13.   SK Střešovice 30 8 8 14 55 : 76 32
k hranému kolu: 15 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30
podle hřiště: domácí | hosté
podle části sezóny: podzim | jaro
Zobrazit křížovou tabulku
Kompletní statistika soutěže Kompletní statistika družstev Kompletní statistika hráčů Kompletní statistika rozhodčích

Zprávy z této soutěže

VIDEO: Motorlet B dál vede. K výhře mu pomohl i nádherný přímý kop. Podívejte se! VIDEO: Motorlet B dál vede. K výhře mu pomohl i nádherný přímý kop. Podívejte se!

23. března 2017 » Fotbalisté Motorletu B nadále vedou tabulku Pražská teplárenská přeboru. V těžkém zápase na hřišti Dukly JM zvítězili 2:1. Vítěznou trefu obstaral Kundelásek, ale nejhezčím momentem utkání byl přímý kop Lukiče z úvodu zápasu, kterým poslal Motorlet do vedení. Na menších umělkách v Ďáblicích i na Admiře padlo shodně 6 branek. V prvním případě se radovaly z výhry 4:2 hostující Uhelné sklady, dvěma góly k tomu přispěl útočník Klán, v druhém slavila domácí Admira B, která stejným poměrem přehrála Zbraslav. I tady byli dva dvougóloví střelci: Panýrek z vítězného týmu a Souček v mužstvu poražených.

Škoda starší má pomoct zachránit Cholupice. Dobrý den slyšel jen jednou Škoda starší má pomoct zachránit Cholupice. Dobrý den slyšel jen jednou

23. března 2017 » Nečekaný trumf vytáhly Cholupice v boji o záchranu v Pražská teplárenská přeboru. Jestli někde sázejí na mladé pušky, v cholupickém klubu je to jinak. Udržet soutěž má pro klub Milan Škoda starší, třiapadesátiletý táta ligových útočníků Milana a Michala. „Když nabídka z Cholupic přišla, byl jsem vykulenej,“ přiznává Škoda starší.

17. kolo přeboru: Jen jedno vítězství domácích 17. kolo přeboru: Jen jedno vítězství domácích

21. března 2017 » Rezerva Admiry si připsala druhé jarní vítězství nad Zbraslaví a kuriózně to byla jediná výhra domácího mužstva v tomto kole. Hosté se naopak z výhry radovali hned pětkrát a k tomu si připsali ještě dvě remízy. Uhelné sklady se výhrou v Ďáblicích dostaly na třetí místo před Čafku a Zličín po výhře v Cholupicích zasunul pod sebe právě Ďáblice.

VIDEO: Záchranářský duel pro Zličín. Větší deka byla na Cholupicích. Podívejte se! VIDEO: Záchranářský duel pro Zličín. Větší deka byla na Cholupicích. Podívejte se!

20. března 2017 » Fotbalisté Zličína zvládli jeden z klíčových zápasů podzimu: na hřišti posledních Cholupic zvítězili 2:0 a soupeři v tabulce utekli o šest bodů. O výhře hosté rozhodli už v prvním poločase: nejdřív si do vlastní branky srazil centr Sopr, před pauzou se prosadil nejlepší hráč utkání Merta, který svou akci z levé strany zakončil střelou k tyči. Podívejte se na sestřih nejzajímavějších momentů utkání a komentáře z obou stran.

Panýrek řídil výhru Admiry B nad Zbraslaví Panýrek řídil výhru Admiry B nad Zbraslaví

20. března 2017 » Máte rádi útočný fotbal plný gólů? Tak choďte na zápasy B týmu Admiry. Ta má po dvou jarních zápasech plný bodový zisk a skóre 9:6. Trenér Peřina z toho možná tak úplně nadšený není, ale hlavní je, že se vyhrává. Po přestřelce 5:4 s Třeboradicemi jeho svěřenci v deštivém nedělním odpoledni na umělce v Kobylisích porazili Zbraslav 4:2.

Ďáblice nestačily na Uhelné sklady a klesly na 14. místo Ďáblice nestačily na Uhelné sklady a klesly na 14. místo

20. března 2017 » Na malé umělce v Ďáblicích nebyli domácí rozhodně horším mužstvem. Po přestávce dostali favorizované Uhelné sklady pod velký tlak, dali kontaktní gól, další tutovku neproměnili a v době největšího tlaku inkasovali čtvrtý gól a na ten už nezareagovali. Protože Zličín v souběžně hraném zápase v Cholupicích vyhrál, stlačil Ďáblice v tabulce pod sebe.

Královice nedaly penaltu a s Újezdem jen remizovaly Královice nedaly penaltu a s Újezdem jen remizovaly

20. března 2017 » Ani druhé jarní vystoupení nedotáhli fotbalisté Královic do vítězného konce. Po bezbrankové plichtě v minulém kole na Zličíně dokázali zremizovat i domácí zápas s Újezdem nad Lesy. Sice šli od 25. minuty Formáčkovou brankou do vedení, ale hostům se podařilo krátce po změně stran vyrovnat. Když pak autor vedoucí branky Formáček neproměnil nařízenou penaltu, byla remíza na světě.

Rezerva Motorletu odvrátila atak Třeboradic, vyhrála na Dukle Rezerva Motorletu odvrátila atak Třeboradic, vyhrála na Dukle

19. března 2017 » Obě mužstva v chladném a deštivém počasí nevyběhla na umělý trávník školního areálu Mikulova v optimálních sestavách. Hostující trenér Mikuš dokonce na hřiště vyslal tři hráče ročníku 1999. Přesto souboj pátého s prvním přinesl zajímavý fotbal. Vše podstatné se nakonec odehrálo po hodině hry v rozpětí 61. a 73. minuty. Na vedoucí gól hostů z přímého kopu domácí zareagovali, ale na druhou branku ve své síti už odpověď nenašli.

Třeboradice si zchladily žáhu na Čafce Třeboradice si zchladily žáhu na Čafce

19. března 2017 » Čafka v prvním jarním kole prohrála s Uhelnými sklady a ve druhém jarním kole jí čekal další těžký soupeř Třeboradice. Ty po prohře s rezervou Admiry jely na Čafku s jasným cílem, tento výpadek nahradit. To se jim podařilo beze zbytku. V 16. minutě to bylo 0:2, do poločasu 0:3 a bylo po zápase. Ve druhé půli hosté nasázeli další tři branky a domácí se zmohli jen na čestný úspěch.

Bojovný zápas rozhodla trefa měcholupského Borka Bojovný zápas rozhodla trefa měcholupského Borka

19. března 2017 » Na hájecké umělce proti sobě ve studeném a deštivém sobotním dopoledni nastoupily dva týmy, které v úvodním jarním kole bodovaly naplno. Domácí Háje překvapily v Újezdu nad Lesy, Horní Měcholupy doma přehrály Ďáblice. Zápas přinesl několik zajímavých šancí, ale gól pouze jeden. V pětadvacáté minutě se o něj postaral měcholupský Borek a hosté si tak odvezli tři body za vítězství 1:0.