Facebook YouTube

A1A – Pražská teplárenská – přebor mužů – rozpis zápasů

Výsledky zápasů

1. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A0101 23. 08. 17:00 Tempo Kolovraty Tempo T. 5:0 S V
A1A0102 24. 08. 17:00 Admira  B Třeboradice ZŠ Hovorč… 0:2 S V
A1A0103 24. 08. 17:00 ČAFC Uhelné sklady ČAFC UM… 5:2 S V
A1A0104 23. 08. 10:30 Háje SK Střešovice Háje UMT. 4:4 S V
A1A0105 23. 08. 10:15 Libuš Meteor  B Libuš T. 3:1 S F V
A1A0106 23. 08. 16:00 Královice Motorlet  B Královice… 2:0 S F V
A1A0107 24. 08. 17:00 Cholupice Radotín Cholupice… 7:1 S F V
A1A0108 23. 08. 10:30 Vršovice Př.Kopanina Vršovice … 2:1 S V

2. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A0201 31. 08. 17:00 Kolovraty Př.Kopanina Kolovraty… 1:4 S F V
A1A0202 31. 08. 17:00 Radotín Vršovice Radotín … 1:1 S V
A1A0203 31. 08. 17:00 Motorlet  B Cholupice Motorlet … 0:0 S V
A1A0204 30. 08. 17:00 Meteor  B Královice Královice… 2:2 S V
A1A0205 30. 08. 10:30 SK Střešovice Libuš SK Střešo… 3:2 S V
A1A0206 31. 08. 17:00 Uhelné sklady Háje Uhelné sk… 2:1 S V
A1A0207 31. 08. 17:00 Třeboradice ČAFC Třeboradi… 3:1 S V
A1A0208 30. 08. 17:00 Tempo Admira  B Tempo T. 3:1 S F V

3. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A0301 07. 09. 17:00 Admira  B Kolovraty ZŠ Hovorč… 0:1 S F V
A1A0302 06. 09. 10:15 ČAFC Tempo ČAFC UM… 8:2 S V
A1A0303 06. 09. 10:30 Háje Třeboradice Třeboradi… 1:2 S V
A1A0304 06. 09. 10:15 Libuš Uhelné sklady Libuš T. 0:5 S F V
A1A0305 10. 09. 17:00 Královice SK Střešovice Královice… 1:1 S V
A1A0306 07. 09. 17:00 Cholupice Meteor  B Cholupice… 3:1 S V
A1A0307 06. 09. 10:30 Vršovice Motorlet  B Vršovice … 1:0 S V
A1A0308 06. 09. 17:00 Př.Kopanina Radotín Př.Kopani… 2:0 S V

4. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A0401 14. 09. 17:00 Kolovraty Radotín Kolovraty… 1:1 S V
A1A0402 14. 09. 17:00 Motorlet  B Př.Kopanina Motorlet … 1:5 S F V
A1A0403 13. 09. 15:00 Meteor  B Vršovice Bedřichov… 1:2 S V
A1A0404 13. 09. 10:15 SK Střešovice Cholupice SK Střešo… 1:2 S F V
A1A0405 24. 09. 17:00 Uhelné sklady Královice Újezd Pra… 5:1 S V
A1A0406 14. 09. 17:00 Třeboradice Libuš Třeboradi… 2:1 S V
A1A0407 13. 09. 17:00 Tempo Háje Tempo T. 0:0 S V
A1A0408 14. 09. 17:00 Admira  B ČAFC ZŠ Hovorč… 3:5 S V

5. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A0501 20. 09. 10:15 ČAFC Kolovraty ČAFC UM… 5:0 S V
A1A0502 20. 09. 10:30 Háje Admira  B Háje UMT. 2:1 S V
A1A0503 20. 09. 10:15 Libuš Tempo Libuš T. 4:3 S V
A1A0504 01. 10. 16:30 Královice Třeboradice Královice… 3:0 S F V
A1A0505 21. 09. 16:30 Cholupice Uhelné sklady Cholupice… 2:5 S V
A1A0506 20. 09. 10:30 Vršovice SK Střešovice Vršovice … 1:1 S V
A1A0507 20. 09. 16:30 Př.Kopanina Meteor  B Př.Kopani… 6:0 S V
A1A0508 21. 09. 16:30 Radotín Motorlet  B Radotín … 2:2 S V

6. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A0601 28. 09. 16:30 Kolovraty Motorlet  B Kolovraty… 0:2 S V
A1A0602 28. 09. 15:00 Meteor  B Radotín Bedřichov… 1:0 S V
A1A0603 27. 09. 10:15 SK Střešovice Př.Kopanina SK Střešo… 1:4 S V
A1A0604 28. 09. 16:30 Uhelné sklady Vršovice Uhelné sk… 0:1 S V
A1A0605 28. 09. 16:30 Třeboradice Cholupice Třeboradi… 2:3 S V
A1A0606 27. 09. 16:30 Tempo Královice Tempo T. 0:4 S F V
A1A0607 28. 09. 16:30 Admira  B Libuš ZŠ Hovorč… 4:2 S V
A1A0608 27. 09. 10:15 ČAFC Háje ČAFC UM… 6:3 S F V

7. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A0701 04. 10. 10:30 Háje Kolovraty Háje UMT. 1:3 S V
A1A0702 04. 10. 10:15 Libuš ČAFC Libuš T. 0:0 S V
A1A0703 04. 10. 16:00 Královice Admira  B Královice… 1:4 S V
A1A0704 05. 10. 16:00 Cholupice Tempo Cholupice… 2:0 S V
A1A0705 04. 10. 10:30 Vršovice Třeboradice Vršovice … 3:1 S V
A1A0706 04. 10. 16:00 Př.Kopanina Uhelné sklady Př.Kopani… 3:2 S V
A1A0707 05. 10. 16:00 Radotín SK Střešovice Radotín … 0:2 S F V
A1A0708 05. 10. 16:00 Motorlet  B Meteor  B Motorlet … 2:2 S V

8. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A0801 12. 10. 16:00 Kolovraty Meteor  B Kolovraty… 0:2 S V
A1A0802 11. 10. 10:15 SK Střešovice Motorlet  B SK Střešo… 5:2 S V
A1A0803 12. 10. 16:00 Uhelné sklady Radotín Uhelné sk… 5:4 S F V
A1A0804 12. 10. 16:00 Třeboradice Př.Kopanina Třeboradi… 0:1 S F V
A1A0805 11. 10. 16:00 Tempo Vršovice Tempo T. 1:2 S V
A1A0806 12. 10. 16:00 Admira  B Cholupice ZŠ Hovorč… 6:0 S V
A1A0807 11. 10. 10:15 ČAFC Královice ČAFC UM… 1:3 S V
A1A0808 11. 10. 10:30 Háje Libuš Háje UMT. 4:1 S F V

9. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A0901 18. 10. 10:15 Libuš Kolovraty Libuš T. 3:0 S V
A1A0902 19. 10. 15:30 Královice Háje Háje UMT. 3:5 S V
A1A0903 19. 10. 15:30 Cholupice ČAFC Cholupice… 3:3 S F V
A1A0904 18. 10. 10:30 Vršovice Admira  B Vršovice … 4:1 S F V
A1A0905 18. 10. 15:30 Př.Kopanina Tempo Př.Kopani… 7:2 S V
A1A0906 19. 10. 15:30 Radotín Třeboradice Radotín … 2:4 S V
A1A0907 19. 10. 15:30 Motorlet  B Uhelné sklady Motorlet … 3:2 S V
A1A0908 19. 10. 15:00 Meteor  B SK Střešovice Bedřichov… 3:4 S V

10. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A1001 26. 10. 14:30 Kolovraty SK Střešovice Kolovraty… 1:1 S F V
A1A1002 26. 10. 14:30 Uhelné sklady Meteor  B Uhelné sk… 3:2 S V
A1A1003 25. 10. 10:15 Třeboradice Motorlet  B Třeboradi… 2:1 S V
A1A1004 25. 10. 15:30 Tempo Radotín Tempo T. 0:1 S V
A1A1005 26. 10. 14:30 Admira  B Př.Kopanina ZŠ Hovorč… 0:4 S V
A1A1006 25. 10. 10:15 ČAFC Vršovice ČAFC UM… 1:2 S F V
A1A1007 25. 10. 10:30 Háje Cholupice Háje UMT. 3:0 S V
A1A1008 25. 10. 10:15 Libuš Královice Libuš T. 1:3 S V

11. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A1101 01. 11. 14:00 Královice Kolovraty Štěrbohol… 3:4 S V
A1A1102 02. 11. 14:00 Cholupice Libuš Cholupice… 2:0 S V
A1A1103 01. 11. 10:30 Vršovice Háje Vršovice … 1:0 S V
A1A1104 01. 11. 14:00 Př.Kopanina ČAFC Př.Kopani… 0:0 S V
A1A1105 02. 11. 14:00 Radotín Admira  B Radotín … 3:3 S V
A1A1106 02. 11. 10:45 Motorlet  B Tempo Zličín … 3:2 S F V
A1A1107 02. 11. 14:00 Meteor  B Třeboradice Bedřichov… 1:1 S F V
A1A1108 01. 11. 11:00 SK Střešovice Uhelné sklady SK Střešo… 1:2 S V

12. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A1201 09. 11. 14:00 Kolovraty Uhelné sklady Kolovraty… 2:7 S F V
A1A1202 09. 11. 14:00 Třeboradice SK Střešovice Třeboradi… 1:3 S V
A1A1203 08. 11. 14:00 Tempo Meteor  B Tempo T. 4:1 S V
A1A1204 09. 11. 14:00 Admira  B Motorlet  B ZŠ Hovorč… 2:2 S V
A1A1205 08. 11. 10:15 ČAFC Radotín ČAFC UM… 0:1 S V
A1A1206 08. 11. 10:30 Háje Př.Kopanina Háje UMT. 1:3 S F V
A1A1207 08. 11. 10:15 Libuš Vršovice Libuš T. 2:0 S F V
A1A1208 08. 11. 14:00 Královice Cholupice Újezd Pra… 5:0 S F V

13. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A1301 17. 11. 13:30 Cholupice Kolovraty Cholupice… 5:2 S V
A1A1302 15. 11. 10:30 Vršovice Královice V Úžlabin… 2:2 S V
A1A1303 15. 11. 13:30 Př.Kopanina Libuš Př.Kopani… 3:1 S V
A1A1304 17. 11. 13:30 Radotín Háje Radotín … 1:3 S V
A1A1305 17. 11. 13:30 Motorlet  B ČAFC Motorlet … 0:2 S V
A1A1306 16. 11. 14:00 Meteor  B Admira  B Bedřichov… 5:2 S V
A1A1307 15. 11. 11:00 SK Střešovice Tempo SK Střešo… 1:3 S F V
A1A1308 17. 11. 13:30 Uhelné sklady Třeboradice Uhelné sk… 3:2 S F V

14. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A1401 23. 11. 13:30 Kolovraty Třeboradice Újezd Pra… 3:3 S V
A1A1402 23. 11. 13:30 Tempo Uhelné sklady H.Měcholu… 3:4 S V
A1A1403 23. 11. 13:30 Admira  B SK Střešovice Admira U… 5:0 S V
A1A1404 22. 11. 10:15 ČAFC Meteor  B ČAFC UM… 4:2 S F V
A1A1405 22. 11. 13:30 Háje Motorlet  B Motorlet … 1:0 S V
A1A1406 22. 11. 13:30 Libuš Radotín Radotín … 4:0 S V
A1A1407 22. 11. 14:00 Královice Př.Kopanina Újezd Pra… 2:1 S F V
A1A1408 22. 11. 13:30 Cholupice Vršovice Cholupice… 0:0 S V

15. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A1501 16. 08. 10:30 Vršovice Kolovraty Vršovice … 4:0 S V
A1A1502 16. 08. 17:00 Př.Kopanina Cholupice Př.Kopani… 4:2 S V
A1A1503 17. 08. 17:00 Radotín Královice Radotín … 2:6 S V
A1A1504 17. 08. 17:00 Motorlet  B Libuš Motorlet … 3:1 S V
A1A1505 17. 08. 15:00 Meteor  B Háje Bedřichov… 1:2 S F V
A1A1506 16. 08. 10:30 SK Střešovice ČAFC SK Střešo… 1:1 S F V
A1A1507 17. 08. 17:00 Uhelné sklady Admira  B Uhelné sk… 3:2 S V
A1A1508 17. 08. 17:00 Třeboradice Tempo Třeboradi… 5:5 S F V

16. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A1601 08. 03. 14:30 Kolovraty Tempo H.Měcholu… 4:0 S V
A1A1602 07. 03. 13:00 Třeboradice Admira  B Střížkov … 5:1 S V
A1A1603 07. 03. 11:30 Uhelné sklady ČAFC Motorlet … 1:3 S F V
A1A1604 07. 03. 10:15 SK Střešovice Háje SK Střešo… 4:1 S V
A1A1605 08. 03. 14:30 Meteor  B Libuš Bedřichov… 3:2 S V
A1A1606 18. 03. 17:30 Motorlet  B Královice Motorlet … 1:6 S V
A1A1607 08. 03. 14:30 Radotín Cholupice Radotín … 1:4 S F V
A1A1608 07. 03. 14:30 Př.Kopanina Vršovice Př.Kopani… 0:2 S V

17. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A1701 14. 03. 14:30 Př.Kopanina Kolovraty Př.Kopani… 2:1 S V
A1A1702 14. 03. 10:30 Vršovice Radotín V Úžlabin… 2:2 S V
A1A1703 15. 03. 14:30 Cholupice Motorlet  B Cholupice… 0:4 S V
A1A1704 14. 03. 14:30 Královice Meteor  B Bedřichov… 2:0 S V
A1A1705 15. 03. 10:15 Libuš SK Střešovice Vyšehrad … 1:3 S F V
A1A1706 14. 03. 10:30 Háje Uhelné sklady Háje UMT. 0:4 S V
A1A1707 14. 03. 10:30 ČAFC Třeboradice ČAFC UM… 1:0 S V
A1A1708 15. 03. 14:30 Admira  B Tempo Admira U… 4:1 S F V

18. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A1801 22. 03. 15:00 Kolovraty Admira  B Kolovraty… 1:1 S V
A1A1802 21. 03. 10:30 Tempo ČAFC H.Měcholu… 2:5 S V
A1A1803 21. 03. 10:30 Třeboradice Háje Háje UMT. 6:0 S F V
A1A1804 21. 03. 11:00 Uhelné sklady Libuš Motorlet … 2:1 S V
A1A1805 21. 03. 10:15 SK Střešovice Královice SK Střešo… 1:5 S V
A1A1806 22. 03. 15:00 Meteor  B Cholupice Bedřichov… 6:2 S F V
A1A1807 22. 03. 15:00 Motorlet  B Vršovice Motorlet … 1:1 S F V
A1A1808 22. 03. 15:00 Radotín Př.Kopanina Radotín … 0:4 S V

19. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A1901 29. 03. 15:30 Radotín Kolovraty Radotín … 1:2 S F V
A1A1902 28. 03. 15:00 Př.Kopanina Motorlet  B Př.Kopani… 3:0 S F V
A1A1903 28. 03. 10:30 Vršovice Meteor  B Vršovice … 2:0 S V
A1A1904 29. 03. 15:00 Cholupice SK Střešovice Cholupice… 2:1 S V
A1A1905 28. 03. 12:30 Královice Uhelné sklady Motorlet … 10:5 S F V
A1A1906 28. 03. 10:15 Libuš Třeboradice Libuš T. 0:1 S V
A1A1907 28. 03. 10:30 Háje Tempo Háje UMT. 4:2 S V
A1A1908 28. 03. 10:30 ČAFC Admira  B ČAFC UM… 2:2 S F V

20. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A2001 05. 04. 16:30 Kolovraty ČAFC Kolovraty… 1:2 S V
A1A2002 06. 04. 16:30 Admira  B Háje ZŠ Hovorč… 0:1 S V
A1A2003 04. 04. 16:30 Tempo Libuš Tempo T. 0:4 S V
A1A2004 04. 04. 13:00 Třeboradice Královice Střížkov … 5:2 S V
A1A2005 04. 04. 11:00 Uhelné sklady Cholupice Uhelné sk… 2:1 S V
A1A2006 04. 04. 10:15 SK Střešovice Vršovice SK Střešo… 0:3 S V
A1A2007 04. 04. 16:00 Meteor  B Př.Kopanina Bedřichov… 3:3 S V
A1A2008 06. 04. 16:30 Motorlet  B Radotín Motorlet … 4:2 S V

21. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A2101 12. 04. 16:30 Motorlet  B Kolovraty Motorlet … 3:0 S V
A1A2102 12. 04. 16:30 Radotín Meteor  B Radotín … 0:3 S V
A1A2103 11. 04. 16:30 Př.Kopanina SK Střešovice Př.Kopani… 4:0 S F V
A1A2104 11. 04. 10:30 Vršovice Uhelné sklady Vršovice … 1:2 S V
A1A2105 12. 04. 16:30 Cholupice Třeboradice Cholupice… 1:0 S V
A1A2106 11. 04. 13:30 Královice Tempo Štěrbohol… 3:4 S F V
A1A2107 11. 04. 10:15 Libuš Admira  B Libuš T. 5:0 S V
A1A2108 11. 04. 10:30 Háje ČAFC Háje UMT. 1:3 S V

22. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A2201 19. 04. 17:00 Kolovraty Háje Kolovraty… 3:3 S F V
A1A2202 18. 04. 10:30 ČAFC Libuš ČAFC UM… 3:3 S V
A1A2203 19. 04. 17:00 Admira  B Královice ZŠ Hovorč… 2:0 S V
A1A2204 18. 04. 17:00 Tempo Cholupice Tempo T. 1:2 S V
A1A2205 19. 04. 17:00 Třeboradice Vršovice Třeboradi… 2:2 S F V
A1A2206 18. 04. 11:00 Uhelné sklady Př.Kopanina Uhelné sk… 2:4 S V
A1A2207 18. 04. 10:15 SK Střešovice Radotín SK Střešo… 3:0 S V
A1A2208 19. 04. 15:00 Meteor  B Motorlet  B Bedřichov… 0:2 S V

23. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A2301 26. 04. 15:00 Meteor  B Kolovraty Bedřichov… 5:3 S V
A1A2302 26. 04. 17:00 Motorlet  B SK Střešovice Motorlet … 7:1 S V
A1A2303 26. 04. 17:00 Radotín Uhelné sklady Radotín … 1:3 S F V
A1A2304 25. 04. 17:00 Př.Kopanina Třeboradice Př.Kopani… 1:0 S V
A1A2305 25. 04. 10:30 Vršovice Tempo Vršovice … 0:2 S V
A1A2306 26. 04. 17:00 Cholupice Admira  B Cholupice… 3:2 S V
A1A2307 25. 04. 13:30 Královice ČAFC Štěrbohol… 2:4 S V
A1A2308 25. 04. 10:15 Libuš Háje Libuš T. 0:2 S F V

24. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A2401 03. 05. 17:00 Kolovraty Libuš Kolovraty… 0:6 S V
A1A2402 01. 05. 17:00 Háje Královice Štěrbohol… 4:3 S V
A1A2403 01. 05. 10:30 ČAFC Cholupice ČAFC UM… 2:2 S F V
A1A2404 03. 05. 17:00 Admira  B Vršovice ZŠ Hovorč… 0:0 S V
A1A2405 01. 05. 17:00 Tempo Př.Kopanina Tempo T. 0:3 S V
A1A2406 03. 05. 17:00 Třeboradice Radotín Třeboradi… 0:0 S V
A1A2407 01. 05. 11:00 Uhelné sklady Motorlet  B Uhelné sk… 6:3 S V
A1A2408 01. 05. 10:15 SK Střešovice Meteor  B SK Střešo… 2:2 S F V

25. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A2501 08. 05. 10:15 SK Střešovice Kolovraty SK Střešo… 1:1 S V
A1A2502 10. 05. 15:00 Meteor  B Uhelné sklady Bedřichov… 1:2 S V
A1A2503 10. 05. 17:00 Motorlet  B Třeboradice Motorlet … 5:2 S F V
A1A2504 10. 05. 17:00 Radotín Tempo Radotín … 1:1 S F V
A1A2505 10. 05. 17:00 Př.Kopanina Admira  B Př.Kopani… 3:2 S V
A1A2506 08. 05. 10:30 Vršovice ČAFC Vršovice … 3:0 S V
A1A2507 10. 05. 17:00 Cholupice Háje Cholupice… 3:3 S V
A1A2508 08. 05. 15:30 Královice Libuš Štěrbohol… 1:1 S F V

26. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A2601 17. 05. 17:00 Kolovraty Královice Kolovraty… 1:3 S V
A1A2602 16. 05. 10:15 Libuš Cholupice Libuš T. 2:2 S F V
A1A2603 16. 05. 10:30 Háje Vršovice Háje UMT. 0:0 S F V
A1A2604 16. 05. 10:30 ČAFC Př.Kopanina ČAFC UM… 1:2 S V
A1A2605 17. 05. 17:00 Admira  B Radotín ZŠ Hovorč… 4:0 S F V
A1A2606 16. 05. 18:00 Tempo Motorlet  B Tempo T. 2:1 S V
A1A2607 15. 05. 18:00 Třeboradice Meteor  B Třeboradi… 5:1 S V
A1A2608 16. 05. 11:00 Uhelné sklady SK Střešovice Uhelné sk… 6:2 S V

27. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A2701 23. 05. 11:00 Uhelné sklady Kolovraty Uhelné sk… 4:1 S F V
A1A2702 23. 05. 10:15 SK Střešovice Třeboradice SK Střešo… 3:4 S V
A1A2703 24. 05. 15:00 Meteor  B Tempo Bedřichov… 4:2 S V
A1A2704 24. 05. 17:00 Motorlet  B Admira  B Motorlet … 2:1 S V
A1A2705 24. 05. 17:00 Radotín ČAFC Radotín … 0:2 S V
A1A2706 23. 05. 17:00 Př.Kopanina Háje Př.Kopani… 5:1 S V
A1A2707 23. 05. 10:30 Vršovice Libuš Vršovice … 3:1 S V
A1A2708 24. 05. 17:00 Cholupice Královice Cholupice… 2:4 S V

28. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A2801 31. 05. 17:00 Kolovraty Cholupice Kolovraty… 6:3 S V
A1A2802 30. 05. 13:30 Královice Vršovice Štěrbohol… 2:3 S F V
A1A2803 30. 05. 10:15 Libuš Př.Kopanina Libuš T. 3:3 S V
A1A2804 30. 05. 10:30 Háje Radotín Háje UMT. 5:1 S V
A1A2805 29. 05. 18:00 ČAFC Motorlet  B ČAFC UM… 1:1 S V
A1A2806 31. 05. 17:00 Admira  B Meteor  B ZŠ Hovorč… 2:0 S F V
A1A2807 30. 05. 17:00 Tempo SK Střešovice Tempo T. 2:1 S V
A1A2808 31. 05. 17:00 Třeboradice Uhelné sklady Třeboradi… 0:4 S V

29. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A2901 07. 06. 17:00 Třeboradice Kolovraty Třeboradi… 5:0 S V
A1A2902 06. 06. 11:00 Uhelné sklady Tempo Uhelné sk… 2:4 S V
A1A2903 06. 06. 10:15 SK Střešovice Admira  B SK Střešo… 2:2 S V
A1A2904 07. 06. 15:00 Meteor  B ČAFC Bedřichov… 2:1 S F V
A1A2905 03. 06. 19:00 Motorlet  B Háje Háje UMT. 1:2 S V
A1A2906 06. 06. 10:15 Radotín Libuš Libuš T. 2:0 S V
A1A2907 06. 06. 17:00 Př.Kopanina Královice Př.Kopani… 1:1 S F V
A1A2908 06. 06. 10:30 Vršovice Cholupice Vršovice … 0:0 S V

30. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A1A3001 14. 06. 17:00 Kolovraty Vršovice Kolovraty… 1:0 S V
A1A3002 13. 06. 15:00 Cholupice Př.Kopanina Cholupice… 0:3 S V
A1A3003 13. 06. 15:00 Královice Radotín Štěrbohol… 2:0 S V
A1A3004 13. 06. 10:30 Libuš Motorlet  B Libuš T. 2:1 S F V
A1A3005 13. 06. 10:30 Háje Meteor  B Háje UMT. 1:4 S V
A1A3006 13. 06. 10:30 ČAFC SK Střešovice ČAFC UM… 4:2 S V
A1A3007 13. 06. 10:30 Admira  B Uhelné sklady Admira T. 5:1 S F V
A1A3008 13. 06. 10:30 Tempo Třeboradice Tempo T. 3:5 S V
Fotbal ve školách 2015/2016

Pražský fotbalový svaz ve spolupráci s FAČR podporuje fotbal ve školách.

Více o projektech se dozvíte zde: Školní fotbal2015.pdf

Staň se fotbalovým rozhodčím!

Pražský fotbalový svaz hledá nové rozhodčí. 

Chceš se stát jedním z nich?

Tak se přihlaš!

Vyplň tento přihlašovací formulář a třeba z tebe bude nový Collina...

více
Soutěže

Soutěže