipence T... - : -
G3G1104 25. 04. 10:00 Uhelné sklady Chuchle Stodůlky ... - : -
G3G1105 25. 04. 09:00 FA AZ Slivenec Zlíchov ... - : -

12. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G1201 30. 04. 17:00 Nebušice FA AZ Nebušice ... - : -
G3G1202 01. 05. 17:30 Slivenec Uhelné sklady Slivenec U... - : -
G3G1203 01. 05. 17:00 Chuchle Lipence Chuchle ... - : -
G3G1204 02. 05. 09:00 Řeporyje Vyšehrad Řeporyje ... - : -
G3G1205 28. 04. 17:00 Bílá Hora Ruzyně Bílá Hora ... - : -

13. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G1301 08. 05. 11:00 Bílá Hora Nebušice Bílá Hora ... - : -
G3G1302 10. 05. 15:00 Ruzyně Řeporyje Ruzyně ... - : -
G3G1303 08. 05. 16:00 Vyšehrad Chuchle Vyšehrad ... - : -
G3G1304 08. 05. 11:00 Lipence Slivenec Lipence T... - : -
G3G1305 08. 05. 11:00 Uhelné sklady FA AZ Stodůlky ... - : -

14. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G1401 14. 05. 17:00 Nebušice Uhelné sklady Nebušice ... - : -
G3G1402 16. 05. 09:00 FA AZ Lipence Zlíchov ... - : -
G3G1403 15. 05. 17:30 Slivenec Vyšehrad Slivenec U... - : -
G3G1404 15. 05. 17:30 Chuchle Ruzyně Chuchle ... - : -
G3G1405 16. 05. 09:00 Řeporyje Bílá Hora Řeporyje ... - : -

15. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G1501 23. 05. 09:00 Řeporyje Nebušice Řeporyje ... - : -
G3G1502 23. 05. 11:00 Bílá Hora Chuchle Bílá Hora ... - : -
G3G1503 24. 05. 15:00 Ruzyně Slivenec Ruzyně ... - : -
G3G1504 22. 05. 16:00 Vyšehrad FA AZ Vyšehrad ... - : -
G3G1505 23. 05. 14:30 Lipence Uhelné sklady Lipence T... - : -

16. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G1601 29. 05. 17:30 Nebušice Lipence Nebušice ... - : -
G3G1602 30. 05. 10:00 Uhelné sklady Vyšehrad Stodůlky ... - : -
G3G1603 30. 05. 09:00 FA AZ Ruzyně Zlíchov ... - : -
G3G1604 29. 05. 17:30 Slivenec Bílá Hora Slivenec U... - : -
G3G1605 29. 05. 17:30 Chuchle Řeporyje Chuchle ... - : -

17. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G1701 05. 06. 17:30 Chuchle Nebušice Chuchle ... - : -
G3G1702 06. 06. 09:00 Řeporyje Slivenec Řeporyje ... - : -
G3G1703 06. 06. 11:00 Bílá Hora FA AZ Bílá Hora ... - : -
G3G1704 07. 06. 15:00 Ruzyně Uhelné sklady Ruzyně ... - : -
G3G1705 05. 06. 16:00 Vyšehrad Lipence Vyšehrad ... - : -

18. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G1801 11. 06. 17:00 Nebušice Vyšehrad Nebušice ... - : -
G3G1802 14. 06. 11:00 Lipence Ruzyně Lipence T... - : -
G3G1803 13. 06. 08:30 Uhelné sklady Bílá Hora Stodůlky ... - : -
G3G1804 13. 06. 09:00 FA AZ Řeporyje Zlíchov ... - : -
G3G1805 12. 06. 17:30 Slivenec Chuchle Slivenec U... - : -
Poháry Bauer

Sledujte přímé přenosy a záznamy z utkání
Pražská teplárenská přeboru mužů
na webu www.tvcom.cz.

19. kolo 18. kolo zobrazit všechny zápasy  
Datum Domácí Hosté  
28. 3. Libuš Třeboradice přehrát
28. 3. ČAFC Admira B přehrát
28. 3. Háje Tempo přehrát
28. 3. Královice Uhelné sklady přehrát
28. 3. Vršovice Meteor B přehrát
28. 3. Př.Kopanina Motorlet B přehrát
29. 3. Cholupice SK Střešovice přehrát
29. 3. Radotín Kolovraty přehrát
Pražská teplárenská přebor Prahy
Domácí
Hosté
 
Skóre
Radotín
Kolovraty
S
1:2
Př.Kopanina
Motorlet  B
S
3:0
Vršovice
Meteor  B
S
2:0
Cholupice
SK Střešovice
S
2:1
Královice
Uhelné sklady
S
10:5
Libuš
Třeboradice
S
0:1
Háje
Tempo
S
4:2
ČAFC
Admira  B
S
2:2
 
#   Název klubu Z V R P Skóre B
1.   Př.Kopanina 19 15 1 3 57 : 18 46
2.   Vršovice 19 12 6 1 33 : 15 42
3.   Královice 19 12 3 4 64 : 35 39
4.   Uhelné sklady 19 13 0 6 62 : 46 39
5.   ČAFC 19 10 5 4 53 : 30 35
6.   Třeboradice 19 9 3 7 42 : 33 30
7.   Cholupice 19 9 3 7 39 : 45 30
8.   SK Střešovice 19 7 5 7 38 : 41 26
9.   Háje 19 8 2 9 36 : 44 26
10.   Motorlet  B 19 5 5 9 27 : 39 20
11.   Admira  B 19 5 4 10 42 : 46 19
12.   Kolovraty 19 5 4 10 26 : 50 19
13.   Meteor  B 19 5 3 11 34 : 46 18
14.   Libuš 19 5 1 13 29 : 42 16
15.   Tempo 19 4 2 13 38 : 60 14
16.   Radotín 19 2 5 12 23 : 53 11
Výsledky označené  ! nebyly doposud oficiálně potvrzeny. zobrazit více informací ze soutěže
Staň se fotbalovým rozhodčím!

Pražský fotbalový svaz hledá nové rozhodčí. 

Chceš se stát jedním z nich?

Tak se přihlaš!

Vyplň tento přihlašovací formulář a třeba z tebe bude nový Collina...

více
Soutěže

Soutěže

Šlágr kola