Facebook YouTube
PFS »  Soutěže »  G3G

G3G – 85 SPŘ (1HP)

Výsledky tohoto kola

Zápas   Domácí Hosté Skóre Diváci      
G3G0801   Nebušice Chuchle 16:4 41
G3G0802   Slivenec Řeporyje 7:5 30
G3G0803   FA AZ Bílá Hora 19:2 50
G3G0804   Uhelné sklady Ruzyně 12:2 0
G3G0901   Vyšehrad Nebušice - : - 0
 
Výsledky označené  ! nebyly doposud oficiálně potvrzeny.

Aktuální tabulka

#   Název klubu Z V R P Skóre B
1.   FA AZ 8 7 0 1 89 : 37 21
2.   Slivenec 8 6 1 1 87 : 47 19
3.   Nebušice 8 6 0 2 59 : 51 18
4.   Uhelné sklady 8 5 0 3 92 : 32 15
5.   Lipence 8 4 1 3 63 : 58 13
6.   Ruzyně 8 3 0 5 61 : 54 9
7.   Bílá Hora 8 3 0 5 48 : 58 9
8.   Řeporyje 8 3 0 5 46 : 62 9
9.   Chuchle 8 1 0 7 37 : 110 3
10.   Vyšehrad 8 1 0 7 31 : 104 3
Výsledky označené  ! nebyly doposud oficiálně potvrzeny.
Tabulky:
k hranému kolu: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
podle hřiště: domácí | hosté
podle části sezóny: podzim | jaro
Zobrazit křížovou tabulku

Zápasy příštího kola

Zápas Domácí Hosté Termín Hřiště    
G3G0902 Ruzyně Lipence neděle, 2. listopadu Ruzyně  UMT malá 64x40
G3G0903 Bílá Hora Uhelné sklady sobota, 1. listopadu Bílá Hora UMT.
G3G0904 Řeporyje FA AZ sobota, 1. listopadu Řeporyje   T.
G3G0905 Chuchle Slivenec sobota, 1. listopadu Chuchle   T.
PFS

Sledujte přímé přenosy a záznamy z utkání
Pražská teplárenská přeboru mužů
na webu www.tvcom.cz.

10. kolo 9. kolo zobrazit všechny zápasy  
Datum Domácí Hosté  
25. 10. Tempo Radotín přehrát
25. 10. Třeboradice Motorlet B přehrát
25. 10. ČAFC Vršovice přehrát
25. 10. Háje Cholupice přehrát
25. 10. Libuš Královice přehrát
26. 10. Kolovraty SK Střešovice přehrát
26. 10. Uhelné sklady Meteor B přehrát
26. 10. Admira B Př.Kopanina přehrát
Poháry Bauer
Pražská teplárenská přebor Prahy
Domácí
Hosté
 
Skóre
Kolovraty
SK Střešovice
S
1:1
Uhelné sklady
Meteor  B
S
3:2
Třeboradice
Motorlet  B
S
2:1
Tempo
Radotín
S
0:1
Admira  B
Př.Kopanina
S
0:4
ČAFC
Vršovice
S
1:2
Háje
Cholupice
S
3:0
Libuš
Královice
S
1:3
 
#   Název klubu Z V R P Skóre B
1.   Př.Kopanina 11 10 0 1 41 : 11 30
2.   Vršovice 11 9 2 0 23 : 8 29
3.   Uhelné sklady 11 7 0 4 34 : 24 21
4.   Královice 11 6 2 3 29 : 21 20
5.   Třeboradice 11 6 1 4 23 : 21 19
6.   ČAFC 11 5 3 3 36 : 22 18
7.   Háje 11 5 2 4 26 : 23 17
8.   SK Střešovice 11 4 5 2 24 : 21 17
9.   Cholupice 11 5 2 4 24 : 26 17
10.   Motorlet  B 11 3 3 5 16 : 22 12
11.   Libuš 11 3 1 7 18 : 28 10
12.   Admira  B 11 3 0 8 22 : 27 9
13.   Meteor  B 11 2 2 7 16 : 27 8
14.   Tempo 11 2 2 7 21 : 34 8
15.   Kolovraty 11 2 2 7 7 : 28 8
16.   Radotín 11 1 3 7 14 : 31 6
Výsledky označené  ! nebyly doposud oficiálně potvrzeny. zobrazit více informací ze soutěže
Soutěže

Soutěže

Šlágr kola
Úřední zprávy Více