Facebook YouTube
PFS »  Soutěže »  G3G

G3G – 85 SPŘ (1HP)

Výsledky tohoto kola

Zápas   Domácí Hosté Skóre Diváci      
G3G0701   Lipence Nebušice 8:9 40
G3G0702   Vyšehrad Uhelné sklady 0:15 40
G3G0703   Ruzyně FA AZ 4:7 22
G3G0704   Bílá Hora Slivenec 6:9 0
G3G0705   Řeporyje Chuchle 10:4 0
 
Výsledky označené  ! nebyly doposud oficiálně potvrzeny.

Aktuální tabulka

#   Název klubu Z V R P Skóre B
1.   FA AZ 7 6 0 1 70 : 35 18
2.   Slivenec 7 5 1 1 80 : 42 16
3.   Nebušice 7 5 0 2 43 : 47 15
4. ! Lipence 8 4 1 3 63 : 58 13
5.   Uhelné sklady 7 4 0 3 80 : 30 12
6.   Ruzyně 7 3 0 4 59 : 42 9
7.   Bílá Hora 7 3 0 4 46 : 39 9
8.   Řeporyje 7 3 0 4 41 : 55 9
9.   Chuchle 7 1 0 6 33 : 94 3
10. ! Vyšehrad 8 1 0 7 31 : 104 3
Výsledky označené  ! nebyly doposud oficiálně potvrzeny.
Tabulky:
k hranému kolu: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
podle hřiště: domácí | hosté
podle části sezóny: podzim | jaro
Zobrazit křížovou tabulku

Zápasy příštího kola

Zápas Domácí Hosté Termín Hřiště    
G3G0801 Nebušice Chuchle sobota, 25. října Nebušice  T.
G3G0802 Slivenec Řeporyje pátek, 24. října Slivenec UMT malá 50x29
G3G0803 FA AZ Bílá Hora sobota, 25. října Zlíchov     T.
G3G0804 Uhelné sklady Ruzyně sobota, 25. října Stodůlky  UMT
G3G0901 Vyšehrad Nebušice středa, 29. října Vyšehrad   UMT.
G3G0905 Chuchle Slivenec úterý, 28. října Chuchle   T.
PFS

Sledujte přímé přenosy a záznamy z utkání
Pražská teplárenská přeboru mužů
na webu www.tvcom.cz.

9. kolo 8. kolo zobrazit všechny zápasy  
Datum Domácí Hosté  
18. 10. Libuš Kolovraty přehrát
18. 10. Př.Kopanina Tempo přehrát
18. 10. Vršovice Admira B přehrát
19. 10. Královice Háje přehrát
19. 10. Motorlet B Uhelné sklady přehrát
19. 10. Radotín Třeboradice přehrát
19. 10. Cholupice ČAFC přehrát
19. 10. Meteor B SK Střešovice přehrát
Poháry Bauer
Pražská teplárenská přebor Prahy
Domácí
Hosté
 
Skóre
Libuš
Kolovraty
S
3:0
Královice
Háje
S
3:5
Cholupice
ČAFC
S
3:3
Vršovice
Admira  B
S
4:1
Př.Kopanina
Tempo
S
7:2
Radotín
Třeboradice
S
2:4
Motorlet  B
Uhelné sklady
S
3:2
Meteor  B
SK Střešovice
S
3:4
 
#   Název klubu Z V R P Skóre B
1.   Př.Kopanina 10 9 0 1 37 : 11 27
2.   Vršovice 10 8 2 0 21 : 7 26
3.   ČAFC 10 5 3 2 35 : 20 18
4.   Uhelné sklady 10 6 0 4 31 : 22 18
5.   Královice 10 5 2 3 26 : 20 17
6.   Cholupice 10 5 2 3 24 : 23 17
7.   SK Střešovice 10 4 4 2 23 : 20 16
8.   Třeboradice 10 5 1 4 21 : 20 16
9.   Háje 10 4 2 4 23 : 23 14
10.   Motorlet  B 10 3 3 4 15 : 20 12
11.   Libuš 10 3 1 6 17 : 25 10
12.   Admira  B 10 3 0 7 22 : 23 9
13.   Meteor  B 10 2 2 6 14 : 24 8
14.   Tempo 10 2 2 6 21 : 33 8
15.   Kolovraty 10 2 1 7 6 : 27 7
16.   Radotín 10 0 3 7 13 : 31 3
Výsledky označené  ! nebyly doposud oficiálně potvrzeny. zobrazit více informací ze soutěže
Soutěže

Soutěže

Šlágr kola