13.   SK Střešovice 30 8 8 14 55 : 76 32
k hranému kolu: 15 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30
podle hřiště: domácí | hosté
podle části sezóny: podzim | jaro
Zobrazit křížovou tabulku
Kompletní statistika soutěže Kompletní statistika družstev Kompletní statistika hráčů Kompletní statistika rozhodčích

Zprávy z této soutěže

7. kolo přeboru: Jedno vítězství domácích, šest hostů 7. kolo přeboru: Jedno vítězství domácích, šest hostů

27. září 2016 » Takovou zápasovou bilanci v přeboru hodně dlouho nepamatujeme. Domácí tvrz uhájily jen Královice, šestkrát se tři body exportovaly k hostům. Jediná remíza pak vzešla z duelu Dukla JM - Uhelné sklady. Zkompletovaly se nám i celkové statistiky, když se odehrál nově nařízený duel nedohraného utkání 5. kola Braník - Zličín. Tandem na čele, Třeboradice - Motorlet B, odskočil už na šestibodový rozdíl

V opakovaném utkání porazil Braník Zličín 2:0 V opakovaném utkání porazil Braník Zličín 2:0

27. září 2016 » Nedohrané utkání 5. kola se z rozhodnutí DK PFS a nařízení STK PFS opakovalo včera bez diváků. Nakonec byli šťastnější domácí, když využili po přestávce dvě zaváhání defenzivy Zličína. Ten byl jinak po většinu zápasu lepší, fotbalovější. Doplatil ale na jalovou koncovku, když zejména v prvním poločase měl brankových šancí dostatek.

VIDEO: Pátý gól Žižky z penalty přinesl Zbraslavi výhru v Cholupicích. Podívejte se! VIDEO: Pátý gól Žižky z penalty přinesl Zbraslavi výhru v Cholupicích. Podívejte se!

26. září 2016 » Fotbalisty Zbraslavi táhne v tomto ročníku Pražská teplárenská přeboru nečekaný kanonýr: kapitán týmu Michael Žižka dal už sedm gólů, dva z přímých kopů a pět z penalt. Tu poslední proměnil na hřišti Cholupic a zařídil tak vítězství 2:1. Zbraslav je díky němu na čtvrté pozici, Cholupice jsou třetí od konce. Podívejte se na nejzajímavější momenty utkání a ohlasy z obou stran.

Rezerva Motorletu v Ďáblicích ubránila jednobrankový náskok z páté minuty Rezerva Motorletu v Ďáblicích ubránila jednobrankový náskok z páté minuty

26. září 2016 » Mladíci z Jinonic dokázali udržet krok s Třeboradicemi a vítězstvím v Ďáblicích je bodově dorovnat a odskočit třetím Uhelným skladům na šest bodů. Neměli to ale vůbec jednoduché. Po rychlé vedoucí brance přidat další gól ani z těch nejvyloženějších šancí nedokázali. Po přestávce se pak jen bránili tlaku domácích a nakonec přestáli i pětiminutové nastavení.

Čafka si na Hájích s chutí zastřílela Čafka si na Hájích s chutí zastřílela

26. září 2016 » Nasázela domácím pět gólů, ale vzhledem k počtu šancí to mohlo být klidně dvakrát tolik. Zejména ve druhém poločase hosté zahodili co se dalo. Domácí prakticky pořádně na branku nevystřelili a tak na možný úspěch nemohli pomýšlet. Střelecky se opět prosadilo útočné duo hostů, když dva góly dal Micka i Mašlej. Pátý gól si dali domácí sami.

Třeboradickou jízdu nezastavily ani Vršovice Třeboradickou jízdu nezastavily ani Vršovice

26. září 2016 » Podle tabulkového postavení bychom favorita v zápase Vršovice - Třeboradice našli na straně hostů. Ti také vyhráli 2:0, svoji šňůru neporazitelnosti natáhli už na sedmý zápas, ale domácí hráči to odbojovali a i přes prohru mohli z trávníku odcházet se vztyčenou hlavou. Trenéři obou týmů řešili několik nepříjemností s lepením sestavy. Někdo nemohl nastoupit vůbec, někdo nastoupil ne úplně stoprocentně zdravý, ale od začátku se hrál rychlý útočný fotbal.

Vítězství Horních Měcholup na Braníku diváci neviděli Vítězství Horních Měcholup na Braníku diváci neviděli

25. září 2016 » Historicky asi první zápas v přeboru bez diváků se odehrál v sobotu odpoledne na Braníku. Pro domácí to byl jeden z trestů za nedohrané utkání v 5. kole se Zličínem. Tento zápas se bude hrát znova v pondělí 26. září od 16:30, rovněž bez účasti diváků. Pro domácí to nebyl jediný smolný prožitek. Během první půle se jim zranil Cvrček, Trávník i Pekárek. Navíc ve 36. minutě inkasovali jediný gól utkání.

Královice výhru s rezervou Admiry v závěru udržely Královice výhru s rezervou Admiry v závěru udržely

25. září 2016 » Favorizované Královice to neměly v souboji s rezervou Admiry, která po šesti odehraných kolech bezpečně drží poslední příčku, vůbec jednoduché. Přestože ještě sedm minut před závěrečným hvizdem šly do velice nadějného tříbrankového vedení, tak nakonec byly moc rádi za výhru o jediný gól. Se ziskem třinácti bodů se tak posunuly hned za třetí Uhelné sklady.

Dvouminutový blackout Zličína a tři body si odvezl Újezd Dvouminutový blackout Zličína a tři body si odvezl Újezd

25. září 2016 » Domácí ve slátané sestavě sice šli po půlhodině hry do vedení, ale nakonec zůstali bez bodů. Vybrali si slabou chvíli v rozpětí mezi 53. a 55. minutou, kdy dvakrát chybovali před vlastní brankou a soupeři doslova nabídli dva góly. Újezd se tak dostal lacino k dvoubrankovému náskoku. Ten už ale z dalších šancí navýšit nedokázal. V závěru se musel po parádní ráně domácího Jíry strachovat až do konce dvouminutového nastavení.

Pařík v závěru opět zajistil Dukle JM remízu Pařík v závěru opět zajistil Dukle JM remízu

25. září 2016 » Na zápasech Dukly JM musí diváci setrvat až do závěrečného hvizdu rozhodčích. Zatímco před týdnem svěřenci trenéra Světlíka v H.Měcholupech o dva body přišli, dnes v 90. minutě zachránili remízu proti Uhelným skladům. Navíc se opakovala situace z 5. kola, kdy s Újezdem vyrovnával Pařík v šesté minutě nastavení. Tentýž hráč stihl srovnat výsledek utkání i proti Uhelným skladům.