13.   SK Střešovice 30 8 8 14 55 : 76 32
k hranému kolu: 15 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30
podle hřiště: domácí | hosté
podle části sezóny: podzim | jaro
Zobrazit křížovou tabulku
Kompletní statistika soutěže Kompletní statistika družstev Kompletní statistika hráčů Kompletní statistika rozhodčích

Zprávy z této soutěže

Doufám, že nic podobného už nezažiju, říká manažer ČAFC Kaliba Doufám, že nic podobného už nezažiju, říká manažer ČAFC Kaliba

22. června 2018 » To byl ale nervák! Pro fotbalisty ČAFC měl ale šťastný konec. Tradiční účastník Pražská teplárenská přeboru remizoval v posledním kole s Horními Měcholupy 3:3 a udržel nejvyšší pražskou soutěž i pro další sezonu. „Nikdy jsem takové nervy nezažil,“ komentuje dramatický konec sezony Miroslav Kaliba, sportovní manažer ČAFC.

21. června 2018 » Velké nervy si prožili fotbalisté ČAFC. Proti Horním Měcholupům potřebovali k jistotě záchrany v Pražská teplárenská přeboru zvítězit – dvakrát vedli, ale hosté vždy dvěma parádními střelami Doležela a Gračka srovnali. Deset minut před koncem šli dokonce do vedení. V tu chvíli stačil v souběžně hraném utkání Zbraslavi gól proti Třeboradicím a do I. A třídy by místo ní putovala Čafka. Ta v závěru aspoň srovnala, což jí v kombinaci s porážkou Zbraslavi 2:4 stačilo k záchraně.

Byl bych rád, abychom za rok byli zpátky, říká kapitán Újezdu Kovář Byl bych rád, abychom za rok byli zpátky, říká kapitán Újezdu Kovář

20. června 2018 » Vyhrát na půdě soupeře 4:1, to se počítá. Tři body z Ďáblic však měly pro fotbalisty Újezdu nad Lesy trochu hořkou příchuť. Tým dostaly jen z posledního místa tabulky, na tom, že se oba celky budou pakovat z nejvyšší pražské soutěže do I. A třídy, se nic nezměnilo. "Aspoň jsme měli příjemnější dokopnou. Je to zvláštní, ale my když máme zápisné, nebo dokopnou, tak vyhrajeme," usmíval se kapitán Petr Kovář.

30. kolo přeboru: Sestup Zbraslavi a brankový rekord 30. kolo přeboru: Sestup Zbraslavi a brankový rekord

19. června 2018 » Až poslední kolo Pražská teplárenská přeboru rozhodlo, že čtvrtým sestupujícím je Zbraslav. Jen výhra s lídrem tabulky Třeboradicemi mohla vést k záchraně. Nestalo se a prohra 2:4 poslala Zbraslav o patro níž. Poslední kolo přineslo střelecký rekord. Pětačtyřicet branek v soutěži nikdy nepadlo. Rekordních je i osm penalt. Dvě zůstaly neproměněné a tak mohl být střelecký rekord ještě vyšší.

Smutné loučení Ďáblic s přeborem: Bylo to ospalé, odchozené, zní z klubu Smutné loučení Ďáblic s přeborem: Bylo to ospalé, odchozené, zní z klubu

19. června 2018 » Smutní a skleslí se trousili fotbalisté Ďáblic do šaten po posledním kole této sezony Pražská teplárenská přeboru. V bitvě o to, kdo neskončí v tabulce u úplného dna, dostali napráskáno od Újezdu nad Lesy. Prohráli 1:4. "Nechtěli jsme skončit poslední, ale stalo se. Proti Újezdu jsem to nezvládl hlavně já," povídal stoper Petr Jackl. Evidentně se mu do povídání nechtělo, přesto našel sílu a postavil se k věci jako chlap, který dokáže přiznat chybu.

Jak Chabry začaly, tak skončily Jak Chabry začaly, tak skončily

18. června 2018 » Nováček z Dolních Chaber už byl smířený se sestupem. Určitě se chtěl s vlastními diváky (těch přišla jen hrstka) i se soutěží rozloučit důstojně. Opak však byl pravdou. V úvodním kole celé soutěže domácí nafasovali ostudných sedm gólů od Braníku, to samé si zopakovali na závěr. Sedm gólů jim nasázela Dukla z Jižního Města. Domácí sice vedli 1:0, ale pak už se to sypalo jen do jejich sítě.

Vršovice ukončily sezónu nakládačkou od Tempa Vršovice ukončily sezónu nakládačkou od Tempa

18. června 2018 » Domácí s vědomím, že jsou zachránění. Hosté s nadějí na konečnou čtvrtou příčku tabulky. Tak vstupovaly Vršovice a Tempo do vzájemného duelu. Od začátku byli aktivnější hosté ze Lhotky. V první půli dvakrát vedli a domácí dokázali dvakrát srovnat. Po přestávce už padaly góly jen do sítě domácích a skóre se zastavilo na výsledku 2:6.

VIDEO: Třeboradice vyhrály na Zbraslavi, která je čtvrtým sestupujícím. Podívejte se! VIDEO: Třeboradice vyhrály na Zbraslavi, která je čtvrtým sestupujícím. Podívejte se!

18. června 2018 » Malý fotbalový zázrak se nekonal. Fotbalisté Zbraslavi padli v posledním kole Pražská teplárenská přeboru doma s Třeboradicemi 2:4 a sestupují do I. A třídy. Aby udrželi naději, potřebovali nad vítězem soutěže vyhrát. Zbraslav sice dotáhla dvougólový náskok soupeře, ale v závěrečných deseti minutách dvakrát inkasovala a smutní. Podívejte se na nejzajímavější momenty zápasu a komentáře z obou stran. Tentokrát ovšem bez hráčů a trenéra Zbraslavi, kteří rozhovory odmítli.

Remízová tečka za letošním ročníkem přeboru Remízová tečka za letošním ročníkem přeboru

18. června 2018 » V zahajovacích sestavách na trávník Admiry v Kobylisích vyběhlo plno mladíků. Na straně domácích se do branky postavil devatenáctiletý Cingel a další dorostenci přišli v průběhu zápasu. Hosté měli v základu dorostence čtyři a další čtyři na lavičce. Tak trochu symbolicky udělal gólovou tečku za sezonou sedmnáctiletý Bitto z Motorletu, když ve 30. minutě vyrovnal na 1:1.

Čafka se zachránila, ale stálo to dost nervů Čafka se zachránila, ale stálo to dost nervů

17. června 2018 » Fotbalisté ČAFC nastupovali k závěrečnému zápasu sezony na domácím trávníku proti Horním Měcholupům s jasným cílem - když vyhrají, budou slavit záchranu bez ohledu na ostatní výsledky. Cokoliv jiného by nahrálo do karet Zbraslavi. Domácí zápas skvěle rozehráli a kráčeli za vítězstvím, ale pak úplně vypadli z tempa a když se střídačka dozvěděla, že Zbraslav proti Třeboradicím srovnala na 2:2, nebylo v Záběhlicích úplně veselo. Remíza 3:3 a prohra zbraslavského celku ale přece jen Čafce zajistila přebor i do příští sezony.