13.   SK Střešovice 30 8 8 14 55 : 76 32
k hranému kolu: 15 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30
podle hřiště: domácí | hosté
podle části sezóny: podzim | jaro
Zobrazit křížovou tabulku
Kompletní statistika soutěže Kompletní statistika družstev Kompletní statistika hráčů Kompletní statistika rozhodčích

Zprávy z této soutěže

26. kolo přeboru: Kopanina padla na Čafce, Královice větří kořist 26. kolo přeboru: Kopanina padla na Čafce, Královice větří kořist

24. května 2016 » Cestu k obhajobě přebornického titulu si v tomto kole zkomplikovala Přední Kopanina. Bez brankáře Švarce prohrála na hřišti ČAFC a dala tak šanci svým pronásledovatelům. Královice i Bohemians Praha si připsaly tři body. Právě Královice ztrácejí na Kopninu čtyři body a čeká je ještě vzájemný duel. Kopanina má navíc těžký los posledních kol. Jede ještě na Bohemians Praha a do Cholupic.

23. května 2016 » Fotbalisté ČAFC zkomplikovali Přední Kopanině cestu za obhajobou triumfu v Pražská teplárenská přeboru: ve 26. kole soutěže totiž doma lídra soutěže porazili 4:3, což srazilo náskok hostů na druhé Královice pouze na čtyři body. A oba celky na sebe ještě narazí ve vzájemném zápase. To bude vrchol sezony! V Záběhlicích kopaninský tým nezvládl roli favorita, závěr sezony tak může být hodně napínavý. Podívejte se na nejzajímavější momenty utkání a komentáře z obou stran.

Zbraslavské čekání na domácí vítězství ukončil geniální gól Krále Zbraslavské čekání na domácí vítězství ukončil geniální gól Krále

23. května 2016 » Krásné slunečné počasí, natěšení domácí fanoušci na první jarní vítězství na domácím hřišti. Zbraslav šla od začátku do ofenzívy, ale ve 20. minutě zapomněla na zadní vrátka a Šindelář dostal hosty ze Zličína do vedení. Čerstvou krev do žil domácím nalil ve 37. minutě Sýkora. Druhý poločas byl ve znamení soubojů domácích útočníků a zličínského brankáře Schopfa. Ten kapituloval až šest minut před koncem po geniální akci Krále.

Braník na Admiře dokonale využil přesilovku Braník na Admiře dokonale využil přesilovku

23. května 2016 » V souboji dvou sousedů v tabulce využil hostující Braník dokonale nabídnutou přesilovku po vyloučení kobyliského obránce Jackla už v 8. minutě zápasu. Krátce na to, šel Pecharovou brankou do vedení, které pak v závěrečné čtvrthodině ještě třikrát navýšil. Domácí stačili v samotném závěru Lupínkovou trefou jen nepříznivý stav korigovat.

V Třeboradicích bylo jasno po dvaceti minutách V Třeboradicích bylo jasno po dvaceti minutách

23. května 2016 » Střelecky nejpovedenější zápas jara si v neděli odpoledne užili fotbalisté Třeboradic. Na jejich hřiště přijely poslední Stodůlky a jestli chtěly zabojovat o další body, tak vítr z plachet jim sebrala hned úvodní dvacetiminutovka, po které vedli domácí 3:0. Ti nakonec vyhráli jasně 7:2. Hosté přijeli do Třeboradic se snahou navázat na předchozí bodové zisky a pokusit se dostat se z poslední příčky tabulky.

Cholupické tažení skončilo na Střížkově Cholupické tažení skončilo na Střížkově

23. května 2016 » Osm zápasů trvala vítězná jízde fotbalistů Cholupic. Devátý svěřenci trenéra Rudolfa Kahleho nepřidali, na střížkově podlehli Bohemians 1:2. Čísla 8 a 9 se navíc dají použít i u cholupického kapitána Zdeňka Vršeckého. Ten předtím proměnil osm penalt za sebou, selhal až v té deváté, když jej vychytal Bartalský.

Královice těsně udolaly rezervu Motorletu Královice těsně udolaly rezervu Motorletu

22. května 2016 » Favorizované Královice v souboji s rezervou Motorletu sice nezaváhaly, ale svým výkonem tentokrát ani neoslnily. To, že hraje druhý s dvanáctým, navíc s osmnácti body navrch, nebylo nijak znát. Hosté byli v poli po většinu zápasu domácím víc než vyrovnaným soupeřem, v koncovce však byli zcela neškodní. Domácí si šance připravili, ale i ty nejvyloženější zahodili. Formáček dokonce neproměnil ani penaltu. O jediný úspěch se tak postaral parádní trefou Horáček.

Skvělý úvod na body Střešovicím nestačil Skvělý úvod na body Střešovicím nestačil

22. května 2016 » Ani branka z 50. vteřiny nepomohla hráčům Střešovic k bodovému zisku a naopak vítězná série hráčů Uhelných skladů nekončí a již čítá číslici 6 včetně dvou pohárových utkání. Bodová bilance hostů se nezměnila ani po trenérské rošádě. Pouhé tři jarní body znamenají už nepřekročitelnou propast mezi 14. a 15. místem. Navíc jen s jednobodovým náskokem na poslední Stodůlky.

Na Hájích se po porážce s Vršovicemi začnou modlit Na Hájích se po porážce s Vršovicemi začnou modlit

22. května 2016 » Po prohře s Vršovicemi řekl vedoucí mužstva Hájů Petr Lojda s hořkým úsměvem: „Tak teď už se musíme jen modlit”. Na mysli měl skutečnost, že v případě sestupu tří mužstev, budou Háje první na řadě. S Vršovicemi se hrál klasický zápas o šest bodů a přesně takový je rozdíl mezi oběma soupeři. Na rezervu Motorletu ztrácí Háje bodů pět.

Cholupický Jemelík: Z extrému do extrému. Snad nám vítězná série vydrží Cholupický Jemelík: Z extrému do extrému. Snad nám vítězná série vydrží

20. května 2016 » Na rok si odskočil do třetí ligy, do Záp, od jara už ale Zdeněk Jemelík válí v Pražská teplárenská přeboru za Cholupice. A těm to jde náramně. Z deseti zápasů prohráli jediný, jednou remizovali a v osmi za sebou vyhráli. „Je super, že nám v každém utkání o něco jde. Budeme se snažit naši sérii ještě protáhnout, i když nás čekají soupeři ze špičky,“ těší se na závěr sezony Jemelík (na fotografii v černobílém). Cholupice jsou v tabulce čtvrté a teď jedou na hřiště třetích Bohemians ze Střížkova.