Facebook YouTube
PFS »  Soutěže »  G3G - 85 SPŘ  (1HP) »  Rozpis zápasů

G3G – 85 SPŘ (1HP) – rozpis zápasů

Výsledky zápasů

1. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0101 05. 09. 17:30 Slivenec Nebušice Slivenec U... 15:2
G3G0102 06. 09. 09:00 FA AZ Chuchle Zlíchov ... 15:3
G3G0103 06. 09. 09:30 Uhelné sklady Řeporyje Stodůlky ... 12:1
G3G0104 06. 09. 11:00 Lipence Bílá Hora Lipence T... 8:3
G3G0105 05. 09. 15:30 Vyšehrad Ruzyně Vyšehrad ... 2:22

2. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0201 16. 09. 17:00 Nebušice Ruzyně Nebušice ... 1:4
G3G0202 13. 09. 10:30 Bílá Hora Vyšehrad Bílá Hora ... 5:3
G3G0203 13. 09. 09:00 Řeporyje Lipence Řeporyje ... 3:7
G3G0204 12. 09. 17:30 Chuchle Uhelné sklady Chuchle ... 3:26
G3G0205 12. 09. 17:30 Slivenec FA AZ Slivenec U... 5:13

3. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0301 20. 09. 09:00 FA AZ Nebušice Zlíchov ... 5:9
G3G0302 20. 09. 09:30 Uhelné sklady Slivenec Stodůlky ... 7:10
G3G0303 20. 09. 11:00 Lipence Chuchle Lipence T... 11:4
G3G0304 19. 09. 15:30 Vyšehrad Řeporyje Vyšehrad ... 3:10
G3G0305 21. 09. 15:00 Ruzyně Bílá Hora Ruzyně ... 9:1

4. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0401 26. 09. 17:00 Nebušice Bílá Hora Nebušice ... 7:6
G3G0402 27. 09. 09:00 Řeporyje Ruzyně Řeporyje ... 11:9
G3G0403 26. 09. 17:30 Chuchle Vyšehrad Chuchle ... 7:12
G3G0404 26. 09. 17:30 Slivenec Lipence Slivenec U... 8:8
G3G0405 27. 09. 09:00 FA AZ Uhelné sklady Zlíchov ... 7:5

5. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0501 04. 10. 09:30 Uhelné sklady Nebušice Stodůlky ... 9:7
G3G0502 04. 10. 11:00 Lipence FA AZ Lipence T... 3:16
G3G0503 03. 10. 16:30 Vyšehrad Slivenec Vyšehrad ... 2:22
G3G0504 05. 10. 15:00 Ruzyně Chuchle Ruzyně UM... 7:9
G3G0505 04. 10. 09:00 Bílá Hora Řeporyje Bílá Hora ... 12:0

6. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0601 10. 10. 16:30 Nebušice Řeporyje Nebušice ... 8:6
G3G0602 10. 10. 17:00 Chuchle Bílá Hora Chuchle ... 3:13
G3G0603 10. 10. 17:30 Slivenec Ruzyně Slivenec U... 11:4
G3G0604 11. 10. 09:00 FA AZ Vyšehrad Zlíchov ... 7:6
G3G0605 11. 10. 11:00 Uhelné sklady Lipence Stodůlky ... 12:2

7. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0701 18. 10. 11:00 Lipence Nebušice Lipence T... 8:9
G3G0702 17. 10. 15:30 Vyšehrad Uhelné sklady Vyšehrad ... 0:15
G3G0703 19. 10. 15:00 Ruzyně FA AZ Ruzyně UM... 4:7
G3G0704 18. 10. 11:00 Bílá Hora Slivenec Bílá Hora ... 6:9
G3G0705 18. 10. 09:00 Řeporyje Chuchle Řeporyje ... 10:4

8. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0801 25. 10. 08:30 Nebušice Chuchle Nebušice ... 16:4
G3G0802 24. 10. 17:30 Slivenec Řeporyje Slivenec U... 7:5
G3G0803 25. 10. 09:00 FA AZ Bílá Hora Zlíchov ... 19:2
G3G0804 25. 10. 09:30 Uhelné sklady Ruzyně Stodůlky ... 12:2
G3G0805 08. 10. 17:00 Lipence Vyšehrad Lipence T... 16:3

9. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
G3G0901 29. 10. 15:30 Vyšehrad Nebušice Vyšehrad ... 8:13
G3G0902 02. 11. 15:00 Ruzyně Lipence Ruzyně UM... 4:19
G3G0903 01. 11. 11:00 Bílá Hora Uhelné sklady Bílá Hora ... 2:8
G3G0904 01. 11. 09:00 Řeporyje FA AZ Řeporyje ... 2:23
G3G0905 01. 11. 10:30 Chuchle Slivenec Chuchle ... 4:15

Sledujte přímé přenosy a záznamy z utkání
Pražská teplárenská přeboru mužů
na webu www.tvcom.cz.

14. kolo 13. kolo zobrazit všechny zápasy  
Datum Domácí Hosté  
22. 11. ČAFC Meteor B přehrát
22. 11. Libuš Radotín přehrát
22. 11. Háje Motorlet B přehrát
22. 11. Královice Př.Kopanina přehrát
22. 11. Cholupice Vršovice přehrát
23. 11. Kolovraty Třeboradice přehrát
23. 11. Tempo Uhelné sklady přehrát
23. 11. Admira B SK Střešovice přehrát
Poháry Bauer
Pražská teplárenská přebor Prahy
Domácí
Hosté
 
Skóre
Kolovraty
Třeboradice
S
3:3
Tempo
Uhelné sklady
S
3:4
Admira  B
SK Střešovice
S
5:0
ČAFC
Meteor  B
S
4:2
Háje
Motorlet  B
S
1:0
Libuš
Radotín
S
4:0
Královice
Př.Kopanina
S
2:1
Cholupice
Vršovice
S
0:0
 
#   Název klubu Z V R P Skóre B
1.   Př.Kopanina 15 12 1 2 48 : 15 37
2.   Vršovice 15 10 4 1 26 : 12 34
3.   Uhelné sklady 15 11 0 4 50 : 32 33
4.   Královice 15 8 3 4 41 : 28 27
5.   ČAFC 15 7 4 4 42 : 25 25
6.   Cholupice 15 7 3 5 31 : 33 24
7.   Háje 15 7 2 6 31 : 28 23
8.   Třeboradice 15 6 3 6 30 : 31 21
9.   SK Střešovice 15 5 5 5 29 : 32 20
10.   Libuš 15 5 1 9 25 : 33 16
11.   Motorlet  B 15 4 4 7 21 : 29 16
12.   Admira  B 15 4 2 9 34 : 37 14
13.   Tempo 15 4 2 9 33 : 43 14
14.   Meteor  B 15 3 3 9 25 : 38 12
15.   Kolovraty 15 3 3 9 18 : 46 12
16.   Radotín 15 2 4 9 19 : 41 10
Výsledky označené  ! nebyly doposud oficiálně potvrzeny. zobrazit více informací ze soutěže
Soutěže

Soutěže

TV.COM Video záznamy z utkání
Úřední zprávy Více